Skocz do zawartości

[Dyskusja] [HE] Wasi idole


Recommended Posts

u4xMvRW.png

 

Idol, czyli osoba którą podziwiamy. Nasza Rainbow też miała swoich idoli jakimi byli Wonderbolts. 

Przejawiają się oni w różnych osobach - sportowiec, muzyk, pisarz... Dużo by wymieniać. Często podziwiając, chcemy być tacy jak oni. A kim dla Was są idole? Podzielcie się swoimi przykładami!

 

(Za każdą odpowiedź na temat 5 dyniek do Halloweenowego Eventu)

Edytowano przez Calevalke
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją idolką jest piosenkarka Katy Perry. Najpierw zaczęłam ją podziwiać, bo podobała mi się muzyka, którą tworzy. Jednak po jakimś czasie słuchania jej piosenek, zrozumiałam, że za tym kryje się coś jeszcze. Podziwiam, ją ponieważ wkłada w swoje teledyski oraz muzykę dużo pracy, ale przede wszystkim całe serce. Według mnie jej piosenki są świetne i wpadają w ucho. Katy jest też pomysłowa, ponieważ napisanie tylu piosenek to nie lada wyzwanie. Moja idolka jest też silna. To widać po treściach, jakie przekazuje. Dlatego właśnie to Katy Perry jest moją idolką.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Nightmare Princess napisał:

Moją idolką jest piosenkarka Katy Perry. Najpierw zaczęłam ją podziwiać, bo podobała mi się muzyka, którą tworzy. Jednak po jakimś czasie słuchania jej piosenek, zrozumiałam, że za tym kryje się coś jeszcze. Podziwiam, ją ponieważ wkłada w swoje teledyski oraz muzykę dużo pracy, ale przede wszystkim całe serce. Według mnie jej piosenki są świetne i wpadają w ucho. Katy jest też pomysłowa, ponieważ napisanie tylu piosenek to nie lada wyzwanie. Moja idolka jest też silna. To widać po treściach, jakie przekazuje. Dlatego właśnie to Katy Perry jest moją idolką.

Ależ mam ochotę być złośliwa i napisać że Katy Perry to satanistka, która sprzedała duszę diabłu w zamian za tworzenie świetnej muzyki...

Ok. Powstrzymam się, bo nie chcę wywoływać  burzy :v

A co do mojego idola. Może to dziwne, ale nigdy nikogo takiego nie miałam i nie mam.

 

 

 

 

"Jednak po jakimś czasie słuchania jej piosenek, zrozumiałam, że za tym kryje się coś jeszcze."

Przekazy Illuminati ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

 

Przepraszam! Jednak nie mogę się powstrzymać :-:

Edytowano przez Dairinn
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi idole to postacie z książek.
Po pierwsze - Hrabia Monte Christo.
Dlaczego? Pokazuje, że nadzieja to bardzo ważna część naszego życia. No i co najbardziej mnie w nim intryguje - nie można powiedzieć, że jest do końca dobry, ani do końca zły. Stawia sprawiedliwość ponad wszystko (z czasem nawet za mocno) i mimo iż daje się owładnąć rządzą zemsty, to uważam, że jest postacią godną nazwania moim idolem. Jest inteligentny, cierpliwy, sprytny i odważny. Cała jego postać mnie porwała, jej głębia i wszystko co z nią związane. 
"(…) póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!"

Po drugie - Bilbo Baggins
Lubi spokój, dobre jedzenie, wygodnickie życie, jak to hobbit. Gdybym miał wybrać kim być w uniwersum lotra to na pewno wybrałbym hobbita. Bilbo to fajny ziomeczek, gościnny i dowcipkowaty, ale kiedy trzeba łapie za miecz i pałuje smoka. Nie przywiązywał takiej dużej wagi do pieniądza, to też jest spoko cecha. Nie wiem, po prostu odpowiada mi jego sposób bycia. Na ten moment się z nim utożsamiam, ale nie z tym Bilbo który ucieka przed smokami i bije dwumetrowe pająki, tylko z tym przed podróżą. Kto wie, może do moich drzwi też kiedyś zapuka Gandalf i będę miał okazję się wykazać~^^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jest to podniebny klub Tęczowogrzywej to ograniczę się do napisania kto jest moim sportowym idolem. Nie chcę się tu podlizywać naszej Rainbow Dash ale ona stała się dla mnie prawdziwym idolem i inspiracją do ciągłej pracy nad sobą i przekraczaniem swoich ograniczeń nie tylko w sporcie od kiedy poznałem serial i ją. Nigdy nie miałem zdecydowanego sportowego idola choć mój sport uprawiam już dekadę (rowerowy downhill/freeride). Żadna postać ze świata extremalnego sportu nie miała choć by w małym stopniu takiego wpływu na mnie jak Dashie. Utożsamiam się z nią jako że w dużej mierze nasze cechy się pokrywają oboje jesteśmy szaleni i kochamy dobrą zabawę z przyjaciółmi i extreme w wielu postaciach. Wspólnych cech i wad mamy więcej. Rainbow Dash is AWESOME! :determined:        

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mój idol?  Lub idole?  Kurde. Pomyślmy. Na pewno numerem jeden jest Deadpool za bycie chaotycznie dobrym i super zabawnym antybohaterem. 

 

Na drugim miejscu jest wokalista Korna. No sory ale on nie dość, że piszę super piosenki to jest po prostu bajeczny *-*

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój idol? W sumie to mogłabym do grona takowych zaliczyć moją najlepszą przyjaciółkę. Podziwiam jej ambitność w dążeniu do celu i to, że często bierze na siebie tak dużo obowiązków, że ja jedna bym nie wyrobiła na zakrętach, a ona jakoś daje radę i jeszcze znajduje czas na dodatkowe rzeczy. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...