Skocz do zawartości

Serwer Minecraft dla Fandomu. Nowa wersja wiosenna!


1stChoice

Recommended Posts

Cześć! 

 

Chciałbym zareklamować swój nowy serwer tylko dla kucozjebów. Mam nadzieję, że nikt się nie obrazi i nie usunie tematu.

 

Zostałem administratorem już drugiego serwera fandomowego Minecraft. Wykorzystując zdobyte doświadczenie z poprzedniego serwera tym razem startuje z czymś lepszym! Tym razem serwer dla ludzi lubiących zimowy i świąteczny klimat!

 

Trochę informacji:

Gra: Minecraft ( najnowsza wersja nonpremium/premium)

Nazwa: Kucykowy Serwer Zimowy
Adres: firstpony.maxcraft.pl
Serwer: 24/7, 10 slotów.
Silnik: Spigot+Mody
 

rS0nA0TmSE2zipX252ZwJQ.png

 

Proszę o zapraszanie innych osób z fandomu, które chciałyby zagrać! Jedyną zasadą panującą na serwerze jest szacunek do innych graczy i nie niszczenie istniejących budowli innych graczy. Szanuj włożoną pracę i poświęcony czas innych! 

 

Zapraszam!

 

Zalety serwera:

 

- Dla gracza do budowy i eksplorowania oddany jest cały świat! Jedyne zabezpieczenie jest na głównej wiosce spawnu- tam nie można usuwać i stawiać nowych bloków.

- Nadchodzące zimowe i świąteczne eventy! Wszystkie eventy są tworzone przeze mnie. Więcej informacji można przeczytać w wiadomościach automatycznych na czacie w grze! 

- Gra z innymi kucozjebami!

- Ciągle nowe dodatki i urozmaicenia!

 

Zasady:

 

- Wzajemne szanowanie się.

- Nie niszczenie budowy innych graczy.

 

I to w sumie tyle.

 

Na razie gra mało osób. W porywach do 5 ale jeśli będzie więcej zwiększę liczbe slotów.

 

Zapraszam, kto chce zagrać. ;) 

 

bptvvBGNSWS5_neBiFMN3g.png

Edytowano przez 1stChoice
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Decaded napisał:

Maxcraft? Droższego hostera nie było? :ming: 

Jakie mody macie?

 

Nie wiem, zapłaciłem bardzo mało za serwer, a maxcraft ma je bardzo dobre. I ma wszystko, co potrzebowałem.

 

Serwer na razie dużo modów nie ma bo żyje tylko dwa dni. Jest poszukiwanie Skarbów. Można więc szukać skrzynek na mapie z cennymi rzeczami. Odnośnie ich lokalizacji co jakiś czas pojawiają się wskazówki na czacie. Można budować działające statki/samoloty ( na razie tworzyć może tylko OP a sterować już każdy), można ustawic własny domek i go zabezpieczyć na prośbę. Są też mody na fajerwerki. Będzie dużo więcej, proszę zauważyć, że serwer to ciągle wersja beta!

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że w tym czasie, gdy zarówno MLP, jak i Minecraft nieco na popularności straciły, powstanie kolejny kucykowy serwer Minecrafta. Choć sam zazwyczaj tworzyłem na swoje serwery raczej klienckie paczki modów, dobrze ogarnięta vanilla z pluginami serwerowymi nie musi wcale być zła. Powodzenia!

Edytowano przez asie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, 1stChoice napisał:

 

 

Bardzo śmieszne, naprawdę. ;) Oba pytania mam nadzieje dla żartu.

 

Chciałbyś.

 

1) Serwery na modach klienckich często są o parę wersji do tyłu, a nawet na pluginach serwerowych Bukkitowi czy Spigotowi zdarzało się nie nadążać.

2) Terminologia społeczności MC jest dość jasna: jeśli coś wymaga edytowania klienta, jest to "mod"; jeśli nie, jest to "plugin" (albo, w wersji Windows 10, "addon").

 

Oba pytania są jak najbardziej trafne, choć odpowiedź na (2) przy użyciu Spigota jest nieco bardziej oczywista.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, asie napisał:

 

Chciałbyś.

 

1) Serwery na modach klienckich często są o parę wersji do tyłu, a nawet na pluginach serwerowych Bukkitowi czy Spigotowi zdarzało się nie nadążać.

