Dead Radio Man

Oddziały

55 postów w tym temacie

Więc jak w temacie tu formujemy oddziały !!

Dobra ludzie zapodam mniej więcej na czym ma polegać ten temat ( Troszeczkę spóźnione ) no ale do dzieła :

1. Jeżeli macie jakieś obiekcje co do hierarchii która znajduje się w temacie z listą naszych oddziałów piszecie tu w którym oddziale chcielibyście się znaleźć lub na którym stanowisku . 

2. Ten temat ma za zadanie mianowania i degradacji ze stanowisk ( Jeżeli będzie coś złego się działo ) . 

3. Wpisujemy po 1 poście . Arjen głównodowodzący naszych sił będzie rozpatrywał wasze prośby .

4. Próbujemy nie robić off-topu .

Arjen teraz może być ???

Dołączona grafika

Ja do snajperów a wy ?

1

Ja szukam załogi do czołgu, ktoś chętny ? P.S: Kapitanie powinno być oddziały :D.

0

Stratedzy, ew. kapelani. Ja mogę pełnić obie funkcje. Arjen jednak poinformował mnie, że jestem snajperem. Mówcie mi "Zielony"...

0

Gdyby to było możliwe, dołączyłbym do pierwszej linii berserkerów na froncie... jakkolwiek - zerkając na edycję listy lunarnych - została mi już przydzielona inna funkcja...

0

Ja rzecz jasna do piechoty ;) a dokładnie do Luna Tactical Squadron :D (już niedługo naszywki wyruszą do mnie :D ) Regularna piechota, trochę mniej specjalna niż Lunar Special Tactic Squadron .

0

Szukam dobrego pilota myśliwca z dość barwną przeszłością na posadę mojego skrzydłowego do czterdziestej drugiej jednostki sił powietrznych Republiki. Samolot dowolny, zaleca się wielozadaniowca do wykonywania misji różnego typu.

0

Nie wiem czemu jako Grabarz wylądowałem w dowództwie jako Oficer ds. Współpracy Oddziałów. Oddział Grabarzy to nic innego jak oddział wywiadowczo-zaczepny preferujący walkę lądową w każdych warunkach. Nas wysyła się przodem. Infiltracja, zamachy, pozyskiwanie strategicznych informacji i łamanie morale - to nasze główne zadanie. Oddział składa się z 8 wyszkolonych kuców, każdy wyszkolony adekwatnie do przydzielonego zadania. To my brudzimy sobie kopyta żeby Republika miała rzetelne informacje. I było by miło gdybym w takowym wylądował, razem z 7 innymi chętnymi do poświęcenia życia osobnikami^^ I mimo wszystko, bliżej nam do wojska najemnego aniżeli do stałej zdyscyplinowanej armii xD

0

Chętnie dołączyłbym do snajperów. Jak sobie o tym myślę to mia aż serce rośnie : grupa dzielnych, celnych snajperów do zdejmowania ważniejszych osobistości wroga. Ryzykują życie aby zaprowadzić demokrację do kraju rządzonego przez tyranię.

0

sądząc po moim uzbrojeniu... < Exitus Rifle 2x Dessert Eagle katana> należe do snajperów. wiec snajperzy.

0

Można by stworzyć brygade leni? Co oni mogliby robić? Cóż mogliby posłużyć jako ostatnia linia obrony.

0

Ja kandyduję na snajpera, TPG-1, Skorpion, Colt M1911 i Balisong raczej wystarczą. Dodatkowo, jeśli mi się będzie chciało [czego szansa jest równa znalezieniu trzeźwego Sowieta], to chędożnę sobie arta z samym sobą, tak O. Jeśli będzie mi się naprawdę nudziło, to zrobię całą eskadrę snajperów... D: Dodatkowo, mam mieć kolor "Biały", skoro tak kolorowo u nas. JAKAŚ PAMIĄTKA ZE STAREGO NICKU MUSI BYĆ! :lunaderp:

0

Trochę dużo tych snajperów a nikt nie pomyślał o zadbaniu o morale w armii. Mam nadzieję że znajdzie się miejsce dla Korpusu Oficerów Politycznych :TWcU3:

0

Szukam dobrego pilota myśliwca z dość barwną przeszłością na posadę mojego skrzydłowego do czterdziestej drugiej jednostki sił powietrznych Republiki. Samolot dowolny, zaleca się wielozadaniowca do wykonywania misji różnego typu.

mam takiego złomka

Dołączona grafika

Ale można ukraść jakiegoś lepszego z hangarów Imperium :rd9:

0

To ja bym prosił o stworzenie Luna Tactical Squadron. Mała drużyna 5/7 osób. Żołnierze lepiej wytrenowani/wyposażeni od regularnej armii ale nie są to jacyś Super Ekstra Komandosi jak Lunar Special Tactic Squadron. Ich głównym zadaniem są akcje dywersyjne, oskrzydlanie, zasadzki, rozpoznanie, wsparcie podczas operacji oddziałów specjalnych, wsparcie podczas większych bitew. To oni się zajmują zadaniami za trudnymi dla regularnych jednostek ale nie aż tak trudnymi jak oddziały specjalne. Vanadiss, eskadry to w lotnictwie.

