Skocz do zawartości

Serwer Minecraft dla Fandomu. Nowa wersja wiosenna!


1stChoice

Recommended Posts

Dnia 21.02.2018 o 19:27, C11Luna napisał:

Mam prośbę gdyż ostatnimi czasy zostałem zbanowany za x-raya nie posiadając takowego, przez OP serwera podczas nieobecności admina proszę o wyjaśnienie sprawy i przepraszam za kłopot.

 

C11_Luna

 

3 godziny temu, C11Luna napisał:

W takim razie przepraszam za niesłuszne oskarżenie lecz mam pytanie czy pisanie na czacie że ma się x-raya automatycznie pobiera i instaluje go na komputerze?

Jak sam mówiłeś korzystanie z programów wspomagających zostawia odcisk w logach więc jak się tam znalazły dane o

x-rayu i czy w ogóle tam są.

Przyrzekłbym że nie korzystałem lecz nie jest to żadnym dowodem.  

 

Ban wstawiony był na 7 dni na podstawie relacji Zegarmistrza. Unbanuje, ale przypominam, że takie wspomagacze są nielegalne na przyszłość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Barrfind V. napisał:

Jak dla mnie można używać xraya, jeśli tylko nie będzie psuł innym zabawy. Chociaż w sumie nie wiem jak by miał to robić xrayem.

Najprostszy przykład z brzegu - widzisz diamenty i inne surowce przez ściany więc wiesz gdzie kopać zmniejszając innym jakiekolwiek szanse na znalezienie takich. A drugi jeszcze prostszy - widzisz skrzynie ewentowe przez ściany, kiedy inni ich szukają. To jak wallhack w innych grach - powiedz, że psujesz nim zabawę tylko sobie raz jeszcze a będę miał kolejny powód żeby cię wyśmiać.

A że kolega ma x-raya to wiem, bo jak wspomniałem, wszedł do pomieszczenia z masą dywanów, ale z okrzykiem - widziałeś co tu ktoś ukrył? - i ruszył jedyny dywan, pod którym akurat była dźwignia, w żaden sposób nie oznakowany i nie różniący się od innych. W MC przypadki tego typu się nie zdarzają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2018 o 23:12, Uncommon_Nick napisał:

Jak mój poprzednik mówił, zrobienie nowej edycji to dobry pomysł (nawet może mimo narzekań graczy, jak takie będą), ponieważ to zachęci nowych graczy do gry, a gra na pustym serwerze nie przynosi zbytnio frajdy. Co do niszczenia działek innych graczy... Plugin "GriefPrevention" powinien załatwić sprawę :bonbon2: (Umożliwia tworzenie działek przez graczy, używając określonego przez administrację narzędzia, zwykle złotej łopaty).

 

Nowa edycja będzie 21 marca. Mapa pozostanie ta sama, nie będzie nic resetowane, tylko pozmieniane i pododawane kilka rzeczy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hej! 

 

Chciałbym wszystkim ogłosić dobre informacje. Udało się wcześniej skończyć przygotowania do sezonu wiosennego serwera. Serwer przechodzi dużo zmian, jednak bez obaw- poprzednie budowle i zdobyte przedmioty nie zostaną usuniętę! Przenosi się tylko miejsce akcji.

 

Nowości na serwerze ( wersja 3.0 sezon: Wiosna):

 

- Długo oczekiwana komenda na spawn w mieście bez konieczności zabijania się. Komenda: /ds ( komenda działa poprawnie tylko w świecie podstawowym!)

- Znudziło Ci się eksplorowanie Netheru i Endu i chciałbyś coś nowego? Dodano nowe światy- Urban i Astral. Wysoka trudność, wynagrodzona jednak możliwością zdobycia cennych bloków i eksploracją pięknych terenów. Portale do światów będą znajdować się w aktualnym mieście spawnu ( np. w Wiosennym na wiosnę). Będą odpowiednio podpisane.

- Klimat serwera zmieniony na typowo wiosenny z nową wiosenną wioską.

- Kilka innych usprawnień.

 

Dziękujemy i zapraszamy do gry!

Edytowano przez 1stChoice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyłem, zobaczyłem, zatkało mnie. Te nowe światy są przegięte. Mate, o ile Urban to jeszcze taki do ogarnięcia rozumem jest, o tyle Biblioteka na spawnie przypomniała mi straszne chwile z Metro ._.'' A o tym drugim świecie nie wspomnę nawet, bo tak mi mózg wysadziło jak wlazłem że to się w ciupadze nie mieści @_@ Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż chyba wejdę na ten serwer. A tak wgl to mam kilka pytań:

1. Jakie jest difficulty?
2. Mogę dostać jakąś rangę? Mam doświadczenie, własny serwer Minecraft SkyBlock.
3. Można budować postacie z MLP?
4. Czy są gdzieś zbudowane postacie z MLP? Przecież to serwer fandomu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż chyba wejdę na ten serwer. A tak wgl to mam kilka pytań: 1. Jakie jest difficulty?2. Mogę dostać jakąś rangę? Mam doświadczenie, własny serwer Minecraft SkyBlock.3. Można budować postacie z MLP?4. Czy są gdzieś zbudowane postacie z MLP? Przecież to serwer fandomu.   

 

 

 

 

 

1.Easy (Chyba że został zmieniony default_CCUKmsW.png)2.Pytaj się adminów ale wątpię że dostaniesz rangę

3.Tak jak sobie uzbierasz materiały

4.Tak są pixel-arty ale na zimowym spawnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie obowiązuje jedna ale twarda zasada - baw się tak, żebyś innym zabawy nie psuł. W sprawach rang należy udać się do FirstChoice - ale nie będę cię okłamywał, szanse minimalne, admin serwera stawia na sprawdzonych ludzi.

Jeśli będziesz potrzebował cuba, daj mi znać tutaj, albo przez PW, jak ci wygodniej, to ci ustawie.

Edytowano przez Zegarmistrz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sweter00 napisał:

Właśnie miałem Ci mówić. Na wiosennym jest tak jakoś pusto, bo pustynia, nie ma drzew i w ogóle...

 

Na zimowym też było pusto zanim wszystko się rozbudowało. Jednak dodam, że wiosenna wioska rozwija się dużooo szybciej niż zimowa i kwestia kilku tygodni i będzie wszędzie wszystkiego pełno. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Dzięki za przypomnienie, trzeba coś dodać na nowym. [emoji14]

 

Tylko lepiej budować pixel arty tam gdzie jest Spawn lub tam gdzie są Cuboidy, bo ostatnio na serwer wchodzą gracze. Którzy biegają z TNT i wysadzają dużo budowli oraz robią inne rzeczy ale nie ważne.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, GlaceCordis napisał:

Tylko lepiej budować pixel arty tam gdzie jest Spawn lub tam gdzie są Cuboidy, bo ostatnio na serwer wchodzą gracze. Którzy biegają z TNT i wysadzają dużo budowli oraz robią inne rzeczy ale nie ważne.

 

 

Pixelarty które robie zawsze są zabezpieczone.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...