Skocz do zawartości

Serwer Minecraft dla Fandomu. Nowa wersja wiosenna!


1stChoice

Recommended Posts

18 godzin temu, Bleflar napisał:

Zdaję sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego zaproponowałem żebyś sobie vice-admina załatwił.

A tak w ogóle masz jakiś pomysł na zachęcenie więcej nowych graczy?

 

Ps. Podpowiedź 2 była bardzo sprytna. Ale 4 kompletnie nie zrozumiałem.

 

Próbowałem zrobić trudniejszy event, dlatego nie chciałem dawać za łatwych podpowiedzi. 

 

Niestety, skrzynkę znaleźli gracze pierwszego dnia a kolega powiedział, że znalazł miejsce po 10 minutach ale było już puste. :<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Cygnus napisał:

Dej creative'a.

 

Serwer jest zbudowany z pracy innych graczy z wydobycia materiałów już od wielu dni i ustawienie teraz Creativa było by najgorszym możliwym rozwiązaniem, niesprawiedliwym dla wielu osób. Serwer to survival i tak pozostanie.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Cygnus napisał:

Kij z innymi, chcę zrobić dłuuuugaśną linię kolejową i na jej końcu wspaniałe miasto-makietę. Survival smrut, chyba że z modem na to, że można być pegazem, wtedy neutralnie wychodzi, ale można grać.

 

 

Przepraszam, nie zmienie tego na tą chwilę. 


Mimo wszystko długie linie to nie problem, na poprzedniej edycji serwera ( stary serwer) było wiele linii, wszystko z survivalu- teraz też na razie jedna jest ale ciągnie się na długi dystans. Da się zrobić wszystko. ^^

Chciałbym wszystkim podziękować za udział w dzisiejszym evencie. Cześć z Areną i wave'ami stworów się spodobała, chyba częściej będą takie wyzwania! 

 

Dziś po północy zostaną wykonane kolejne podchody i ukryty skarb, zapraszam!

  • Smutny 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, po północy to ja na ogół śpię. Może będę. I fajnie rzeczywiście by było jakby to był skucykowany serwer. Oczywiście to stwarza problem dla ciebie więc i tak to ty decydujesz co będzie. Ja osobiście lubię survival przy okazji. Nie lubię creativa bo nie mam co tam robić. A survival daje przynajmniej jakąś przyjemność ze stawiania. Najpierw zapracować trzeba zanim coś postawisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

@1stChoice

No i stało się - ktoś był na tyle bezczelny żeby nie tylko okraść mnie i Xsadi, ale także zniszczyć nasze domki - mój rozkopany, Xsadi z drewna podpalony. Ukradziono ponad 130 stacków różnych rzeczy - cobbla, węgla, surowców kopalnianych jak i hodowlanych(skóry, mięso, rośliny). Wiele części zostało zniszczonych dla samego niszczenia, zalanych wodą lub lawą. Skopano, bądź zniszczono, większość szklanych szyb, tych z barwnikiem i bez. Nie jestem aż tak zainteresowany odzyskaniem tego, ale chcę, żeby ***** który to zrobił stracił to wszystko i dostał bana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zegarmistrz

A gdzie mieszkaliście? Osobiście nic nie widziałem, znaczy obcych na grze więc nie mogli tego zrobić jak byłem. I ile dni od tamtego momentu mogło minąć, w sensie kiedy ostatni raz byłeś na grze? I jakby co mogę się z wami podzielić surowcami. Jakbyście chcieli wrócić i nie zaczynać od zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zera nie będzie, bo ja człowiek obrotny jestem, z dala od domku głównego zachomikowałem skrzynie z podpisem - w razie ataku zombie lub starty domku. Także paranoicy górą....

