Skocz do zawartości

[Oceń poprzedni utwór] - Muzyka z Anime


Forest Wind

Recommended Posts

Witaj wędrowcze.

Skoro doszedłeś aż tutaj to znaczy, że jesteś fanem Anime (podobnie jak ja) albo zabłądziłeś.

 

Zasady tej zabawy są proste włos Mongoła. Polegają na tym samym co inne tematy w tym dziale. Jednak jeżeli jesteś tu pierwszy raz to pozwól, że wyjaśnię.

Piszący nowego posta ma ocenić w co najmniej dwóch zdaniach utwór, który podesłał poprzednik. Oceniamy w skali 1-10. Tyle z tej nudnej części, pora zacząć zabawę.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Na początek coś co każdy szanujący się Otaku powinien znać.

Spoiler

 

   

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samego tytułu nie widziałem, ale ending pod względem wokalnym i dźwiękowym wyszedł bardziej niż przyzwoicie. Można było miło wsłuchać się w ten utwór.

I ze strony wizualnej też prezentuje się ciekawie!

9.5/10

 

Drugi opening, z anime Akame Ga Kill:

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piosenka bardzo fajna, podobnie jak anime. Choć wolę ten pierwszy opening :wrWgR: Ten też jest w porządku, mimo że moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym. Brzmi dość typowo. Ale norma jakości zachowana. 6/10

 

Był ending z Boku Dake ga Inai Machi to ja dam opening który też jest świetny (podobnie jak anime tylko słabe zakończenie moim zdaniem xd). W ogóle muzyka bardzo w tej chińskiej bajce fajna :pinkiep:

Spoiler

 

 

Edytowano przez Vezzie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz to słyszę, ale brzmi fajnie. O Anime też niestety nie słyszałem. :< 

 

I za nic nie wiem o co chodzi w tej piosence bo język mi nie znany. 

 

Ale daje mocne 8/10. :D

 

To ja wrzucam od siebie jedną z moich ulubionych piosenek z Anime Initial D- i to stworzoną przez Eurobeat Brony'ego, który jest niektórym nam znany przez stworzenie piosenki "Discord". Dla mnie jest bardzo motywująca i może komuś też się spodoba. :) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anime naprawdę super ale ten ending nigdy jakoś mi do gustu nie przypadł. Ale co do samej muzyki i tekstu? Świetne. Daje mocne 9/10

 

A teraz ja. Z najlepszej komedii świata. Przed wami opening anime Watamote :)

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta dziewczyna potrzebuje terapii! Jeżeli chodzi o anime to nie oglądałem i nie wiem czy kiedyś obejrzę. Opening jest w moich klimatach i przyznam że wpada w ucho.

Moja ocena to 8/10

Może nie będę tu zbyt oryginalny ale muzyka z tego openingu pasuje do każdego innego. Panie i panowie oto Shinzou wo Sasageyo z Attack on titan.

Spoiler

 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opening bardzo fajny. Ale te anime mnie nie przekonało do siebie. Ale za sam opening daję hmmm 9/10 :3 Może kiedyś sobie obejrzę. 

 

A ode mnie dość dobre anime. Sam uważam, że dałoby się jeszcze coś z nim zrobić. Ale i tak było dobre. Oto opening Re Zero!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak. Ten Opening to złoto. Daję mu bez zastanowienia 9/10.

 

Hmm. Chwilę się zastanawiałem co bym tu wstawić aż postanowiłem. Może i muzyka nie z moich klimatów ale anime jest świetne. Renai Boukun

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż animec zdaje mi się być nijakim "harem anime" (na podstawie oppeningu) to muzyka jest całkiem niezła. takie 7/10

 

 

A z racji, że obrzydza mnie brak najdoskonalszego anime świata w tym temacie:


End of the World: 
Wersja z efektami 
 

Spoiler


 I bez efektów i do tego długa wersja
 

Spoiler

 

 

  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To anime jest tak męskie, że od oglądania mogą wyrosnąć włosy na klacie. Słyszałem, że anime świetne więc kiedyś ogłądne.

Co do openingu to wpada w ucho, nie powiem że nie. Mocne 7/10

 

A teraz opening, którego nikt nie chce przewijać, bo za 10 razem brzmi równie dobrze jak za pierwszym. Oto Durarara!! - Uragiri no yuuyake.

