Skocz do zawartości

Cześć :D


fioletowa

Recommended Posts

Serial zaczęłam oglądać jakoś 3-4 lata temu, ale dopiero teraz postanowiłam dołączyć oficjalnie do fandomu :>

Mam prawie 18 lat, moją pasją jest rysowanie i zamierzam związać z tym swoją przyszłość. Na boku uczę się również tatuować, ale nie wiem co z tego wyjdzie. Poza tym uwielbiam śpiewać(choć fałszuję), szczególnie piosenki z bajek.

Jest to mój pierwszy raz kiedy korzystam z jakiegokolwiek forum, więc mam nadzieję, że ktoś mi w pomoże to ogarnąć :D

 

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum ^^

Mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej i znajdziesz tu coś dla siebie.

14 godzin temu, fioletowa napisał:

moją pasją jest rysowanie i zamierzam związać z tym swoją przyszłość.

(Też lubię rysować :yay:)

Znajduje się tu dział temu poświęcony, więc możesz się w nim pochwalić co tworzysz, zyskać kilka pochwał i rad, i zobaczyć co rysują inni ^^ Zawsze lepiej jest pokazać coś chociaż kilku użytkownikom zamiast chować rysunki do szuflady :lunathink:

14 godzin temu, fioletowa napisał:

Jest to mój pierwszy raz kiedy korzystam z jakiegokolwiek forum, więc mam nadzieję, że ktoś mi w pomoże to ogarnąć :D

Jak masz jakieś pytania lub po prostu chciałabyś popisać, śmiało pisz do mnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam, ave.

(edit1) 17godzin spóźnienia...

Rysowanie... znów xd artystów w świecie obrodziło. Śpiew... gorzej, niż moja pani od angielskiego nie można śpiewać (nie pytajcie, skąd wiem, jak śpiewa).

To tak... powitać, pozdrawiać, Ziemniak.

 

Edytowano przez Ziemniakford111222
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...