Skocz do zawartości

[Dyskusja] [HE] Wasze sportowe aktywności


Recommended Posts

u4xMvRW.png

 

Temat ten służy do pochwalenia się tym co w wolnej chwili robicie dla własnego ciała. Ja przykładowo lubię sobie pośmigać na rowerze albo zagrać w piłkę nożną ze znajomymi. A Rainbow jak to Rainbow kocha latać po niebie. A jak jest z Wami?

Pochwalcie się swoją aktywnością!

 

(Za każdą odpowiedź na temat 2 dyńki do Halloweenowego Eventu)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorki mam dwie godziny badmintona. Te zajęcia prowadzi mama mojej koleżanki z klasy, która też na to chodzi. Czas szybko mi mija na grze i gadaniu z przyjaciółką. Jutro idę z nią na zawody sportowe właśnie z badmintona. W wolne dni lubię też sobie trochę pojeździć na rowerze, w wąwozie obok mojego domu.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato sporo jeździłem na rowerze i co drugi dzień biegałem po 10-20 kilometrów. Podobnie jak Dashie, lubię pęd powietrza na twarzy :rainderp: 
Swego czasu też sporo chodziłem na basen, ale dawno mnie już tam nie widzieli. Będę musiał sobie odnowić karnet~ 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy razy w tygodniu chodzę na judo. Dopiero zaczynam, ale coś czuję, że przewracanie się nawzajem z koleżanką nigdy mi się nie znudzi. :ironwill:

We wtorki za to mam jazdę konną :applejack: Też zaczynam, ale już złapałam bakcyla. Konie są po prostu... no wspaniałe, nie ma co ukryć.

A jakby tego było mało, na dwóch pierwszych lekcjach w piątki zamiast wf-u jeździmy sobie na łyżwach :twilightsparkle:

Muszę przyznać, że przed wakacjami byłam dosyć bierną osobą... sama bym się nie spodziewała, że tylko jeden dzień roboczy w tygodniu będę mieć wolny od zajęć dodatkowych :lunathink:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

 

A tak na poważnie: jesień i zima to dla mnie najbardziej bierny okres czasu. Zdarza mi się wtedy jedynie od czasu do czasu pojeździć na nartach, a tak to siedzę na tyłku i ćwiczę nadgarstki przy komputrze xD
Natomiast latem co roku biorę udział w tygodniowym spływie kajakowym, a wiosną od dwóch lat na maraton MTB. Z normalnych zajęć to częste pływanie i jazda rowerem.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport to moje życie a zjazdowa maszyna jest dla mnie tym czym skrzydła dla pegaza i bez niej po prostu przestaję istnieć. Uprawiam rowerowy extremalny downhill/freeride adrenalina pływa w moim ciele a ja czuje że żyje. Nawet teraz gdy za oknem zimno i mokro ale jak nie pada to korzystam kiedy mogę i w zimę przy tęgich mrozach też nie wymiękam. Pomimo że nie jestem profesjonalnym sportowcem to mam kilka fajnych osiągnięć. Już teraz zaczynam siłownie żeby do następnego sezonu i zawodów się przygotować (płacz na treningach śmiej się na zawodach:pbat:) w między czasie ulepszając miejscówkę i maszynę tak aby te nadążały za moimi umiejętnościami a Rainbow Dash nakręca mnie i motywuje jeszcze bardziej bo jest moim prawdziwym idolem i liczę na to że uda mi się jej zaprezentować co potrafię. 

A to moje trofeum z zawodów z tego roku w Kluszkowcach. Zdjęcia i filmy to jest zawsze dobre trofeum. 

Spoiler

5a09c3f3c2fb4_Mae.thumb.jpg.952a936e96823b7f998e6503537c223a.jpg

  

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek i czwartek mam zajęcia z MMA i Kickboxu. W soboty biegam. Od czasu do czasu pojeżdżę sobie na rowerze. I skoro idzie zima to mam nadzieję, że spadnie trochę tego białego gówna, bo mam ochotę wyciągnąć deskę i poszaleć na stoku.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...