Skocz do zawartości

Czego słuchamy?


Adisso

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Halo :D dział dla mnie <3

Słucham Rocka, Metalu i Punku, ale wpada czasem Oldschool czy Reggae, ale broń Boże POP ;-;

Jeśli chodzi o rocka i różne jego odłamy to AC/DC, Aerosmith, The Who. The Rolling Stones i Oczywiście Hendrixa.

Metal .. Wszystkie Heavyi Thrashe, np.: Metallica, Disturbed, SOAD, Slipknot, Dope, Black Sabbath i Iron Maiden i na pewno coś pominąłem .. xD

Co do Punku to bardziej Hardcore jak Rise Against czy PoST Hardcore - A Day to Remember. Najbardziej jednak kocham Skatepunk, the Offspring <3 i o niczym innym na ten czas nie chce pisać :') czekam do wakacji na nich,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Takich grup słucham:

Judas Priest, Iron Maiden, AC/DC, Mercyful Fate, King Diamond, Led Zeppelin, Pink Floyd, Ghost B.C., Five Finger Death Punch, Black Sabbath, Dio, Halford, Deep Purple, Venom, Vader, Hate, Slayer, Blaze Bayley, Metallica, Megadeth, Bruce Dickinson, Down, Pantera, Death, Iced Earth, Saxon, Accept, Royal Blood, TSA, Turbo, Kat, Motorhead, Machine Head, Ozzy Osbourne, Sodom, Blue Oyster Cult.

Pewnie jeszcze więcej by się znalazło, ale tych słucham nawięcej. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hm  ostatnio coś mnie wzięlo na NWOBHM, weęc Judasi u mnie się pną w góre poza tm raczej dużych zmian nie ma na RuSH SaBaton stoją u mnie mocno Blind Guaqrdian trochę spadł z 3 miejsca i wbił sie na niego Tajwański Chthonic. Poza tym sporo Pregrsywnego metalu poweru i Deathu. Kata i Turbo też się słucha namiętnie, Luxtoprpedyy, z Big 4 namiętnie Sleyeruję, Vaderuję,  Max Cavleruję,  AC/Dicuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

u mnie ciężko jest stwierdzić jakich poszczególnych zespołów słucham,słucham byle jakich zespołów ważne aby wpadało w ucho :D

a co do utworu:chyba jeden z hitów lat 80-tych jak mniemam,pewnie za bardzo zasypałem temat moimi hiciorami  :hBB25:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Soundtracków z gier i filmów. Z gry to według mnie najlepszy OST z Hotline Miami, szczególnie kawałki: Sun Araw - Deep Cover, Horse Steppin i CoConuts - Silver Lights. A z filmów to najbardziej chyba muzyka z "Dobry, Zły i brzydki." i "Ostatniego Mochikanina". Ale nie pogardzę także klasykami w stylu Black Sabbath czy Led Zeppelin. Ostatnio nawet gustuję w rapie, ale głównie 'from da hood' w stylu DMX i Wu-Tang Clan. Od czasu do czasu do czasu wpadnie także jakieś elektro (patrz: Daft Punk), reggae (Bob Marley) i disco (Boney M). Długo by wypisywać wszystkie gatunki, ale trochę tego jest, w skrócie: słucham prawie wszystkiego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

hm u mnie nie ma za dużo zmian, ale zauważylem, że ostatnio naszła mnie ocoota na słuchanie The Big Four czyli Slayer'a Metaliki Anthraxu i Megadeth

(uwaga kolejnosć w jakiej wymeniłem zespoły oznacz, że 1 zespół uwielbiam,  2  szanuje 3 lubię, a 4 toleruję hah XD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Głównie rap, zwłaszcza Trzeci Wymiar ( od niego zacząłem i jeszcze mi się nie znudził ),  A.J.K.S ( gość ma mocno poryty baniak, ale często gada z sensem ), K.A.S.T.A, O.S.T.R, 2Pac i Die Antwoord ( wszystkiego nie będę wymieniał, bo to zajęłoby 10 linijek ). Po za rapem w dużych ilościach słucham metalu, muzyki klasycznej i rocka. Mam płyty kilkudziesięciu zespołów,  z czego ulubione to  Metallica, Sabaton, Iron Maiden, Hammer Fall i Queen. Z zupełnie innej bajki podchodzi mi Infected Mashroom, czyli psychedelic trance. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Zawsze to mówię/piszę: Nie słucham gatunków/wykonawców/zaspołów, słucham muzyki.

Innymi słowy słucham wszystkiego, co mi się spodoba. Jedyny wyjątek do reguły to Verba, to jedyny zespół jaki słucham w dużej ilości i którego lubię. Mimo wszystko przeważają soundtracki. Wszelkiej maści piosenki z gier, filmów, kreskówek, czegokolwiek. Z ciekawych gatunków wymienię też disco, flamenco, klasyczną, włoską (nie wiem jak się to zwie, ale Włosi specyficznie śpiewają, jak Con te partiro czy Felicita, a także różne Largo al factotum etc). Oczywiście popu i rocka też dużo. Jedynie nie za bardzo przepadam za metalem, ale nie znaczy, że nie posłuchałbym jakby coś się spodobało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...