Skocz do zawartości

Bugi, błędy i inne wpadki w grach


Cipher 618

Recommended Posts

Przed chwilą, Triste Cordis napisał:

Co prawda to nie błąd, ale wygląda ciekawie. Najbardziej drętwa publika jaką kiedykolwiek widziałem (Horizon: Zero Dawn). :ajawesome:

  Ukryj treść

xVcmCHu.jpg

 

No i ten łuk...

Atak klonów....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Malachi napisał:

@Triste Cordis To miejscówka z Frozen Wilds czy z podstawki?

Podstawka. Nie pamiętam nazwy miasta, ale to ta "arena" na zachodzie. Stolica Carja Cienia. Akcja Frozen Wilds rozgrywa się w całości na odległej północy. Śnieg, lód i takie tam. 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Jakubas18 napisał:

Dzisiaj w grze Sacred zauważyłem wpadkę że jak Górski Gigant mnie goni to wyglądał jakby na łyżwach się poruszał.:twilight3: Bardzo ciekawe to było i zajebiste!:lunalaugh:

Ale czy to aby na pewno wpadka? To raczej uproszczenie w animacji, które było konieczne. Poza tym, mile widziane są screeny :) 

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem w Sacredzie bug z questem "Magiczny Oset" oraz drugą wpadkę, tym razem to z jakimś pierścieniem przywódcy niewolników kopalni Cocoa który wyglądał jak Mag Bitewny.:wut:Pomyślałem sobie że go wezmę albo porozmawiam z tym człowiekiem ale się nie da!:oops:Mogę wstawić filmiki nagrane z tego jeśli chciecie zamiast screena?:rdblink:

Edytowano przez Jakubas18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa drobne błędy i jeden dziwny screenshot z Horizon Zero Dawn

 

Podobno maszyny w grze ewoluują. Ten "mecha-sęp" nauczył się lewitować:

Spoiler

1p48vlG.jpg

 

Erend po pijaku jeździ na "mecha-gazeli"  :drurrp:

Spoiler

YBQ848P.jpg

 

Uwielbiam łapać ciekawe ujęcia w tej grze (trochę ich mam - patrz, temat gry). Tym razem coś nie wyszło...

Spoiler

cRdQbj1.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2018 o 14:16, Lemi napisał:

Oblivion. Kapłani Ćmy są ślepi, jak ktoś nie wie. A raczej nie ma nic wspomniane że mają księgi w Braille'u :rainderp:

  Ukryj treść

qqBz5X6.jpg

 

Grałem wiele razy w Obliviona, Lemi i znam ich dobrze.:rd7:Chociaż nie pamiętam gdzie ich można było spotkać...:twilight3:

W Sacredzie kolejny bug zauważyłem w Zhurag-Nar w komnatach mrocznych elfów w jednym pomieszczeniu gdzie jeden z Shalinorów Mrocznych Elfów się nie rusza i jest pokojowo nastawiony oraz z drzwiami w laboratorium jakiegoś tam maga który mi dał questa "Pajęcze Monstrum z Moorbrook".:twilightconfused:

Edytowano przez Jakubas18
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...