Skocz do zawartości

Hejka!


ChiselBrush

Recommended Posts

Cześć!

Mam na imię Agnieszka, mam 15 lat i nienawidzę pisać o sobie. Serio. Nigdy nie wiem, jak się za to zabrać, ale postaram się zrobić to jak najlepiej. Więc do rzeczy.. jestem artystką, a właściwie próbuję być. Póki co uczę się w Ogólnokształcącej Szkole Sztuk Pięknych, ale świat powoli musi się przygotowywać na nadejście nowego Van Gogha.

Mam mnóstwo zainteresowań, znam się na wszystkim, bardzo dużo myślę i analizuję, uwielbiam dużo mówić i dużo pisać. Mam wysokie poczucie estetyki, dystans do siebie i czarny humor. Uważam się za osobę inteligentną (ale potrafię czasem palnąć coś głupiego, za co z góry przepraszam), jestem ekstrawertyczką i marzycielką. Uwielbiam czytać, chodzić po górach i pić ciepłą herbatę. Sporo gram w gry komputerowe (szczególnie cała trylogia Diablo, Hearthstone i Tomb Rider), a jeszcze więcej oglądam seriali i filmów. Trenuję pole dance (taniec na rurce, ale w formie czysto sportowej - aby nie było niedopowiedzeń) i właśnie na niego przeznaczam dużą część swojego wolnego czasu.

 

W fandomie jestem od ok. 2013, ale dopiero dzisiaj zdecydowałam się założyć konto na tym forum. Skłoniła mnie do tego przede wszystkim chęć poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach, jak i podzielenia się moimi poglądami i twórczością.

 

Kocham rozmawiać z ludźmi, więc jeśli jesteś chętny/a - pisz, na pewno odpiszę.:fluttershy4:

  • +1 3
  • Lubię to! 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo! Pozwól, że to ja Ciebie pierwszy powitam na tym niezwykłym forum!

 

Miło widzieć, że ludzie zaczynają się tutaj udzielać, a szczególnie że są to takie ciekawe osobowości jak na przykład Ty. 

 

Ale tak czy inaczej, chciałbym nieco więcej poznać Ciebie poprzez te pytania:

- Czy oprócz instagrama wrzucasz gdzieś indziej swoje prace?

- Jak dowiedziałaś się o kucykach i fandomie?

- Lubisz dużo pisać? Czy piszesz/pisałaś jakieś opowiadania?

 

Myślę, że taka ilość pytań wystarczy ode mnie.

Liczę na to, że się tutaj zaaklimatyzujesz i poznasz tutaj sporo miłych ludzi. W razie czego zapraszam na PW, żeby sobie popisać! :rd2:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za miłe słowa! 

Odpowiadając na pytania: 

- swoje prace głównie publikuje na Instagramie, kiedyś miałam stronę na Facebooku, ale okazało się to problematyczne, więc jest zawieszona, mam zamiar jakimiś pochwalić się również tutaj, ale z racji tego, że tworzę głównie w hiperrealistycznym stylu mało się to ma do tematyki forum, 

- kuzyki zaczęłam oglądać jako 11-letnia dziewczynka, początkowo z ciekawości i z chęci kolokwialnie mówiąc opakowania się z durnej bajki dla dzieci ;p (jak się później okazało tą durną bajkę pokochałam), o fandomie dowiedziałam się szperając w internecie na temat teorii dot. MLP

- Wręcz kocham pisać. Zarówno prozę jak i poezję, teksty (wyłączając poezję i scenariusze do sztuk) publikuję od niedawna na swoim blogu. Głównie są to recenzję, w przyszłości pragnę pisać też o psychologii, podróżach i wszystkim co mnie interesuje (a spektrum jest gigantyczne).

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ChiselBrush napisał:

znam się na wszystkim

Bardzo odważne stwierdzenie. Co mogłabyś nam opowiedzieć o wpływie "wojny w buszu" na wydobycie diamentów w Rodezji?

Skoro już skończyliśmy facjecje, można przejść do rzeczy.

Cieszę się, że w końcu zdecydowałaś się kucykować z nami. Jesteśmy bardzo sympatyczni, chyba że akurat ktoś rozkręca dramę. Też interesuję się sztuką. Szczególnie cenię sobie cenzopapy. Jeśli masz do mnie jakieś pytania (jakbym kogokolwiek obchodził XD), to pisz.

 

Baw się dobrze!

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ChiselBrush napisał:

Mam mnóstwo zainteresowań, znam się na wszystkim (...)

 

Kocham rozmawiać z ludźmi, więc jeśli jesteś chętny/a - pisz, na pewno odpiszę.:fluttershy4:

Fajnie że jest ktoś na forum kto zna się na wszystkim, brakowało mi osoby, z którą porozmawiałbym o austriackiej teorii cyklów koniunkturalnych :)

A tak całkiem serio, to witamy w naszej społeczności! :bronies:

Z pewnością znajdziesz masę różnych ludzi, którzy by w wolnym czasie sobie z tobą popisali (mnie na przykład). Forum jest bardzo obszerne przez co równocześnie będziesz i nie będziesz mieć problemów ze znalezieniem interesujących tematów :P

Na starcie życzę ci miło z̶m̶a̶r̶n̶o̶w̶a̶n̶e̶g̶o̶ spędzonego czasu :fluttershy5:

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ChiselBrush napisał:

(szczególnie cała trylogia Diablo, Hearthstone i Tomb Rider)

Szanuję za Hearthstone, sam swego czasu grałem, ale bodajże od sierpnia zrobiłem sobie przerwę. Cóż by tu więcej mówić - witaj na forum, liczę że nie znudzi ci się tutaj zbyt szybko i będziesz stałym bywalcem. Fajnie, że masz dystans do siebie, bo to dość ważne. 

