Skocz do zawartości

Czego słuchamy?


Adisso

Recommended Posts

z paru ostatnich stron tylko ten pan reprezentuje cokolwiek, reszta słucha gówna, syfu i bagna poziomu -1. Gratulacje dla tego pana, daje okejke, reszta może schować się w jego cieniu ze swoimi beznadziejnymi wykonawcami.

Upraszał bym o nie obrażanie gustów innych okej? Jak nie potrafisz szanować tego co inni słuchają to się nie wypowiadaj bo bądź co bądź to chamskie.  Dziękuje.

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie to obchodzi, o gustach się dyskutuje, niektórzy mają gorszy niektórzy lepszy, to jak z wyczuciem mody. Niektórzy ubierają się jak wieśniaki i mam im tego nie mówić, żeby przypadkiem ich nie obrazić? xD błagam

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to aktualnie słucham :TaTds:

-Dżem

-Sabaton

- AC/DC

- Butka suflera

- Black Sabat

- Queen

- Rammestein

- Metallica

- Repubica

- Parfekt

- Lady Pank ale już rzadko

- Modern Talking

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie rozumiesz mojego rozumowania bo jesteś za głupi na nie i nie umiesz czytać ze zrozumieniem xD Jeśli nie znasz się na muzyce i twoim jedynym argumentem jest "o gustach się nie dyskutuje" to jesteś ograniczony i nie umiesz się wysłowić xD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz o oświecona lecz ty również nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Między obrazą a dyskusją jest zasadnicza różnica. Jaka? Dyskusja polega na wymienieniu argumentów dlaczego coś się lubi bądź tego się nie lubi. Obraza no cóż, nie szanuje zdania drugiej osoby. Jednak wybacz o Wszechwiedząca że mym głupim umysłem zaśmiecam twą doskonałość i pokornie proszę o przebaczenie. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ty nie masz żadnych argumentów więc racja - ja was tylko obrażam xD

 

pewnie sam słuchasz syfu i nie masz nic, co mogłoby bronić ten syf xD

 

cały czas czekam na dyskusję, ale nikt tu nie ma lepszego argumentu prócz "O GUSTACH SIE NIE DYSKUTUJE;//" XD

Edytowano przez EmoTacoZ
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No caly czas czekam na dyskusję, ale nikt tutaj nie umie dyskutować ani bronić swoich racji xD

 

jaka obraza? stwierdziłem tylko, że większość słucha tu syfu i to prawda, nie obraza XD

Edytowano przez EmoTacoZ
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja cały czas czekam, aż ci których "obraziłem (jak ty to nazwałeś) odpiszą mi i uzasadnią, dlaczego ich zespoły nie są syfem, ale jak na razie nie mogę się doczekać XD Ja stwierdzam, że jest syfem, ktoś próbuje mi wmówić czy też uzasadnić, że nie i dyskusja się toczy, a wy tylko umiecie biadolić i płakać, że was obrażam i że o gustach się nie dyskutuje XD Dawaj jakiś zespół, który słuchasz, powiem ci dlaczego jest słaby jeśli tak bardzo cię to interesuje xD Chyba, że mnie zaskoczysz i będzie dobry.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

OK!  Od teraz Koniec Off-Top'a!

Temat idzie dalej!

_______________________________

 

Spróbuję podzielić na parę gatunków muzycznych  :rainderp: : Blues, Rock and Roll, Pop (Nie TEN Pop... Pop z lat 50. >_< ), Synth Pop (Lata 80.), Rock, New Wave

Niektóre zespoły: Depeche Mode, The Beatles, Ink Spots, Ray Charles, Frank Sinatra, Elvis Presley.

 

Nie wiem co powiedzieć dalej. W moim profilu jest więcej o muzie niż tu.  :derp3:

 

 

EDIT:

Może niektóre zespoły są syfem. Są tak zwane zespoły, które nie mają ni trochę talentu, lecz nie trzeba to komuś od razu mówić prosto w twarz, że to jest Syf itd. itd. 
Sceptycyzm nigdy nie był dobrym rozwiązaniem.

Edytowano przez Bonnet
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ten pan do góry jest ogarnięty i nie słucha syfu, stwierdzam po jednym poście.

 

Zajrzałem w jego profil, daje okejke. Ty z bulem dupska i anime w avatarze ucz się od niego co to jest muzyka.

Edytowano przez EmoTacoZ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z innych wykonawców przerzuciłem się na Dash Berlina i Hardwella. Nie mówię tu o kawałkach radiowych a o klubowych, a najlepiej setach (występach na żywo). Słucham też innej muzyki. Można to podsumować - wszystko to co wpadnie w ucho i w nim zostanie (Queen!)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jesteś doprawdy dziwny. Ale dobrze podam ci jeden zespół z tych które słucham. Chętnie zobaczę co takiego jest w twojej logice. Zatem Iron Maiden. Bring it on.

 

Dobry zespół w swoim gatunku lecz nie najlepszy oraz  hejtowany bo mainstreamowy i słuchają go ludzie, którzy nie znają innych zespołów. Niczym nie zabłysnąłeś. 

 

 

OK!  Od teraz Koniec Off-Top'a!

Temat idzie dalej!

_______________________________

 

Spróbuję podzielić na parę gatunków muzycznych  :rainderp: : Blues, Rock and Roll, Pop (Nie TEN Pop... Pop z lat 50. >_< ), Synth Pop (Lata 80.), Rock, New Wave

Niektóre zespoły: Depeche Mode, The Beatles, Ink Spots, Ray Charles, Frank Sinatra, Elvis Presley.

