Skocz do zawartości

Siemanko, drogie kucyki :)


Shadow Spire

Recommended Posts

Witam.

Jestem tutaj nowy, więc proszę nie bijcie, jeśli czegoś nie ogarnę od razu.

Otóż nazywam się Antek - no dobra, Antoni. Lecz proszę by zwracać się zdrobnieniem, jeśli wolicie po imieniu. Choć tak naprawdę wolę gadać "po nikach" - i pochodzę z Południowo-Wschodniej Polski. Mam 31 lat i co niektórych szokuje, lubię " Kucyki Pony :D ". A konkretnie jestem wielbicielem Księżniczki nocy Luny - czyli Lunarnym, chyba tak to się ogólnie nazywa - Do niedawna byłem też swego rodzaju koneserem i archiwizatorem muzyki fandomowej. Niestety, po ostatniej czystce na YT straciłem kanał i choć udało się z odwołaniem, to wrócił, ale bez filmików :( Lubie czytać/słuchać fanfiki kucykowe - no, nie tylko kucykowe, ale to szczegół.

 

Dlatego żywię szacunek dla ludzi, którzy, tak jak Pen Stroke - jego opowieść Past Sins jest obowiązkową lekturą przynajmniej według mnie, jeśli chce się być Lunarnym - lub lektorzy fandomowi: Misiek200m i Night Shade - dwaj najaktywniejsi czytacze od sporego kawału czasu. Wypatrują oczy, czy zdzierają gardła, tworząc i rozpowszechniając dzieła naszego wielkiego - choć nie przez wszystkich lubianego, fandomu.

 

Nie wiem co więcej o sobie napisać, jak sądzę wyjdzie w praniu. Oczekuję, że dostanę zalew pytań. Podobnie miałem na - nie istniejącym już niestety forum Digimonia, na którym zaczęła się moja przygoda z fandomami w ogóle - forum z którego pochodzę...

 

Ps: Zwykle jestem obserwatorem. Choć nie stronię od dobrej dyskusji. A teraz wasza kolej... 

Ps2: Ze względu na pracę jaką wykonuję mogę "być" na forum, ale nie mieć czasu pisać. Wybaczcie.

 

 

Edytowano przez Shadow Spire
  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, BiP napisał:

Mając tyle lat, pewnie znasz też poprzednie generacje mlp?

Tak, chociaż oglądała je bardziej moja siostra. Ale z tego co kojarzę, to Tola Rola i Coconut Cream - piszę z pamięci, więc mogę mylić pisownie - które są w 7 sezonie mlp pochodzą właśnie z poprzedniej generacji. Ogólnie, G1 np. miała znacznie lepsze czarne charaktery. Grogar - powrót Tambelonu -, Tirek - escape from midnight castle - albo past generacyjny Korduś... Nie pamiętam niestety w jakim odcinku, czy numerze generacji był Discord, ale wiem że był.

 

A najlepiej to pokazuje, ten obrazek. Chociaż jest fanowski. Ci viliani mieli styl :)

Spoiler

real_men_play_candyland_by_peachiekeenie

 

Edytowano przez Shadow Spire
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Antek! Nie mogłeś trafić na lepszą stonę dla ludzi zrąbanych umysłowo wielbicieli kucyków :)

Mogę ci powiedzieć, że nasza społeczność jest wyselekcjonowaną grupą miłych mężczyzn (z grubsza) więc nikt nie poinien cię bić przez internet.

Tak więc nie pozostało mi nic innego, jak życzyć miło zmarnowanego spędzonego czasu na forum:bronies:

Jeśli lubisz jak zadaje się pytania w twoją strone, to mam jedno: masz jakieś zainteresowania poza fandomem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum Digimona? Swego czasu lubiłem tę bajkę na równi z pokemonami, ale to było wieki temu (za czasów Fox Kids bodajże). Opowiedz coś więcej o tym forum; kiedy powstało, ile lat tam siedziałeś, czy było polskojęzyczne, dlaczego i po ilu latach upadło itp. Jestem tego ciekaw.

