Skocz do zawartości

Witam! :3


TDjeden

Recommended Posts

Witam.

Jestem tu nowy i mogę nieco nie ogarniać niektórych tematów więc powiem krótko o sobie :D

 

Jestem Mateusz i pochodze ze Śląska, mam 17 lat i interesuję się budowaniem komputerów stacjonarnych, systemami i urządzeniami energetyki odnawialnej oraz montażem/obróbką filmów wideo. Od czasu do czasu pogram sobie w gry typu Team Fortress 2, Battlefield 3, Undertale, OneShot lub Arma 2, gdy nie mam nic do roboty i się nudzę odpalam program Source Filmmaker, After Effects lub Vegas Pro i "bawię się" w montowanie filmów bądź robienie "posterów". Lubię każdy rodzaj muzyki pod warunkiem że wpada w ucho :D.

 

W kwestii MLP jestem dość zielony, moja "przygoda" z odcinkmi skończyła się w połowie 1 sezonu ze względu na niechęci, lecz kto wie - może kiedyś nadrobię zaległości :D

Z samego serialu nie mam ulubionego kucyka, mimo to Luna wydaje się być najbardziej spoko :P.

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy na forum:bronies:

Widzę że masz na prawdę wiele odcinków do nadrobienia... mówiąc wiele mam na myśli WIELE. Na forum jak coś są linki do odcinków w dziale poświęconym 4 generacji. Poza tym nie zostało mi nic innego jak życzyć mile stracon... *ekhmm* spędzonego czasu :)

Edytowano przez ConQrM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ConQrM napisał:

Witamy na forum:bronies:

Widzę że masz na prawdę wiele odcinków do nadrobienia... mówiąc wiele mam na myśli WIELE. Na forum jak coś są linki do odcinków w dziale poświęconym 4 generacji. Poza tym nie zostało mi nic innego jak życzyć mile stracon... *ekhmm* spędzonego czasu :)

No że wiele to chyba każdy wie, dziękuję:D

1 godzinę temu, Zira napisał:

Cześć

Baw się dobrze(?)

Dzięki :P

57 minut temu, Shadow Spire napisał:

Hejka, też jestem nowy i witam współ-Swieżaka na forum : ) A teraz czas odpowiedzieć w swoim temacie XD

Również witam "współ-świeżaka" xd

5 minut temu, Ziemniakford111222 napisał:

Haj.

Witam, witam, witam i jeszcze raz witam na tym forum.

Odnawialna energia, prawisz? Dobry wiatrak nie jest zły.

Nie wiem w sumie co Ci napisać na powitanie, więc napiszę, iż pozdrawiam Cię.

Więc witam, pozdrawiam, Ziemniak.

Witam ziemniaczka :D

turbiny wiatrowe 3:<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz tu coś dla siebie :)

Radzę nadrobić odcinki bo naprawdę warto (wiem że jest ich dużo :P .

Grasz w Team Fortress 2 ? Ja też, to jedna z moich ulubionych gier :fluttershy4:

Jakbyś chciał o coś spytać czegoś się dowiedzieć lub po prostu pogadać to pisz śmiało :discord2:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bertram Quist napisał:

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz tu coś dla siebie :)

Radzę nadrobić odcinki bo naprawdę warto (wiem że jest ich dużo :P .

Grasz w Team Fortress 2 ? Ja też, to jedna z moich ulubionych gier :fluttershy4:

Jakbyś chciał o coś spytać czegoś się dowiedzieć lub po prostu pogadać to pisz śmiało :discord2:

 

Dzięki i tak, gram w TF2 :D trochę się znudziła bo przegraniu 5100 godzin ale nadal trzyma poziom :P  

Edytowano przez szczykuś
błąd
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...