 

Nie wiem co powiedzieć dalej. W moim profilu jest więcej o muzie niż tu.  :derp3:

 

 

EDIT:

Może niektóre zespoły są syfem. Są tak zwane zespoły, które nie mają ni trochę talentu, lecz nie trzeba to komuś od razu mówić prosto w twarz, że to jest Syf itd. itd. 

Sceptycyzm nigdy nie był dobrym rozwiązaniem.

 

Co sądzisz o Erasure? Czy uważasz, że supergrass to jednostrzałowcy? (naprawdę mam w Tobie nadzieję i liczę na dyskusję, bo sam widzisz co tu się dzieje :( )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Nie mam zamiaru stawać po żadnej ze stron!

Ten temat został stworzony do omawiania czego słuchamy, a nie co jest dobre, a co złe/syf.

Dyskutować nie będę i według mnie najlepiej, żeby żadnej dyskusji nie było.

Możecie się na PM kłócić lub cokolwiek, bo na razie, to to tylko zaśmieca temat i to wszystko.

Każdy słucha to co mu się podoba i dlaczego miałby ktoś mu to zabraniać?

Już nie powiem, że mam ochotę wymieniać paragrafy z zasad wolności słowa.  :huhwha:

Jak sam już kiedyś mówiłem - czuję lekką odrazę do współczesności, ale ja nie latam i nie marudzę jaki to syf, ponieważ wiem, że ni zysku, ni satysfakcji i tak z tego nie będę miał.

Istnieją piosenki co wychodzą, są świeże, jest głośno i po paru dniach wszyscy o tym zapominają, a z drugiej strony są legendarne piosenki, o których każde pokolenie powinno wiedzieć (Jak Triste wspomniał o Queen).

 

Po co tyle płaczu i krzyku skoro i tak ludzie z czasem o tym zapomną.

Ja staram się tu zakończyć tą kłótnię i pozwolić innym użytkownikom też podzielić się swoim gustem muzycznym, a nie że są obsypywani lawiną off-topów.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Skurwysyn

Erasure nie kojarzę.

Pewnie słuchałem parę ich kawałków za dzieciństwa, ale nie mogę na nic wpaść.

 

Ten post wydaje się trochę za krótki. Postaram się już tego tematu tak bardzo nie spamować. Sry >_<

Edytowano przez Bonnet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio z innych wykonawców przerzuciłem się na Dash Berlina i Hardwella. Nie mówię tu o kawałkach radiowych a o klubowych, a najlepiej setach (występach na żywo). Słucham też innej muzyki. Można to podsumować - wszystko to co wpadnie w ucho i w nim zostanie (Queen!)

 

Dash Berlin tez lubię mam nawet parę kawałków na kompie, Są dość długie i mało jest w nich wokalu . Fajny klubowy bit.

Edytowano przez KamilPL 94
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dash Berlin tez lubię mam nawet parę kawałków na kompie, Są dość długie i mało jest w nich wokalu . Fajny klubowy bit.

Polecam sety i "dashupy" czyli po prostu mashupy w jego wykonaniu. Poszukaj na YT jego występu na UMF Festival 2013 (najprostsza droga - mój profil). A najlepiej odwiedź jego oficjalny kanał YT. O dziwo udostępnia wiele utworów, w tym dwa "wideo miksy". Fajna sprawa (jeśli wie się jak pobierać filmiki z YT)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak, ja lubię słuchać metalu ( ale nie aż takiego ciężkiego, bo jeszcze mnie satanistą nazwiecie ;p) Mój ulubiony zespół to Acid Drinkers a piosenka Blues Beatdown.

Ja też słucham metalu!Moimi ulubionymi zespołami są Dope, Mushroomhead, Remstein, Lordi, System Of A Down oraz Disturbed.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... na mój gust muzyczny składa się głównie muzyka metalowa, rockowa i industrialna. Oczywiście najbardziej lubię połączenie pierwszego z trzecim i drugiego z trzecim :P Tak, jestem małym fanem znanej, niemieckiej grupy Rammstein (hura, byłem z gf na Impact Festival, yupiiii), oraz (nie)dumnym mieszkańcem miasta, z którego pochodzi zespół Oberschlesien. 

Oprócz tego, to lubię "klasyczny" heavy metal, power metal i jakikolwiek-IMO-dobry-zespół-metal. Nie ograniczam się więc do industrialowej fuzji. Lista moich ulubionych zespołów:

- Rammstein

- Oberschlesien

- Combichrist

- Judas Priest

- Kelthuz :'D

- Myrath

- FearFactory

- Motorhead

- Deathstars 

I inni tam jacyś... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisane z pamięci w zupełnie losowej kolejności. Głównie RAC i inne odmiany rocka.

 
Honor
Konkwista 88 
Legion 
Salut 
Sztorm 68 
Kolovrat
Wilcze stado
Gammadion
Tormentia
Awantura
Hamer of Hate
All Bandits
Battlefield
BTM
Godzina zero
Obłęd
Junkers
Potop
Analogs
Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również losowa kolejność i te zespoły, których słucham najczęściej:

 

- Megadeth

- Slayer

- Black Sabbath

- Alter Bridge

- Foo Fighters

- Tenacious D

- Pink Floyd

- Pearl Jam

- Alice in Chains

- Iron Maiden

- Testament

- Fiddler's Green

- Gojira

- Coldplay

- Ozzy Osbourne

- Alice Cooper

- Ugly Kid Joe (zaczynam słuchać)

- Temple of the Dog

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...