2) Terminologia społeczności MC jest dość jasna: jeśli coś wymaga edytowania klienta, jest to "mod"; jeśli nie, jest to "plugin" (albo, w wersji Windows 10, "addon").

 

Oba pytania są jak najbardziej trafne, choć odpowiedź na (2) przy użyciu Spigota jest nieco bardziej oczywista.

 

Tylko że... wersja jest podana w pierwszym poście, a padło pytanie o wersje. ^^ 

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, 1stChoice napisał:

 

Tylko że... wersja jest podana w pierwszym poście, a padło pytanie o wersje. ^^ 

 

Dobra, fakt, jest "najnowsza wersja". Warto podać dokładną wersję, bo to może się zdezaktualizować... ale fakt, jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4ee1d5aca6.jpg

Pozdrowienia z chwilowo jeszcze małej twierdzy :D

Udało mi się już namówić Xsadi do gry - mojego głównego architektomurzyna, więc teraz praca powinna strzelić do przodu jak obietnice wyborcze polskich polityków na tydzień przed wyborami :D Powyższy screen to nie zrzut z horroru - to tylko dyniowy hełm z texture packu Glimmara - Glimmar's Steampunk Texture pack. Bardzo polecam jeśli ktoś lubi ciemniejszą kolorystykę, ozdobne elementy(od groma) i straszne potwory. I barwniki w fiolkach - te akurat wyglądają przecudnie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za grę! Serwer się rozwija i ciągle jest wzbogacany a nowe budowle tworzone przeze mnie i innych graczy. Dziękuje za budowanie klimatu świata i poświęcenie. 

 

Wzamian udostępniam kilka zdjęć jednych z najfajnieszych budowli wokół głównej wioski spawnu:

 

zHpr7XSlQOyxLILqfwmrRg.png

 

nY76hbkASDGBBFOSgC2SpA.png

 

G4r3cWqdS4aDvSokR8D-Jw.png

 

w_9e8eTcS4aGatkGZdcq4A.png

 

Serwer już się w sporym stopniu rozbudował. Ciekawe jak będzie wyglądał do świąt. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zegarmistrz napisał:

@1stChoice Mate - bo ty masz latanie, mógłbyś też cyknąć jakąś większą fortkę mojego domku? To, jakby nie patrzeć, też dobra reklama :D

 

Z chęcią, ale nie wiem gdzie się rozbiłeś z swoją chałupką :c Musiałbyś mi podać koordy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bleflar napisał:

I to bezpodstawnie bo na spawnie jest ogromna szklarnia w której możesz w każdej chwili zebrać kilka stacków zboża lub czegoś innego. Tylko pamiętaj żeby zasadzić nowe na miejsce zebranych.

Jak próbowałem to wyskoczyło że teren zabezpieczony ._.''

 

A właśnie, czyja jest ta wieża jednokratkowa w kosmos koło mojej twierdzy?

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tam po drodze stacje przetopu - nie ruszałem węgla z niej, także bez zmartwień. Ale nie powiem, zaskoczyło mnie to trochę. Zwykle jak robię domek, to żeby tracić niepotrzebnie miejsca robię spiralne schody w dół do kopalni 3x3 i dopiero tam robię rozkopy. A tu nagle wpadam do czyjegoś w pełni oświetlonego przejścia. Trochę zdziwienie xD

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio?

Sprawdź czy domek ma cokolwiek w sobie wysokości 3 - potem poczekaj aż z głodu zostanie ci 1 serduszko i skocz - system nie zabiera ci itemów ani lvl jak zginiesz. Co uprzyjemnia grę bo nie panikujesz kiedy przyjdzie ci walczyć z czymś, bo wiesz że twoje ciężko wykopane surowce są bezpieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 8.12.2017 o 21:43, Bleflar napisał:

Chyba wiem dlaczego serwer ledwo zipie. Admin się prawie nie pojawia. Żadnych eventów lub innych urozmaiceń. Weź se skołuj jakiegoś wice-admina.

 

Są teraz eventy świąteczne i noworoczne. Proszę o czytanie automessage na serwerze. 

 

Niestety nie mam jak się pojawiać bo ostatnio pracuje dosłownie cały czas, miał być duuuży event na święta ale wczoraj menedżer powiedział, że mam przyjść 23 i 24 do pracy jednak, mimo, że miałem wolne i nici :< 

 

Jednak od dzisiaj eventy są codziennie, głównie w stylu poszukiwań itp. zapraszam na serwer! Duży event przełożony na 25 grudnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...