Spoiler

 

 

Edytowano przez Forest Wind
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwór nawet spoko, szanuję już jak coś jest na instrumentach grane, a nie robione elektroniczne jak większość nowoczesnej muzyki dzisiaj. Jedynie bym się przyczepił do animacji w tym clipie, ale to już kwestia nie na ten temat xD. 7/10 w mojej opinii.

 

To ja zaproponuję utwór z anime, po którym obejrzeniu serii można dostać takiego skoku motywacji, że aż depresja mogłaby się chować. Tengen Toppa Gurren Lagann, Opening 1 by Shoko Nakagawa :D:

 

Spoiler

 

btw. piosenkarka która tu śpiewa, podłożyła głos do, jeśli się nie mylę 5 outro z Fullmetal Alchemista Brotherhood.   

  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego anime ale po stylu tej piosenki zgaduję że to jakiś shounen xd Brzmi fajnie. Nie ma się do czego przyczepić choć nie widzę też żadnego wyróżniającego się elementu. Jest po prostu OK. 7/10

 

Ode mnie ending serii podczas oglądania której zadawałem sobie pytanie "dlaczego w ogóle po to sięgnąłem?". Romansidło które samo w sobie nie przypadło mi jakoś do gustu (kto by się spodziewał), ale muzyka w nim jest wyborna. Najlepszym przykładem jest właśnie ten ending. 

 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Like a Bloody Storm! 熱く Like a Bloody Stone, 血脈に刻まれた因縁に, 浮き上がる消えない誇りの絆, 握りしめて

Mój drugi ulubiony oppening z JoJo (zaraz po End of The World i na równi z Sono Chi No Sadame). Tu naprawdę nie mam co powiedzieć, to jest JoJo do cholery! 10/10!

 

 

Nie będę jednak kontynuował oppeningów z JoJo. Może później. 
Teraz, coś iście epickiego, z anime które ma już swoje lata...
Ok, 3...2...1... Let's Jam!

Tank!
 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie znam tego anime. A piosenka mi się spodobała. Szczególnie refren. A i samo anime mnie zainteresowało i dodałem sobie do listy "do obejrzenia". Niezłe, 8/10.

 

Teraz nie będę oryginalny bo daję świetny opening dobrej i znanej animacji.

Spoiler

 

  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

5/10. Ścieżka dźwiękowa "One Piece" nie jest jak dla mnie godna uwagi, a samo anime porzuciłem gdzieś w okolicy 650. odcinka i raczej do niego nie wrócę.

 

Teraz opening którego uwielbiam słuchać w chwilach większej deprechy. Samo anime jest naprawdę zabawne, zwłaszcza, jeżeli zna się parodiowane w nim serie.
 

Spoiler

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2017 o 21:34, Forest Wind napisał:

Witaj wędrowcze.

Może nie każdy o tym wie, ale taki temat swego czasu istniał już w tym dziale, ale jakieś trzy lata temu zniknął w tajemniczych okolicznościach, a szkoda, bo wrzuciłem tam kilka ciekawych motywów przewodnich z niejednego japońskiego filmu animowanego (i przy okazji oceniłem chyba wszystkie utwory z One Piece'a), a teraz cóż... może uda się mi je pozbierać ponownie, miło, że wątek wrócił, ale przejdźmy do sedna, to jest oceniania, co do poprzedniego utworu...

 

~~

 

Ugh, doprawdy postarali się z tym openingiem, postarali, aby przekalkowany był do bólu... te wszystkie animowe archetypy, cała choreografia jak i, tego także się to tyczy, cała piosenka wykonana w tej schematycznej estetyce kiczowatego idol j-popu... nie żeby słuchało się tego źle, ale jakoś specjalnie w pamięć nie zapada, udało się mi poznać lepsze kawałki w tym stylu, ale jak już wspomniałem, złe to nie jest... no i krótkie... 5.9/10

 

~~

 

Dnia 28.12.2017 o 11:21, ZSRRKnight napisał:

[Odkop!]

Please... temat nieaktywny był zaledwie przez tydzień, jeśli faktycznie chcesz się bawić w odkopywanie zwłoków, to zapraszam do:

Spoiler

 

 

A ja zapodam coś lekkiego na początek, styl, beat i oświetlenie a'la 80s - Dominion Tank Police!!

 

Spoiler

 

 

Edytowano przez DiscorsBass
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...