Skocz do zawartości

Spóźnione przywitanie


ConQrM

Recommended Posts

Mija już prawie tydzień odkąd w miarę udzielam się na forum, ale jeszcze nie zrobiłem solidnego wjazdu. Zacznę od tego, że nazywam się Karol i mam 16 lat. Mieszkam w Lublinie i tam też uczęszczam do technikum elektronicznego, na kierunku teleinformatyk.

W fandomie znalazłem się przez moją starszą siostrę, która pokazała pierwszy odcinek. Było to gdzieś w 2012/2013 roku. Forum odkryłem już dawno i wchodziłem na nie jako gość. Myślałem długo o założeniu konta i w końcu uznałem, że grupa złożona przeważnie z dojrzałych mężczyzn nie powinna mnie bić przez internet.

Teraz może coś o sobie. Interesuję się wszelkimi rzeczami wymagającymi logicznego myślenia. Interesuję się informatyką, szczególnie programowaniem, choć nie chce mi się przykładać do nauki programistycznego języka. Ostatnio bardzo zainteresowałem się ekonomią (szczególnie szkołą austriacką) i związaną z nią polityką (potrafię godzinami udowadniać sobie niesłuszność istnienia banków na rezerwy cząstkowe). Mam nawet już jedną ekonomiczną książkę :)

Poza jajogłowymi rzeczami, lubię marnować czas oglądając YouTube i grając w gry, szczególnie Hearts Of Iron, Europa Univesalis, czasem w CS:GO lub różne gierki w Roblox, a gdy na prawdę nic mi się nie chce, to włączam sapera i gram bez zaznaczania min :lunaderp:

Jeszcze uwielbiam oglądać różne kreskówki. Te które aktualnie śledzę to MLP (oczywiście), SvTFOE, Rick and Morty. Swego czasu uwielbiałem oglądać Gravity Falls.

Od czasu do czasu posłucham sobie jakiejś muzyki. Nie mam ulubionego gatunku muzycznego, słucham to co mi wpadnie w ucho. Od rocka, poprzez elektroniczną i pop na remixach kończąc.

Lubię poznawać nowych ludzi. Podpisałbym z kimś na priv jeśli są jacyś s̶t̶a̶l̶k̶e̶r̶z̶y̶ ludzie chcący wiedzieć wszystko o wszystkich. Mam czas w większości przypadków :)

Wszelkie pytania mile widziane

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalker się zgłasza! Jeżeli chcesz pogadać na tematy różnościowe to pisz, z chęcią poznam jakąś nową osóbkę. ^^
A co do pytań, sorry chłopie praktycznie wyczerpałeś temat xD
Tak czy siak, miło żeś się szerzej przywitał, miłego pobytu na forume! :NjdaT:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...