Skocz do zawartości

Ujawniam się!


Flutterhugger

Recommended Posts

Okey, więc postanowiłem się ujawnić. Moje imię Przemek. Jestem Kielczaninem i mam 19 lat. Już zapoznałem się z ogólnym regulaminem forum, choć znając Prawa Murphy'ego - coś przeoczyłem. Jestem absolwentem biol-chemu. Niedoszłym studentem medycyny (a co studiuję to szkoda strzępić ryja). Jak już stwierdziłem postanowiłem wreszcie ujawnić swoje istnienie. No właściwie to konto założyłem już grubo ponad miesiąc przed napisaniem tego posta, ale dopiero teraz się tak oficjalnie witam. Możliwe, że jeszcze przez jakiś czas nadal nie będę zbyt aktywny na forum. No cóż - już taki jestem, że niektóre rzeczy robię dosyć powolnie i ospale. Forum obserwuję już gdzieś tak od października 2013 roku (plus-minus jakieś dwa miesiące). Jestem, więc być może tu dłużej niż niektórzy z was, ale no właśnie do tej pory, nie za bardzo dawałem znać o swoim istnieniu. Choć szczątkowej aktywności z mojej strony trochę było np: parę razy napisałem komentarz przy fanfiku w google.docs. Nie bądźcie zszokowani, bo to nie jest mój rekord. Jest takie forum, które okresowo mniej lub bardziej aktywnie obserwuję od 2011 roku i jeszcze nie założyłem konta, ale zamierzam to zrobić w niedługim czasie. Zresztą chyba w niedługim czasie pozakładam już tak na raz konta na wszystkich stronach i forach, które obserwuję. Idąc dalej, ulubiony fanfik - ,,Antropologia" i to definitywnie, choć uważam, że jest za krótki. Czym interesuję się oprócz kucyków? Lubię sagę ,,Alien" - Xenomorphy, Predatory i takie tam - wszystko co się z tym wiąże. Lubię też creepypasty. Zresztą w moim profilu dam linka do dokumentu google, w którym to dokumencie znajdą się informacje dla ludzi, którzy chcą mnie bliżej poznać. Na razie...

  • +1 5
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :bronies:

Fajnie że się ujawniłeś :D 

Mam nadzieję że teraz będziesz bardziej aktywny na forum, polecam bo warto ;) 

Studiujesz medycynę? Ciekawe powiesz jaki kierunek ?

I kilka standardowych pytań:

- Ulubiony kucyk ?

- Słuchasz jakiejś muzyki ?

- Grasz w jakieś gry ?

Jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć, o coś spytać lub po prostu pogadać to pisz śmiało :giggle:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, Bertram Quist said:

Witaj :bronies:

Fajnie że się ujawniłeś :D 

Mam nadzieję że teraz będziesz bardziej aktywny na forum, polecam bo warto ;) 

Studiujesz medycynę? Ciekawe powiesz jaki kierunek ?

I kilka standardowych pytań:

- Ulubiony kucyk ?

- Słuchasz jakiejś muzyki ?

- Grasz w jakieś gry ?

Jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć, o coś spytać lub po prostu pogadać to pisz śmiało :giggle:

1.Medycyny nie studiuję. Studiuję fizjoterapię. Temat medycyny uważam zamknięty. Co prawda te studia są bardziej prestiżowe, ale bycie lekarzem to i tak nie to co chciałem robić w życiu. Już fizjoterapia jest lepszym rozwiązaniem.

2.Moim ulubionym kucykiem jest Celestia.

3.Słucham Sabatonu.

4.Jeśli gram w gry to stare. Takie jak Doom, Wolf3D, Contra.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie nowego (a właściwie starego ale przed pół godziny ujawnionego) użytkownika!:bronies:

Znajdziesz tu masę przemiłych ludz... ekhm... kucy, którzy mają równie z̶r̶ą̶b̶a̶n̶ą̶ ̶p̶s̶y̶c̶h̶i̶k̶ę̶ ciekawe zainteresowania co ty! Sam wiem jak to jest się ujawnić (bo zrobiłem to bodajże trzy dni temu...) początki zawsze są trudne, ale się nie martw, jest tu pełno osób które są gotowe przyjąć cię w otwarte  r̶a̶m̶i̶o̶n̶a̶ kopyta, a teraz idź czerpać satysfakcję z aktywnego uczestniczenia na forum :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, o takie solidne przywitania walczyłem. Fajnie, że postanowiłeś się zarejestrować, także fajnie że przeczytałeś od razu regulamin. Dość ciekawe zainteresowania, ja tego typu rzeczy nienawidzę xD. 

Baw się dobrze!    

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chętnie dowiem się, czego studiujesz. Nie wstydź się. Dla motywacji powiem, że ja chciałam studiować medycynę, a skończyłam w maku, po tym jak nie dałam rady na najłatwiejszym kierunku na świecie (czyt. informatyka).

Przy okazji zapytam czy lubisz grać w gry komputerowe, a jeśli tak to czy masz jakąś ulubioną/serię? Jakie gatunki preferujesz? Czego w grach szukasz?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, PervKapitan napisał:

Witam! Chętnie dowiem się, czego studiujesz. Nie wstydź się. Dla motywacji powiem, że ja chciałam studiować medycynę, a skończyłam w maku, po tym jak nie dałam rady na najłatwiejszym kierunku na świecie (czyt. informatyka).