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, skoro już powitałem Mateusza w jego temacie - i mam chwile czasu od harówki -  powitalnym, to mogę odpisać w swoim własnym.

 

Sorry, że dopiero teraz mam na to czas, ale...

 

Dnia 20.11.2017 o 11:40, Dairinn napisał:

Witaj!

No to ten. Pytania...ulubiona postać, było. Hmm masz swojego OC lub ponyfikację? Czym jeszcze się interesujesz oprócz kucyków?

No więc tak, moja ulubiona postać? A nie, wróć. To już było, ale moje własne OC? Tak, jest nim Spire. Czarnoksiężnik, a właściwie mag oparty częściowo na Merlinie, a częściowo na postaci Lisza Sandro z serii "Might & Magic 8  - Dzień Niszczyciela". Shadow Spire, było miastem nekromantów, położonym u szczytu wzgórza o tej samej nazwie. Ale tak jak Merlin w legendach Arturiańskich, to dobry kucyk. Chciałem pokazać, że czarna magia - albo jej użytkownik - nie musi być zawsze zła. I może kiedyś pokaże wam moje OC. Nie, nie jest on - a przynajmniej jeszcze nie zupełnie - Ponysoną mojej osoby.

 

A czym się interesuje poza kucykami? Jestem Technikiem Informatyki. Studiowałem Informatykę Stosowaną na PWSZ'tce w Tarnowie, w trybie niestacjonarnym. Lubie jazdę na rowerze, pływanie. Choć głównie zajmuje się komputerami. A jak już wspominałem, tworzyłem też trochę muzyki, oczywiście jeśli te wypociny można było tak nazwać.

 

22 godziny temu, ConQrM napisał:

Cześć Antek! Nie mogłeś trafić na lepszą stonę dla ludzi zrąbanych umysłowo wielbicieli kucyków :)

Mogę ci powiedzieć, że nasza społeczność jest wyselekcjonowaną grupą miłych mężczyzn (z grubsza) więc nikt nie poinien cię bić przez internet.

Tak więc nie pozostało mi nic innego, jak życzyć miło zmarnowanego spędzonego czasu na forum:bronies:

Jeśli lubisz jak zadaje się pytania w twoją strone, to mam jedno: masz jakieś zainteresowania poza fandomem?

A witam serdecznie :) Odpowiedzi na ostatnią linijkę - patrz wyżej :kciuk w górę:

 

21 godzin temu, Randomowy nołnejm napisał:

Forum Digimona? Swego czasu lubiłem tę bajkę na równi z pokemonami, ale to było wieki temu (za czasów Fox Kids bodajże). Opowiedz coś więcej o tym forum; kiedy powstało, ile lat tam siedziałeś, czy było polskojęzyczne, dlaczego i po ilu latach upadło itp. Jestem tego ciekaw.

 

 

 

 

 

 

Digimonia. Musisz wiedzieć, że nie mówię o żadnym z tych for: Tym i Tym - choć to jest tak naprawdę blog, a nie forum.

 

Strona z której pochodzę, jest o wiele starsza. A sam trafiłem na nią, gdy szukałem solucji do przejścia gry "Digimon World 3/2003" na PSX'a :) 

Ciekawostka, te dwie gry - a raczej jej dwa wydania "3" w EU i "2003" w USA - są niemal identyczne. Jednak w Digimon z "3" na końcu, można wziąć udział w swego rodzaju turnieju już po zakończeniu głównej fabuły - taki mały spoiler - a w wersji amerykańskiej, nie. Jest tam tylko o nim mowa, ale nie ma do tego dostępu po napisach końcowych.

Nie pamiętam, kiedy padło to forum, ale przyczyną było wypalenie się :( Po prostu fandom w Polsce zamarł na tyle, że nie było sensu dalej tego prowadzić. Ot, cała historia.

 

Edytowano przez Shadow Spire
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...