Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Polineks

A&M Zone - blog o anime i mandze

Recommended Posts

Mała reklama za zgodą i wiedzą Deca.

AM_Zone_baner.png

Ohayou!

Chciałbym was wszystkich zaprosić na bloga, którego założyliśmy z przyjaciółką dość niedawno (jakieś dwa tygodnie temu). Mamy nadzieję, że będzie to miejsce, które się wam spodoba i zostaniecie na nim na dłużej.

Blog możecie znaleźć pod tym adresem https://animeimangazone.blogspot.com/
Na stronie chcemy zamieszczać newsy, artykuły i nasze opinie o obejrzanych anime, a także wiele innych, w tym tłumaczenia openingów.
Przy okazji jeśli są jacyś chętni by dołączyć do redakcji lub coś się dowiedzieć, to mogą się z nami skontaktować.

Blogowy_e-mail.png

Wpadnijcie zatem w wolnej chwili. Zostawcie komentarz i podzielcie się uwagami, co można poprawić, by blog był jeszcze lepszy.

Ja ne!

• Upvote 5

6 minut temu, Flutterhugger napisał:

Czy tylko ja w pierwszej chwili po kliknięciu linku pomyślałem: ,,Kurde, wywaliło mnie na FGE!!!"?:crazytwi:

Spoko. Miałem to samo xD

• Upvote 1

Ułożenie bloga faktycznie jest podobne do FGE, bo w nim najbardziej się orientuję.

To odróżnia go od innego mojego bloga, który już ma zmienioną konstrukcję. (link w sygnaturce)

• Upvote 1

Życzę powodzenia w prowadzeniu bloga :) 

Jestem osobą jak najbardziej zorientowaną w temacie, więc będę zaglądać. Dodatkowo, oglądam nowe serie na bieżąco, więc jeśli przydarzy mi się kiedyś popełnić jakąś recenzję, bądź wpadnę na jakąś serię godną polecenia - pewnie się z Wami skontaktuję :)