Skocz do zawartości

Czego słuchamy?


Adisso

Recommended Posts

Gość Rivarius

Słucham wszystkiego co jest godne mojej uwagi. Głównie są to ostre odmiany metalu takie jak Black czy Doom. Nie pogardzę też poezja śpiewaną w której ostatnio sie wręcz zakochałem :D Dochodzi do tego także ambitny rap,blues i wiele innych.


A Laoki to mój ulubiony zespół polski :D Honoru również słucham
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie: goa, psytrance, acid techno, ambient i większość tego co podchodzi pod rave (happy hardcore przykładowo). Czasami: poprock, trance, rock, metal, rap, dubstep i inne formy mniej popularnej elektroniki. Czego nie lubię: 95% muzyki lecącej na Vivie/MTV/w radiu, tego co obecnie się taguje jako 'muzyka klubowa' i popowego syfu z w/w źródeł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

taa, mniej więcej w takim stylu wziąłem kumpla z 5 lat temu na koncert Pidżamy podbiłem do niego dlatego, że wiedziałem, że nie lubi techno, hip hopu, ani innych modnych pierdół :D no do teraz to na kilku koncertach już byliśmy, trochę wspomnień jest, kilka nawet wolałoby się wymazać z pamięci :D pamiętajcie dzieci, juwenalia to zło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównie hip hop, głównie polski, trochę zagraniczny. Oprócz tego trochę jazzu, jakieś popowe nowości, sentyment do starszych kawałków rockowych, albo shakiry ;p

Tak jak AMUNICJA, nie lubię tego co modne, w Vivie, choć czasem zdarzają się fajne kawałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rock - np. Queen, AC/DC, The Offspring, Black Sabbath, Led Zeppelin Metal - np. Iron Maiden, Metallica, Eluveitie, Sabaton, Slayer, Judas Priest trochę elektro - The Prodigy, Daft Punk, Infected Mushroom (czasem) dodatkowo Hollywood Undead, Rage Against the Machine, czyli odrobina rapcore'u + soundtracki z gier/filmów i wszystko, co mi się spodoba

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 1 miejscu Elektronika czyli ogólnie : ATB, Tiesto, Avicii, Pendulum, Flux, Pavillion, Braincreator, Pakito, Modstep, Nero, Skrillex, Armin van Buuren, Jakarta, Rusco, MBrothers, Benassi Bros, Noisia, Chrispy, Bar 9 i czasem The Living Tombstone ;) Z popu i trochę mieszanych no to może Timbaland, Rihanna, Black Eyed Peas, Oceana, Depeche Mode Z bardziej Rockowych brzmień to Metallica, Guns n roses , My riot , Linkin Park, trochę : Nirwana, Nickelback i Limp Bizkit Z hiphopu i rapu to bardziej : Eminem, Jay-z, Dr. Dre i paru tam jeszcze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najróżniejsze odmiany Metalu i muzyki Hardcore, trochę Rock'a. A zespoły to: SlipKnot, Slayer, Korn, Behemoth, Nightwish, Murderdolls, SOAD, The Agonist, Bring Me The Horizon, Black Veil Brides, Bullet For My Valentine, Adept, Nirvana, ACDC, Escape The Fate, Stone Sour, Guns N' Roses, Metallica. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham całkiem zróżnicowanej muzyki, co można poznac po poniższych kapelach: Heidevolk, Falkenbach, Manegarm, Stratovarius (fav), Rhapsody of Fire, Dragonland, Alestorm, Luca Turilli, Hammerfall, In Flames, Nightwish (fav), Disarmonia Mundi, At Vance, Blind Guardian, Avantasia, Sabaton, Disturbed Immediate Music, E.S. Posthumus, Two Steps from Hell

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrillex, Noisia, Obsidia, Nero, Omnipony, Flux Pavilion, Cookie Monsta, Daf Punk, Metallica, System of a down, Disturbed, Slipknot, Brokencyde, Asking Alexandria, Skillet, Sixx AM, Scooter, Slayer, Son of kick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie odmiany folk metalu, viking metalu i power metalu to podstawa u mnie. Do tego uwielbiam jeszcze celtycki folk. Gdybym miał wymieniać zespoły to by pojawiła się ogromna ściana tekstu, więc skrócę to tylko do najważniejszych. Ensiferum, Korpiklaani, Radogost, Blind Guardian, Alestorm, Bathory. Jeśli ktoś w podobnych muzycznych klimatach siedzi lub też chce się czegoś więcej dowiedzieć o takiej muzyce to wystarczy wysłać pw coby pogadać. Jeśli kogoś takie granie zaciekawiło to dla chętnych podrzucę link do mojego profilu na last.fm, tam trochę więcej zespołów jest, niestety nie jest to dokładne odzwierciedlenie wszystkiego czego słucham, a jedynie dość powierzchowne, tak też jeśli komuś chce się zaglądać to proszę bardzo: http://www.lastfm.pl/user/viking_finn Oprócz tego jeszcze z powodu przekucykowanego mózgu zaczęły mi się podobać różne technowate remixy kucykowe które udało mi się wyłowić z jutubowych odmętów :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Punk. Dokładniej Punk-rock. Dezerter (prawie cała dyskografia) Leniwiec (cała dyskografia, ale ostatnią płytkę wg mnie zepsuli) Wybrane kawałki: rock metal Niedawno Dj-Pon3 uświadomiła mi że dubstep, a nawet techno w kuco-wersji jest bardzo przyjemne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubóstwiam wszystkie kapele Maynarda Jamesa Keenana, czyli Tool, A Perfect Circle i Puscifer. Oprócz tego Trent Reznor i zarówno Nine Inch Nails jak i How To Destroy Angels. Na koniec coś zupełnie innego - Poets of the Fall, których uwielbiam za ich teksty i emocje w piosenkach :) Ale, oczywiście, słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho. Nie wybrzydzam. No to edytując to już drugi raz dopiszę jeszcze, że w większości słucham soundtracków z gier i przepadam za utworami Akiry Yamaoki i Jespera Kyda (trochę w odwrotnej kolejności :P). No. I to by było chyba na tyle. Nareszcie XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie Punk. Dokładniej Punk-rock.

Dezerter (prawie cała dyskografia)

Leniwiec (cała dyskografia, ale ostatnią płytkę wg mnie zepsuli)

Wybrane kawałki: rock metal

Niedawno Dj-Pon3 uświadomiła mi że dubstep, a nawet techno w kuco-wersji jest bardzo przyjemne.

Dezerter, no całkiem dobry wybór

natomiast leniwiec już od kilku lat nie gra punk rocka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham naprawde wszystkiego, to nie jest tak ze slucham tylko jednego gatunku. Choć preferuję Hard Rock i metal słucham tez M. Jacksona, Boba Marleya, Beatlesow, duzo duzo :) Nawet skubnąłem trochę Hard Style'u. Jedynym gatunkiem ktorego nienawidze jest dubstep, zgin, przepadnij :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...