 

9 godzin temu, ChiselBrush napisał:

- Wręcz kocham pisać. Zarówno prozę jak i poezję, teksty (wyłączając poezję i scenariusze do sztuk) publikuję od niedawna na swoim blogu. Głównie są to recenzję, w przyszłości pragnę pisać też o psychologii, podróżach i wszystkim co mnie interesuje (a spektrum jest gigantyczne).

I tutaj, też szanuję, bo w sumie też lubię pisać, robiłem to jeszcze dość często rok temu, teraz jestem redaktorem i zajmuję się sportem, więc piszę w trochę innej formie :v

10 godzin temu, ChiselBrush napisał:

chodzić po górach

I tutaj kolejny plusik dla ciebie, też kocham góry. 

A z pytanek: 

1. Ulubiony kuc? 

2. Ulubiony antagonista? 

^^

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam całe 16 godzin spóźnienia...

Jeeeeeeeej.

W każdym razie, witam,

16 godzin temu, ChiselBrush napisał:

Mam mnóstwo zainteresowań, znam się na wszystkim, bardzo dużo myślę i analizuję, uwielbiam dużo mówić i dużo pisać. Mam wysokie poczucie estetyki, dystans do siebie i czarny humor. Uważam się za osobę inteligentną (ale potrafię czasem palnąć coś głupiego, za co z góry przepraszam), jestem ekstrawertyczką i marzycielką. Uwielbiam czytać, chodzić po górach i pić ciepłą herbatę. Sporo gram w gry komputerowe (szczególnie cała trylogia Diablo, Hearthstone i Tomb Rider), a jeszcze więcej oglądam seriali i filmów.

Trochę taki ja. Herbatę szanuje, zwłaszcza liściasto z 4 łyżek (kto wie, ten wie, kto nie wie, ten nie wie), a co do gier, to ja raczej inne (oprócz Hearthstone), i może czarnego humoru... chociaż... tylko jeszcze gór się przyczepie, ponieważ bliżej mam do morza xd.

 

15 godzin temu, ChiselBrush napisał:

Wręcz kocham pisać. Zarówno prozę jak i poezję, teksty (wyłączając poezję i scenariusze do sztuk) publikuję od niedawna na swoim blogu. Głównie są to recenzję, w przyszłości pragnę pisać też o psychologii, podróżach i wszystkim co mnie interesuje (a spektrum jest gigantyczne).

Tu już bardziej się nie zgadza, bo scenariusze lubię dość pisać.

 

Co do znania się na wszystkim:

wszystko to też nic. Ale dobra, inni może dalej będą się czepiać lekko tego tekstu, więc ja to zostawię.

Tak więc tyle...

Więc witam, witam, smacznego, miłego pobytu i pozdrawiam, Ziemniak.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak z tym znaniem się na wszystkim nie trafia do każdego ;p

Prostując - nie znam się na wszystkim, sama sentencja była swego rodzaju trollem, za co przepraszam. Ot, moje abstrakcyjne poczucie humoru. :rak: 

Cytat

"Wiem, że nic nie wiem".

Wracając - jak herbata to tylko liściasta, (a najlepiej biała :pinkie:).

Scenariusze też piszę, póki co głównie do sztuk i animacji poklatkowych (aktualnie pracuję nad fanowskim pełnym odcinkiem mlp).

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nową osobę na tym forum. Jeśli jesteś marzycielką to tak jak ja:fluttershy4:. Również mam nadzieję, jak inni, że sobie tu pokucykujemy( jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało XD). A co do pytań. Hmm... A więc:                                              1. Czy cenisz u ludzi urodę. Jakie to ma dla ciebie znaczenie.                                    2. Czy lubisz sport, jako twórcza dziewczyna?                                                   3. Czy miałaś sen na jawie ( ja miałem XD) i nie polecam.                                         To na tyle pytań ode mnie, a teraz idę zakuwać dalej angielski:yay:. Pozdrawiam cię, również nowa klaczko i niech ta strona dalej powiększa nasze cudne stado. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc spieszę odpowiadać na pytania :RPHVO:

1. Hm... Trudne pytanie. Jako osoba o zawyżonym poczuciu estetyki piękno w każdej postaci jest na plus. Może to zabrzmi banalnie, ale najważniejszy jest dla mnie charakter. Jedyne, czego nie toleruję odnośnie wyglądu to brud, brak higieny osobistej (chyba że jest to uzasadnione np. zapasami w błocie :derp6:) i może nie nietoleruję, ale mierzi mnie powtarzalność (szczególnie wśród dziewczyn w moim wieku). Jak rozumiem modę, tak dziwnie czuję się widząc trzy identyczne dziewczyny/chłopców. 

2. Wręcz kocham. Co prawda nie każdą możliwą dyscyplinę, ale sama sporo trenuję, więc jak najbardziej na tak. 

3. Nie do końca rozumiem pojęcie sen na jawie (mało światowa dziewczyna XD). Napewno miałam świadomy sen i paraliż senny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ChiselBrush napisał:

3. Nie do końca rozumiem pojęcie sen na jawie (mało światowa dziewczyna XD). Napewno miałam świadomy sen i paraliż senny.

Myślę, że chodzi tutaj o zaśnięciu na pluszowym Jawie z Gwiezdnych Wojen :drurrp: A tak w ogóle to witam, miłego pobytu. A teraz pytanie:

 

1. Ulubiony serial oprócz MLP (i dlaczego nie Gravity Falls?)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...