A minęło - nie wiem, nie było mnie prawie cały miesiąc na grze, więc w tej kwestii niewiele mogę zgadywać. Warto nadmienić że to było zrobione po złości. Serwer jest mały - mało osób gra, więc wszystko należy do kogoś. Żeby wejść i rozkopywać komuś budowle? To nie jest robione pod przypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zobaczył gdzie ja mieszkam, to byś dopiero zrozumiał co to znaczy paranoja. xD Jakbyś czegoś potrzebował to mów. Ja tam się z każdym chętnie dzielę czym mogę. Czy to diaxy, czy wungiel albo coś tam do budowania. I współczuje temu komuś co zrobił to po złości. Ile trza mieć lat aby niszczyć w akcie desperacji komuś dom w minecraftcie. xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wow! Moja Ulubiona gra ma serwer z kucykami? Wbijam najszybciej jak się da. Jeśli jeszcze będzie można. Na minecrafcie znam się dosyć bardzo wiec mógłbym jakoś pomóc. Na początek najważniejsza rada. EDYCJE! To może nie wypalić i wielu osób może uważać to za zły pomysł. Ale myślę, że warto coś takiego rozważyć. Już tłumacze. Popularne polskie serwery minecraft takie jak np. craftcore.pl mają edycję. To sprawia, że na starcie jest nawet 4k osób, podczas gdy pod koniec nie ma prawie nikogo. Na nowej edycji jest nowa mapa i zazwyczaj parę nowości. Zaczyna się przygodę od nowa. Tu jak widzę po komentarzach tego nie ma. Kolejna rzecz którą trzeba zmienić (moim zdaniem) nie przeczytałem wszystkiego, ale widziałem, że ktoś się skarżył, że mu bazę przekonali. Na spigocie (choć ja preferuje bukkita) jest MASA pluginów na gildie. Czyli ludzie zbierają itemy i za nie kupują gildie. Na obszarze gildii nikt nie może nic im zniszczyć ani położyć żadnego bloku. Do gildii mogą też dodawać innych ludzi którzy mogą stawiać bloki itd. Zmienił bym jeszcze parę rzeczy ale to najważniejsze. Jutro, a w sumie to dzisiaj bo jest po północy bardziej sprawdze ten serwer i tak jak mówiłem jestem chętny do pomocy przy nim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mój poprzednik mówił, zrobienie nowej edycji to dobry pomysł (nawet może mimo narzekań graczy, jak takie będą), ponieważ to zachęci nowych graczy do gry, a gra na pustym serwerze nie przynosi zbytnio frajdy. Co do niszczenia działek innych graczy... Plugin "GriefPrevention" powinien załatwić sprawę :bonbon2: (Umożliwia tworzenie działek przez graczy, używając określonego przez administrację narzędzia, zwykle złotej łopaty).

Można by pomyśleć nad bardzo lekką paczką modów (co powinno znacznie wydłużyć okres gry).

 

P.S.

W razie jakichś problemów mogę postarać się pomóc. :wow2:

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeśli dostałeś bana - to dostałeś go od Firsta. Poza nim jako administratorem, masz tylko mnie jako OP a ja nic nie banowałem.

Pomijając pomniejsze rozmowy, mówiłem ci, że x-raya łatwo wykryć, a dodatkowo pochwaliłeś się nim na chacie, który także widnieje w logach.:facehoof:

No i znalazłeś dobrze ukryte pomieszczenie tak jakbyś od początku do końca wiedział gdzie jest.*hint hint*

Sam sobie ukręciłeś ten sznur, także tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie przepraszam za niesłuszne oskarżenie lecz mam pytanie czy pisanie na czacie że ma się x-raya automatycznie pobiera i instaluje go na komputerze?

Jak sam mówiłeś korzystanie z programów wspomagających zostawia odcisk w logach więc jak się tam znalazły dane o

x-rayu i czy w ogóle tam są.

Przyrzekłbym że nie korzystałem lecz nie jest to żadnym dowodem.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co to za różnica czy go używa? I tak nikt nie gra, a jak zbanujesz ostatniego grającego to co? Jak dla mnie można używać xraya, jeśli tylko nie będzie psuł innym zabawy. Chociaż w sumie nie wiem jak by miał to robić xrayem. To prędzej sobie ale droga wolna. Bezsensu kompletnie ten ban.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...