0

Ja tam bym do łączności chciał siedzisz w wozie łączności i utrzymujesz kontakt z odziałami i innymi albo idziesz z radiostacją na plecach a pozatym co to za armia bez łączności trzeba utrzymywać kontakt z odziałami oraz dostarczać wiadomości z pola bitwy i położenie bazy wroga a z radiostacją po to aby wrazie problemów wezwać posiłki,transoprt itp

0

Arjen teraz może być ???

Potwierdzam zażegnanie Chaosu. A jak chcecie zmiany rangi to hmmm... napiszcie kreatywnie dlaczego, nie będę zmieniał ot tak, bo każdy by zmieniał oddziały co tydzień :luna: Ok, czekam na posty.

0

Nie wiem czemu jako Grabarz wylądowałem w dowództwie jako Oficer ds. Współpracy Oddziałów. Oddział Grabarzy to nic innego jak oddział wywiadowczo-zaczepny preferujący walkę lądową w każdych warunkach. Nas wysyła się przodem. Infiltracja, zamachy, pozyskiwanie strategicznych informacji i łamanie morale - to nasze główne zadanie. Oddział składa się z 8 wyszkolonych kuców, każdy wyszkolony adekwatnie do przydzielonego zadania. To my brudzimy sobie kopyta żeby Republika miała rzetelne informacje.

I było by miło gdybym w takowym wylądował, razem z 7 innymi chętnymi do poświęcenia życia osobnikami^^

I mimo wszystko, bliżej nam do wojska najemnego aniżeli do stałej zdyscyplinowanej armii xD

Jeśli powyższe nie wystarczy to już śpieszę z wyjaśnieniem co i jak.

XIII pułk Nocnych Grabarzy - Lunar Gravediggers to jednostka do zadań supertrudnych, takich, gdzie ryzyko niepowodzenia wynosi więcej jak 80%. I nam się to udaje. Rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilkę poczekać. Oficjalnie nie istniejemy, tylko Luna może wydawać nam rozkazy, a prócz niej i kilku osób z "góry" nikt nas nie widział. Powiadają że sam diabeł się nas wyparł, choć wielu twierdzi że jet on nam stróżem. Lubimy to co robimy, a nie są to bynajmniej przyjemne rzeczy...

1. Jesteśmy najemnikami, walczymy bo chcemy lub bo ktoś płaci więcej.

2. Najemnik w sztabie zajmujący się współpracą międzykucową? Samobójstwo xD

3. Jesteśmy częścią oddziałów o których się nie mówi. Nie mamy imion nie mamy rodzin. Jeśli wpadniemy, wszyscy się nas wyprą.

4. Jesteśmy wyszkoleni w walce, zaprawieni w niejednej wojnie. Jak wy chcecie takie osoby trzymać gdzieś na tyłach? Miejsce żołnierza jest na froncie, nasze za frontem w sercu wroga.

A jeśli powyższe nie zadowalają to mów, z chęcią się dogadam xD

0

Poprosiłbym żeby mnie dopisać do sił powietrznych jako pilot myśliwca ponieważ w R&C 2 wymaksowałem statek na maksa na jednym terenie i teraz wszystkich kokszę a jak nie do myśliwca mogę być Pyro z TF2

0

Jeżeli mógłbym mam w Arsenale całkiem nowe czołgi typu Hammerhead. To są anty grawitacyjne platformy bardzo wielkiego rażenia . Potrzebuję załogi do takiego Batalionu ^^ Panzer Battalion xD

0

Ja mogę dołączyć albo stworzyć batalion artylerii, 8 dział kalibru 120 mm powinno wystarczyć w końcu nie jesteśmy armią tylko coś w stylu partyzantki (chyba że jest inaczej) + do tego kilka dział ppanc. zamaskowanych w lesie albo w krzakach opcjonalnie w koronie drzew (polecam dom Twilight ma dużą koronę i jak nic zmieści się kilka dział :rainderp:) P.S W razie czego pisać na PW :fluttershy4:

0

Chciałbym dołączyć do oddziału Sił Powietrznych, jakoś bardziej siebie widzę w roli pilota :D

0

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się