Skocz do zawartości

[Wywiad] Księżniczka Luna


BiP

Recommended Posts

Dzisiaj mamy kolejnego gościa w naszym Domku, a jest to nikt inny jak @Księżniczka Luna. :enjoy: która to zgodziła się na przeprowadzenie z nią wywiadu.

 

kBbOcPZ.gif

 

1. Jak dowiedziałaś się o serialu i forum?

O serialu nawet nie pamiętam jak się dowiedziałam. Za dzieciaka oglądałam pierwsze sezony, a potem do tego wróciłam... Co do forum, szukałam informacji dlaczego Celestia miała różową grzywę i jednym z wyników wyszukiwania były pytania właśnie na tym forum. Czytałam dużo artykułów, aż pomyślałam, że sensowne by było zapisać się. Cieszę się, że podjęłam taką decyzję ^^

 

2. Chciałabyś wrócić do początku istnienia forum?

W sumie nie jestem pewna... Chyba bym nie chciała, ponieważ teraz forum jest wspaniale dopracowane i prowadzone. Nie wiem, czy tak było na początku.

 

3. Co ci się najbardziej podoba na forum, a co najmniej?

 Najbardziej podoba mi się atmosfera, świetni ludzie i to, że ktoś cały czas ma pomysły na nowe konkursy, zakładki, po prostu to, że się forum rozwija. Co mi się najmniej podoba... Nie mam pojęcia.

 

4. Jakie tematy na forum lubisz najbardziej, zabawy, quizy, dyskusje, galerie, itd?

Według mnie najciekawsze są tematy związane z teoriami, albo z twórczością fanów. Zawsze, gdy się nudzę mogę coś interesującego przeczytać 

 

5. Czym się inspirowałaś, wybierając taki właśnie nick?

Pustka w głowie. Kilka nicków, które chciałam były zajęte. Czemu więc w sumie nie nazwać się imieniem ulubionego kucyka? Nadal nie wiem, czy był to dobry pomysł ;D

 

6. Jakbyś rozmawiała z osobą która jest anty brony?

Pewnie starałabym się nie poruszać tematu kucyków. Oczywiście, gdyby ten ktoś zaczął by się ze mnie śmiać z powodu tego co lubię, dopięłabym swego.

 

7. Nadal czujesz się częścią fandomu?

Tak. Nie mam pojęcia jak to wytłumaczyć. Po prostu gdzieś w głowie czuję, że jestem częścią fandomu.

 

8. Powiedz proszę, udzielasz się w fandomie: rysujesz, piszesz opowiadania, tworzysz muzykę etc?

Rysuję. Na razie chyba będzie to tylko tyle.

 

9. Byłaś już na jakimś meecie? Jeśli nie, to czy planujesz?

Nie byłam. Chciałabym iść, ale moi rodzice uważają (mimo wszystkich wyjaśnień), że kuce są dziecinne i nie byliby zadowoleni, gdybym na taki meet poszła.

 

10. Która postać jest według ciebie najbardziej irytująca?

Generalnie lubię wszystkie postacie. W sezonach 1-3 irytowała mnie Twilight ;D

 

11. Wiele osób ukrywa zainteresowanie serialem. Czy twoi najbliżsi wiedzą, że go oglądasz? A jeśli tak, to jak na to reagują?

Wiedzą. Moi rodzice, albo ignorują to moje zainteresowanie, albo kręcą głową, gdy wspominam o jakimś meecie. Reszta rodziny nie wie, bo nawet kuzynka co ma 7 lat śmieje się z MLP.

 

12. Czy przed MLP udzielałaś się w jakieś grupie?

Nie, nie zależało mi na tym, bo zawsze moi przyjaciele szanowali to co lubię. Z kucami tak nie jest, więc chciałam mieć kogoś przy sobie, kto podziela moje zainteresowania.

 

13. Wyobraź sobie, że możesz przenieść się do Equestrii na 24 godziny. Jaką rasę byś wybrała i co robiła? (Alikorn odpada).

Wybrałabym pegaza. Pewnie latałabym jak głupia wokół jakiejś chmurki, lub usiłowałabym wykonać ponaddźwiękowe bum

 

14. Do kin trafił pełnometrażowy film My Little Pony. Wybierasz się na niego, lub może już byłaś? Jeśli tak, to co najbardziej, a co najmniej ci się w nim podobało?

Owszem, byłam z koleżanką ( zmusiłam ją) na premierze. Bardzo podobały mi się piosenki, oraz przedstawienie wielu nowych ras. Irytowało mnie zacofanie Twilight względem do serialu.

(Było to spowodowane tym, że film był już od bardzo dawna w produkcji,  a sam serial poszedł do przodu.)

 

15. Jaki jest twój ulubiony film?

Lubię wiele tytułów. Jednak od 5 lat uwielbiam Star Wars ( przede wszystkim część 6). Podoba mi się też trochę starszych filmów.

 

16. Jaki jest twój ulubiony zespół/wykonawca?

Lubię piosenki Alana Walkera. Moim postrzeganiem mają magiczny klimat, a ja taki bardzo lubię ^^

 

17. Chciałabyś wrócić do okresu dzieciństwa?

Czasami tak. Myślę, że mogłoby być zabawnie xD

 

18. Lubisz jazdę konną, a masz swojego konia? I od kiedy lubisz to?

Końmi interesuję się od 3 roku życia. Już wtedy jeździłam do stadniny kucyków szetlandzkich. Tam miałam kilka swoich pierwszych lekcji jazdy. Ok. 7 lat zaczęłam jeździć w stajni znajdującej się niedaleko mojego domu. Na razie nie mam swojego konia, ale planuję niedługo go kupić.

 

19. Jaką literaturę lubisz? Sama coś piszesz, czy raczej wolisz czytać?

Wolę czytać. Bardzo lubię książki przygodowe i fantasty.

 

20. Co lubisz rysować? Masz jakieś rysunki z kucykami?

Lubię rysować zwierzęta. Dosyć często rysuję też kucyki własnym stylem 

Dzięki za pytania, mam nadzieję, że moje odpowiedzi były satysfakcjonujące

 

I my dziękujemy :cmc: i życzymy miłego dalszego pobytu na forum. 

Edytowano przez BiP
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...