Przy okazji zapytam czy lubisz grać w gry komputerowe, a jeśli tak to czy masz jakąś ulubioną/serię? Jakie gatunki preferujesz? Czego w grach szukasz?

Nie mogę cię oznaczyć, więc cytuje. Z tym antyludzkim regulaminem to takie smieszkowanie, nie trzeba tak poważnie.

Wracając do właściwego tematu, też słucham Sabatonu. Jaka jest twoja ulubiona płyta? I tradycyjnie zapraszam na priw w razie chęci.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się może dołączę do przywitania.

Tylko 19 godzin spóźnienia, ale cichosza tam, bo ryby spadną.

Więc witaj, bądź pozdrowiony, niech śniący będzie z tobą, pozdrawiam i tak dalej.

W zasadzie nie ma dowodu na to, że istniejesz, albo ja istnieje, czy świat, ponieważ wszystkie dowody są w ramach istnienia i rzeczywistości, a dowód po za nią, jeżeli jest, to teoretycznie nie istnieje, a jak istnieje, to też jest częścią rzeczywistości, więc twierdzenie, że istniałeś jest błędne, dopóty się tego nie udowodni, a co za tym idzie nie mogłeś ujawnić czegoś, czego nie ma, więc jesteśmy w rozumowaniu z dwóch stron błędnym a wyjście jedyne, to takie, iż nie istniejemy.

Filozof Ziemniak xd.

Dobra, bo ja zaraz zacznę pisać o rzeczach i cudach nie stworzonych przez Boga i ludzi, więc umilknę, tylko jeszcze rzecze, iż pozdrawiam, Ziemniak.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, PervKapitan said:

Witam! Chętnie dowiem się, czego studiujesz. Nie wstydź się. Dla motywacji powiem, że ja chciałam studiować medycynę, a skończyłam w maku, po tym jak nie dałam rady na najłatwiejszym kierunku na świecie (czyt. informatyka).

Przy okazji zapytam czy lubisz grać w gry komputerowe, a jeśli tak to czy masz jakąś ulubioną/serię? Jakie gatunki preferujesz? Czego w grach szukasz?

1). Jak już mówiłem wcześniej studiuję fizjoterapię.

2). Tak lubię grać. Podobają mi się gry arkadowe, choć czasami irytuje mnie ich prostota i brak fabuły, ale mogą też być dobrymi odmóżdżaczami w rodzaju Space Invaders. Moja ulubiona seria FPS to chyba Doom/Wolfenstein. Z nie FPSów to Assasin's Creed. Dawniej sporo grałem w Minecrafta. Obecnie prawie wcale, ale planuję wrócić do niego. Na krótko przed zainteresowaniem się kucykami grałem też dużo w SCP: Containment Breach, ale z czasem stwierdziłem, że to podobnie jak SLENDER nie na moje nerwy, bo wcale nie lubię gier horrorowych, mimo że lubię creepypasty. W grach szukam głównie ciekawej historii, (w grach arkadowych najbardziej przeszkadza mi właśnie częsty brak fabuły) co nie zmienia tego, że przeszkadza mi słaba grafika, chyba że mowa o Minecrafcie. W FPSach chcę akcji. Nienawidzę zbyt łatwych poziomów, a tym bardziej jak boss jest gąbką na amunicję. W FPS nienawidzę też zagadek logicznych, bo choć lubię łamigłówki to nie pasuje mi to do tego typu gier. I nienawidzę też szukania drogi. Jak ktoś grał w Doom 1 to wie o co chodzi.  .

5 hours ago, jasiulo said:

Nie mogę cię oznaczyć, więc cytuje. Z tym antyludzkim regulaminem to takie smieszkowanie, nie trzeba tak poważnie.

Wracając do właściwego tematu, też słucham Sabatonu. Jaka jest twoja ulubiona płyta? I tradycyjnie zapraszam na priw w razie chęci.

Najbardziej lubię piąty album. Ulubiona piosenka ,,The Final Solution".

4 hours ago, Ziemniakford111222 said:

I ja się może dołączę do przywitania.

Tylko 19 godzin spóźnienia, ale cichosza tam, bo ryby spadną.

Więc witaj, bądź pozdrowiony, niech śniący będzie z tobą, pozdrawiam i tak dalej.

W zasadzie nie ma dowodu na to, że istniejesz, albo ja istnieje, czy świat, ponieważ wszystkie dowody są w ramach istnienia i rzeczywistości, a dowód po za nią, jeżeli jest, to teoretycznie nie istnieje, a jak istnieje, to też jest częścią rzeczywistości, więc twierdzenie, że istniałeś jest błędne, dopóty się tego nie udowodni, a co za tym idzie nie mogłeś ujawnić czegoś, czego nie ma, więc jesteśmy w rozumowaniu z dwóch stron błędnym a wyjście jedyne, to takie, iż nie istniejemy.

Filozof Ziemniak xd.

Dobra, bo ja zaraz zacznę pisać o rzeczach i cudach nie stworzonych przez Boga i ludzi, więc umilknę, tylko jeszcze rzecze, iż pozdrawiam, Ziemniak.

W zasadzie nie ma dowodu na nic co powiedziałeś, ani na to co ja teraz powiem, bo poruszasz się w obrębie logiki i ja też, a żeby udowodnić poprawność logiki trzeba przyjąć poprawność logiki. To się chyba nazywa ,,Błędnym Kołem".

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...