Jump to content

Stowarzyszenie Bronies Silesia


The Silver Cheese
 Share

Recommended Posts

ATTENTION PLEASE!!!

 

Reset2.thumb.png.7eeb2c1e8512d3d0ef5ee260720ac7d4.png

 

Mam do ogłoszenia dość ważną rzecz, która może wiele osób zainteresować. Pewne osoby już w sumie wiedziały, ale uznaliśmy, że nie chcemy dłużej czekać i postanowiliśmy wyjść z tą informacją na światło dzienne. Zatem ...


//----


Od końca maja bieżącego roku zostało zarejestrowane "Stowarzyszenie Bronies Silesia" (non profit), które tak jak większość innych stowarzyszeń ma na celu tworzenie organizowanych wydarzeń (nie tylko kucowych). Chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych do wstąpienia w nasze szeregi i wspólnie budować, powiedziałbym wspólną przyszłość śląskiej ekipy w fandomie. 


//----


Czy są jakieś warunki? Są, przede wszystkim:
1) Osoba zainteresowana powinna przeczytać statut, bo to dokument, który zawiera najważniejsze informacje o stowarzyszeniu; 
2) Osoby zainteresowane powinny mieć ukończone 18 rok życia, lub też 16 rok życia za pisemną zgodą opiekuna;
3) Płatność miesięcznych składek;
4) Branie udziału w rozmowach, dyskusjach, organizacji i spotkaniach stowarzyszeniowych;


//----


To są te najważniejsze. Czy coś można z tego mieć? Można dość sporo. Przede wszystkim każda wasza pomoc i praca w stowarzyszeniu może być przez was wykorzystana w waszym CV (organizacja imprez jak i wolontariat). Wraz z upływem czasu jak i większej liczby członków stowarzyszenia jest szansa na zdobycie zniżek do różnych ośrodków kultury czy zdobycie partnerstw np. z domami kultury. Zawsze też możemy przekształcić się w stowarzyszenie z działalnością gospodarczą i stać się pełnoprawną firmę. 


//----


Możliwości mamy dużo, a im nas więcej tym możemy zdziałać o wiele więcej rzeczy. Osoby, które są zainteresowane mogą nadsyłać pytania do mnie. Zaś osoby zdecydowane do wstąpienia zapraszamy 2 grudnia na Walne Zgromadzenie do Katowic, aby przedłożyć pisemną zgodę i podpis do uchwały. 


//----


A czy jest coś grubego w planach? Tak, możemy zdradzić, że Śląsk planuje w lutym 2018 roku zrobić zorganizowanego ponymeet'a. Niedługo powinny ukazać się bardziej szczegółowe informacje.

 
//----


Raz jeszcze zachęcamy i mamy nadzieję na wasze zainteresowanie ;)


//----


Link do statutu:

https://drive.google.com/file/d/0B8Oyk2ujsvjXMG9ZTkFfTWdYb1k/view

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...