Skocz do zawartości

Klątwa Alicornów [PL][Oneshot][Comedy][Slice of Life]


Rarity

Recommended Posts

bbbff_twilicorn_by_scourge707-d5ydw1c.thumb.png.e4e82fc0b424453f8f204d04bca4199b.png

[Źródło]

 

Klątwa Alicornów

Oryginał [ENG]

Autor: chillbook1

Tłumaczenie: Rarity

Prereading, korekta: @Poulsen, @Zodiak

Opis: Pomimo swojej niemal nieskończonej potęgi alicorny są raczej kiepskie w ratowaniu świata. Pewnego dnia Twilight odkrywa, że istnieje ku temu całkiem niezły powód.

 

Edytowano przez Rarity
  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałam to już dawno temu na FGE. I muszę przyznać, że jest to naprawdę dobra komedia i do tego zgrabnie przetłumaczona. Fanfik pięknie naśmiewa się z niekompetencji serialowych alikornów. Humor bardzo mi podpasował, uśmiałam się, więc polecam.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytane.

 

Po pierwsze standardowe stwierdzenie chyba każdego kto miał do czynienia z tłumaczeniami - Ale ja bym to zrobił zupełnie inaczej!!!!111oneoneone. Naturalnie w ramach żartu, bo jak wiadomo każdy ma swój własny styl.

 

Standardowej formułki o spoilerach nie będzie, bo w fabułę zagłębiać się nie mam zamiaru - jest prosta, lekka i przyjemna w odbiorze, więc każdy powinien poznać ją samemu. Przyjemna komedia do popołudniowej herbatki. Niezbyt zaskakująca, ale nie uznaję tego za specjalną wadą.

 

Jeżeli chodzi o jakość tłumaczenia to jest bardzo dobrze. Przyczepiłem się jedynie w kilku miejscach, a i to nie były tak naprawdę błędy, a jedynie sugestie pewnych zmian. Tego typu tłumaczeń chętnie zobaczę więcej na forum. Dobrze dobrane opowiadanie i wysoka jakość tłumaczenia - czego chcieć więcej?

 

Bezwzględnie polecam

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...