Skocz do zawartości

Temat, w którym Gray cieszy się, że jest w fandomie 3 lata


Gray Picture

Recommended Posts

Wiecie jaki dziś dzień? A właściwie jaki dzień był 25 października (wiem, wiem, nie umiem w daty)? Wtedy właśnie minęły całe trzy lata, od kiedy założyłam konto na tym forum. Jest to też dzień, w którym uznałam się za część tego fandomu.

Spoiler

latest?cb=20141126155921

 

Aż ciężko mi uwierzyć, że minęło już tyle czasu. Naprawdę nie chcę tu pisać jakiś sentymentalnych głupot... Głownie dlatego, że nie umiem w emocje, bo zamiast serca mam wszczepiony kartofel. Nie żałuję, że stałam się częścią tego fandomu. Dzięki temu stałam się bardziej otwarta, przestałam się tak bać poznawać nowych ludzi, zaczęłam więcej pisać i rysować. Poznałam też wielu ciekawych ludzi, chociażby na minimeetcie poznałam moją najlepszą przyjaciółkę.

 

Edytowano przez Gray Picture
  • +1 2
  • Lubię to! 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Cię tu mieć, niebieskawy kotku. Dzięki temu fandomowi (a nawet dzięki forum) też poznałem swoich przyjaciół.
Niech Ci się wiedzie tak dobrze jak do tej pory i przesyłam loffki~^^
Mam nadzieję, że ten post podgrzał troszkę twojego kartofla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Yyy... Witaj na forum i baw się dobrze? :rdderp:

 

2 godziny temu, 1stChoice napisał:

Też mnie zastanawia czemu ten temat jest w dziale "Na start..."

Oj, bo powszechnie wiadomo, że pierwszą rzeczą, którą powinien zrobić nowy user, to poznać mnie :v

A tak na serio, to widziałam kiedyś podobne tematy tutaj.

 

2 godziny temu, 1stChoice napisał:

Tak czy inaczej 3 lata to niedużo, ale jeśli cieszy Cie to to gratuluje. ^^

Wiedziałam, że ktoś to napisze ^^. Mnie te trzy lata cieszą, bo naprawdę myślałam, że fandom znudzi mi się po kilku tygodniach.

 

9 godzin temu, Kruczek napisał:

Dobrze Cię tu mieć, niebieskawy kotku. Dzięki temu fandomowi (a nawet dzięki forum) też poznałem swoich przyjaciół.
Niech Ci się wiedzie tak dobrze jak do tej pory i przesyłam loffki~^^
Mam nadzieję, że ten post podgrzał troszkę twojego kartofla.

Tego nie da się słowami wyrazić (ale obrazkiem już tak).

Spoiler

ziemniakiwmundurkach3.jpg

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tylko pogratulować :D

Ja póki co swoje dwa lata mam i też się cieszę, bo kuce trochę dodały barwy mojemu życiu, a czasami potrafiły skłonić do pewnych refleksji. Trzymaj się dalej i wszystkiego najlepszego w fandomie ci życzę! :party:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem już równo połowę tego co ty, tj. 1,5 roku, czyli 555 dni. Także gratuluję Ci oraz w połowie sam sobie tego wspaniałego, pełnego wzniosłych chwil czasu na forum. Życzę nam też dotrwania i spędzenia tu spokojnej starości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Randomowy nołnejm napisał:

Życzę nam też dotrwania i spędzenia tu spokojnej starości.

Nie no, aż tak to nie. Chciałabym kiedyś przestać być życiowym przegrywem :v

Dnia 5.11.2017 o 23:21, Ziemowit napisał:

No to tylko pogratulować :D

Ja póki co swoje dwa lata mam i też się cieszę, bo kuce trochę dodały barwy mojemu życiu, a czasami potrafiły skłonić do pewnych refleksji. Trzymaj się dalej i wszystkiego najlepszego w fandomie ci życzę! :party:

Dziękować :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...