Uszatka

Sunburst i jego rola w przyszłych sezonach

Recommended Posts

Fm18OLz.png

 

     Dotychczas Sunburst gra w serialu rolę, którą nie łatwo jest zaszufladkować. Właściwie to uważam, że postać Sunbursta jest jedną z bardziej zagadkowych. Co wiemy? 

Wiemy, że jest krysztalerem, ale z czym się to wiąże? Czy Sunburst stał się kimś w rodzaju ojca chrzestnego Flurry czy może po prostu osobą, która wzięła udział w ceremonii i nic poza tym? Jeśli o mnie chodzi to widziałabym go jako mentora dla Flurry, nauczyciela, który pomoże jej z nauką magii. 

 

     No właśnie, magia. Sunburst dysponuje ogromną znajomością zaklęć i podejrzewam, że również historii magi, postaci wielkich czarodziejów i tak dalej, ale jak wiemy sam nie bardzo potrafi tak potężną magią władać i jest raczej przeciętnym czarodziejem. Czy ten temat zostanie rozwinięty? Może Sunburst w jakiś sposób nieświadomie sam siebie blokował i tylko przez to nie był w stanie wyzwolić odpowiedniej mocy magicznej by choćby zbliżyć się umiejętnościami do Twillight bądź Starlight, która moim zdaniem już Twillight przerosła. 

 

     Jest jeszcze jeden, luźniejszy wątek, który możnaby rozwinąć, a mianowicie relacje Sunbursta ze Starlight i Twillight. Nie wątpię w to, że te trzy postacie będą jeszcze miały okazję się ze sobą spotkać, ale jako osoba, która lubi delikatny shipping w każdej historii liczę na coś więcej ^^ 

 

A wy co myślicie o przyszłości Sunbursta? Macie jakieś ciekawe teorie na jego temat? Zapraszam do dyskusji :sunburst:

  • +1 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się