Skocz do zawartości

Dyskusja na temat spoilerów sezonu VIII


Kruczek

Recommended Posts

O ile dla Sombry i Kryśki zostawili przesłanki wskazujące na potencjalny powrót, tak dla Tireka zamknęli ścieżkę powrotu i to dość definitywnie, chyba, że Cerber znów ucieknie z tartaru, co raczej średnio możliwe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jakubas18 napisał:

Skoro już mowa o antagonistach to co będzie z Lightning Dustem i Wind Riderem albo Dr Caballeronem?:huh:

Odeszli w cień, Lightning Dust ona pewno wróciła do swego miasta i tam se żyje, Wind Rider on albo siedzi w więzieniu za ten numer co wywinął RD, albo też mieszka na jakimś zadupiu, ze wstydu za wylot z WB, a Caballeron, robi to co zwykle, czyli walczy z Dzielną Doo. Raczej nikt z tej trójki, nie jest godzien zostania głównym antagonistą dla M6.  Po za tym nadchodzą dwa sezony i wątpię, żeby wracali do starych sezonów i to dla tak mizernych postaci jednoodcinkowych. Zaraz fandom okrzyknąłby ich że brak im pomysłów i odgrzewają stare kotlety aby zapchać czymś sezon. Raczej spodziewałbym się nowych wrogów, zwłaszcza, że mają być postacie z filmu, co daje nowe możliwości.

 

Edytowano przez BiP
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2018 o 10:58, Chip napisał:

Przyznam że bardzo miło mi się je oglądało i odniosłem wrażenie że niektóre wcześniej olewane przez animatorów/twórców sprawy były tym razem zrealizowane na bogatości.

 

dźwięk teleportu postaci jak i przedmiotów był powalający :D

Co nie? Śmiałam się za każdym razem jak go słyszałam xD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2018 o 17:44, Sosna napisał:

O ile dla Sombry i Kryśki zostawili przesłanki wskazujące na potencjalny powrót, tak dla Tireka zamknęli ścieżkę powrotu i to dość definitywnie, chyba, że Cerber znów ucieknie z tartaru, co raczej średnio możliwe

 

Były pewne rzeczy, ale to już tłuste przecieki i chyba nie powinno się o nich mówić :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
38 minut temu, sweter00 napisał:

Zauważyliście może taką rzecz w S8, że każdy po kolei odcinek jest poświęcony (główną postacią w nim jest) 1 kucyk z Mane 6?

 

Nawet ciekawe spostrzeżenie. Szkoda tylko, że już przy najbliższym odcinku się popsuje :c Bo na razie kolejne postacie prezentują się tak:

 

06 - CMC

07 - Celestia & Twi

08 - Glim & Sunburst

09 - AJ & RD

10 - Big Mac & Sugar Belle

11 - Spike, Smolder & Zecora

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Znalazłem opisy do wszystkich pozostałych odcinków. Źródłem nie jest strona, z której podajecie, lecz inna strona z opublikowanym przez typa poście. Post ten ma za sobą rok i według wycieku wewnątrz pochodzi od samego Hasbro. Mogę link do tego posta tu zamieścić bez zagrożenia ze strony tutejszej administracji? Osobiście sądzę, że nie mogę, gdyż może obowiązywać temu ta sama reguła co wyciek samych odcinków.

Edytowano przez Lucas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ciekawe wiadomości na temat 8 i 9 sezonu można znaleźć już w SparkleSubs:

Cytat

Trzynaście odcinków już za nami, co oznacza, że czeka nas teraz wakacyjna przerwa w emisji serialu, o której mogliśmy się dowiedzieć wcześniej z materiałów prasowych kanału Discovery Family.
Pierwsza połowa sezonu była mieszanką gorszych i lepszych odcinków, a zakończyła się, dla niektórych rozczarowującym, powrotem królowej Chrysalis w odcinku trzynastym, który miał swoją przedwczesną premierę na brytyjskim kanale Tiny Pop.
Nie był to pierwszy raz, kiedy mogliśmy wcześniej obejrzeć odcinek z tego sezonu, ponieważ oficjalna premiera tej połowy przed premierą amerykańską odbyła się w fińskim serwisie na żądanie ruutu.

Jak długo potrwa przerwa?

Na razie nie znamy oficjalnej daty premiery drugiej połowy sezonu ósmego, lecz można się jej spodziewać w sierpniu, w tym miesiącu rok temu na antenę powrócił właśnie sezon siódmy.
Najwięcej dowiemy się prawdopodobnie na Comic-Conie w San Diego, który w tym roku ma miejsce 19 lipca.
Jedno jest pewne, pierwszy raz od dłuższego czasu pierwszą premierą będzie ta oficjalna, amerykańska, jeśli planów nie pokrzyżuje jej inny wyciek lub zagraniczna stacja telewizyjna ;)

Co dalej?

Parę scen z drugiej połowy sezonu pojawiło się w klipie promocyjnym Discovery Family, znajdującym się powyżej, na razie niewiele wiadomo o tych odcinkach, poza opisami, które wyciekły jakiś czas temu.

Niedawno na targach Licensing Expo 2018 w Las Vegas zostało ujawnionych trochę więcej informacji na temat sezonu dziewiątego, odcinka specjalnego oraz nowych materiałów z Equestria Girls.

Jak podają zaufane źródła:

Sezon 9:

Będzie miał 26 odcinków

Pojawi się nowy antagonista - Grogar

W tym sezonie będziemy mieli dwusetny odcinek serialu:

Świąteczny odcinek specjalny - Best Gift Ever

Będzie trwał 44 minuty

Został napisany przez Michaela Vogela

Premiera w czwartym kwartale br.

Akcja odcinka ma miejsce po sezonie ósmym

Będzie zawierał piosenki napisane oczywiście przez Daniela Ingrama

Equestria Girls:

Nowy odcinek specjalny, trwający ok. 50 minut (podobnie do Forgotten Friendship)

Nowe shorty, odcinki CYOE, piosenki i prawdopodobnie kolejny film/odcinek specjalny

A czeka na nas pewnie jeszcze więcej nowości i odpowiedzi na intrygujące pytania, zwłaszcza że sezon dziewiąty może być tym ostatnim.
Ale teraz cieszmy się tym, co na razie zaplanowano, bo jest na co czekać ;)

Link do tematu: https://sparklesubs.pl/articles/2018/06/przerwa-w-emisji-8-sezonu

Wciąż zagatką pozostaje to, czy będzie koniec serialu w 9 sezonie.:twilight3: 

Ciekawi mnie to, jaki będzie ten odcinek specjalny, będziemy po prostu czekać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Lucas napisał:

Źródłem

 

Jeden pies, to i tak te same info z wielkiego wycieku z serwerów Hasbro. Więc tym razem musisz się wstrzymać z tą wiedzą :P 

 

2 godziny temu, Gawek napisał:

już

 

Info sprzed ponad miesiąca :v 

Poza tym, była już o tym mowa wcześniej.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...