Skocz do zawartości

Dyskusja na temat spoilerów sezonu VIII


Kruczek

Recommended Posts

27 minut temu, MLPFan napisał:

Napisałbym, co sądzę o nowym  wyglądzie kucyków, nie mniej, nie mam ochoty dostać permanentnego bana. Dlatego powiem tylko tyle - cieszę się, że jakiś czas temu, wpadłem na pomysł żeby ściągać odcinki z dailymotion i zapisywać je na pendrive. Do dnia dzisiejszego, ściągnąłem 123 odcinki. Wszystkich nie ściągnę, bo niektóre po prostu mi się nie podobają. A odcinka "Ale impreza", od dłuższego czasu, nie jestem w stanie upolować - ani po polsku, ani po angielsku. być może dlatego, że mam pewne wymagania - rozdzielczość 1080p i rozmiar przynajmniej 720 MB :P (kiedyś na CDA znalazłem w/w odcinek w rozdzielczości FHD, nie mniej, ważył tylko 99 MB). A kucyków generacji 5, nie zamierzam oglądać.

 

PS - sorry za lekkiego offtopa  :P

Dlaczego nie? G5 jeszcze nie powstała, a już ją skreślasz?

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem generacji 5 nie ma co jeszcze skreślać, bo to wszystko może się jeszcze z 1000 razy zmienić.

Ja wydam jakiś konkretny osąd pod koniec 9 sezonu lub 2 filmu(zależy co będzie później).

Niemniej zmiany wyglądu na chwilę obecną dla mnie są ok.

Dla mnie ciekawe byłoby jak Twilight w G5 miała by buntowniczy charakter i powoli się zmieniała przez co najmniej 20 odcinków.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, MLPFan napisał:

Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do kucyków 4 generacji (poprzednie generacje też mi się nie podobają).

Jak większość Bronies ;)

 

53 minuty temu, BiP napisał:

G5 jeszcze w fazie produkcji, a już zbiera hejty :rarity5:

Zauważyłam że wszędzie tak jest, jak twórcy próbują wprowadzić coś nowego. Teraz zmienili głównego aktora w moim drugim ulubionym serialu i już wielka burza, chociaż nowy sezon zacznie się dopiero na jesień ._.

Fani trzymają się tego co stare i dobre. Chcieliby żeby trwało wiecznie...ja też bym chciała, ale to niemożliwe.

 

 

Btw. oglądał ktoś te odcinki z wycieków? :twilight7:

 

Edytowano przez Dairinn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, turbo638 napisał:

Ja jeden, była ciekawy i teraz jeszcze bardziej czekam na sezon 8 :soawesome:

 

Wszystkie. Nie mogłam się powstrzymać :flutterblush:

Chociaż tak szczerze, średnio podoba mi się pomysł ze....

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spoiler

ze szkołą przyjaźni

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie ten pomysł jest ciekawy i całkiem mi się podoba(jeśli był o tym odcinek to go nie widziałem)

 

Uwaga, przemyślenia w których mogą być spojlery!

Spoiler

Dla mnie szkoła przyjaźni, jest takim "ukoronowaniem" i końcem drogi, to w pewnym sensie domknie postać Twilight w g4, przynajmniej dla mnie.

Pozostaje zaczekać co wymyślą dla AJ i Pinkie, bo w sumie tylko te postacie nic konkretnego nie osiągnęły.

No i czekam aż Scootaloo zacznie latać.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, turbo638 napisał:

Akurat dla mnie ten pomysł jest ciekawy i całkiem mi się podoba(jeśli był o tym odcinek to go nie widziałem)

 

Uwaga, przemyślenia w których mogą być spojlery!

  Odkryj ukrytą treść

Dla mnie szkoła przyjaźni, jest takim "ukoronowaniem" i końcem drogi, to w pewnym sensie domknie postać Twilight w g4, przynajmniej dla mnie.

Pozostaje zaczekać co wymyślą dla AJ i Pinkie, bo w sumie tylko te postacie nic konkretnego nie osiągnęły.

No i czekam aż Scootaloo zacznie latać.

 

Powiedziałabym Ci co będą robić AJ i Pinkie, ale...lepiej już skończyć z tymi spoilerami, bo moderacja się przyczepi xd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MLPFan napisał:

Chyba za bardzo przyzwyczaiłem się do kucyków 4 generacji (poprzednie generacje też mi się nie podobają).

Ja tak samo myślałem po G1, że już nic z MLP mi nie podejdzie... Tak samo myślałem o G4, ale po jednym odcinku polubiłem tę serię,  więc ja nie skreślam niczego,  nim nie powstanie...

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Trochę im to zajęło, ale jak już się za to wzięli, zaorali chyba wszystko wszędzie. Ale i tak lepiej poczekać na premierę: o ile tamte epizody były już kompletne i z wykonanym dubbingiem, wciąż miały różne błędy tu i ówdzie, plus nie posiadały żadnej muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że bardzo miło mi się je oglądało i odniosłem wrażenie że niektóre wcześniej olewane przez animatorów/twórców sprawy były tym razem zrealizowane na bogatości.

 

dźwięk teleportu postaci jak i przedmiotów był powalający :D

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeśli te wycieki nie są celowym działaniem, to Hasbro powinno zwolnić informatyków odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Jeśli to jest celowe działanie to i tak jest to poprowadzone w sposób, który można o kant rzyci rozbić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...