Skocz do zawartości

Serwer Minecraft dla Fandomu. Nowa wersja wiosenna!


1stChoice

Recommended Posts

@Jakubas18 Cuboid cuboid i jeszcze raz cuboid. Poproś admina albo OPa żeby ci postawił - choćby przez pw z koordynatami od - do i się to załatwi - nie masz cuboida, stawiasz na ziemi niczyjej. Masz - stawiasz na swojej. I powiedz ty mi proszę, czy koło tego twojego kościółka stał jakiś statek?

 

@1stChoice To lista osób które były na serwie dzisiaj w godzinach 14-14.30:

NUPARU
AllyOfJustice
Hakann

Z czego pierwszy i ostatni to najpewniej ten sam człowiek, bo widziałem jak się logował naprzemiennie(jeden znika, 30 sec, drugi się pojawia i potem znowu zamiana), a pierwszego przyłapałem na rozwalaniu labiryntu i tylko przypadkiem przy domkach wszystkich trzech znalazłem "skrzynie niczyją" z TNT w środku. Wiem, że przez world edita da się sprawdzić kto i co postawił, także jakbyś miał chwilę, ogarnij. Sprawdź też jeśli możesz IP logowań na serwer, mogą pokazać zabawne rzeczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.03.2018 o 13:46, Zegarmistrz napisał:

@1stChoice To lista osób które były na serwie dzisiaj w godzinach 14-14.30:

NUPARU
AllyOfJustice
Hakann

 

Ostatnio mamy wysyp nowych graczy i niestety grief się zdarza, dzisiaj zbanowałem 2 osoby. 

 

BTW- @Zegarmistrz widzisz, banuj. Dzięki jeszcze raz za info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1stChoice napisał:

 

Ostatnio mamy wysyp nowych graczy i niestety grief się zdarza, dzisiaj zbanowałem 2 osoby. 

 

BTW- @Zegarmistrz widzisz, banuj. Dzięki jeszcze raz za info.

Jakie 2 osoby zbanowałeś? Jestem ciekaw bo chce wiedzieć kto rozwala moje budowle.:twilight3:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie graliśmy sobie dzisiaj z kolegą na zaktualizowanej wersji (nowy świat i coś tam jeszcze) podczas gry występowały ciekawe błędy przykładowo: elytry nie chcą działać,po zniszczeniu bloku czasami pojawia się on w tym samym miejscu jakby nic się nie stało,problem z zabijaniem mobów,nie działa.

Nie mam pojęcia może to tylko lagi mu też nie działało ale na wszelki wypadek zgłaszam.

Ok aktualizacja dmg obszarowy z mieczy też nie działa (właściwie działa ale czasami)

Edytowano przez C11Luna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, C11Luna napisał:

Mam pytanie graliśmy sobie dzisiaj z kolegą na zaktualizowanej wersji (nowy świat i coś tam jeszcze) podczas gry występowały ciekawe błędy przykładowo: elytry nie chcą działać,po zniszczeniu bloku czasami pojawia się on w tym samym miejscu jakby nic się nie stało,problem z zabijaniem mobów,nie działa.

Nie mam pojęcia może to tylko lagi mu też nie działało ale na wszelki wypadek zgłaszam.

Ok aktualizacja dmg obszarowy z mieczy też nie działa (właściwie działa ale czasami)

 

Naprawione.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zegarmistrz napisał:

@1stChoiceMajster - coś pozmieniałeś? Coś się dzieje? Ilekroć wejdę na serwer, dostaję notkę że za chwilę nastąpi restart. Albo mam aż takiego pecha albo coś jest nie tak jak powinno być...

 

Restart jest raz dziennie o 15.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE OGŁOSZENIE

 

Ostatnio serwer często jest atakowany przez DDOS przez co maszyna nie wyrabia i serwer już kilka razy się wyłączał.

 

Chciałbym jednak podziękować osobom wysyłającym ataki, bo w końcu zmotywowałem się przenieść serwer na lepszą maszynę. Serwer do tej pory działał sprawnie, ale coraz większa liczba dodatków, graczy i budowli powoli dosięga jego limity.

 

Przenosiny odbędą się w sobotę w tym tygodniu ( tj. 07-04-2018). Nowa maszyna będzie oferowała dużo większe limity pamięci RAM, lepsze CPU i ochronę przed DDOS- jednym słowem będzie szybciej, wydajniej i serwer zostanie przygotowany na dalszy rozwój.

 

Godzina przenosin zaplanowana na godzinę 23:00. Czas może ulec zmianie o czym poinformuje. Na ten czas serwer nie będzie działał ok. pół godziny, maks. godzinę.

 

WSZYSTKO ZE STAREJ MASZYNY ZOSTANIE ZACHOWANE! NIC NIE ZOSTANIE STRACONE!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jakubas18 Opisz mi dokładnie problem. Z tego co mi wiadomo, cuboid nie pozwala nikomu ingerować w przestrzeń - stawiać, niszczyć i nawet aktywować urządzeń(drzwi, dźwignie itp.) zatem nie powinien ci w żadnym wypadku zablokować wejścia - chyba że na drodze staną ci drzwi. A tym bardziej nie powinien wywalić cię z serwera. Zrób zrzut ekranu wiadomości, bo pewnie jakaś wyskakuje, z chwili, kiedy cię rozłącza z serwerem i zobaczymy o można zrobić.

Edytowano przez Zegarmistrz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jakubas18 napisał:

Coś z Flying'em było napisane podczas gdy mnie wywala, nawet nie chce tego próbować drugi raz.

Jeśli możesz wejść na serwer - to po co pisałeś wyżej że nie możesz.

Jeśli nie możesz , a chcesz - to robisz co ci wyżej napisałem, bo dalej nie będziesz mógł(prawdopodobnie choć nie na pewno).

Czy to jest wystarczająco prosto napisane dla ciebie? Czy powinienem dodać kilka emotek?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...