Skocz do zawartości

Luna Braveness

Recommended Posts

Moja ponysona, Księżniczka Luna, już połowę swojego życia jest na wygnaniu (20 lat), poznała chłopaka imieniem Jack, zakochali się w sobie i teraz mają dzieci, córkę Emily (dorosłą) i syna Yoko (dorosłego).

Ale teraz o mnie:

- mam chęci samobójcze bo w szkole mnie wyśmiewają

- kocham konie i mlp

- gram na fortepianie (filmiki są na kanale Emilka278100)

- jeżdżę konno (tylko w wakacje)

- mam 13 lat

- nazywam się Emily (pseudonim Dj Muffinka)

- mam nadwagę (to jeden z powodów dlaczego mnie wyśmiewają

- mam przyjaciółkę z Holandii

- świetnie mówię po angielsku

received_1783318745301566.jpeg

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :brohoof:

Mam nadzieję że ci się tu spodoba i miło tu spędzisz czas ;)  Mówisz że masz problemy w szkole...jakbyś chciała o tym pogadać lub czegoś się poradzić to pisz śmiało ja lubie pomagać takim osobą. Tak samo jakbyś chciała zapytać o forum, czegoś się dowiedzieć lub po prostu popisać to pisz :huhwha:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam.

Co do nadwagi - nie przejmuj się, ja jakbym się przejmował swoją 1 kilogramową i uważał na to co jem, to bym zdych z głodu. 

Fortepian? Czemu nie. Może zajrzę co tam nagrane jest :rdblink:

Tyle chyba mam do powiedzenia...

znów zapomniałem o tym, że mam jakieś czterogodzinne spóźnienie xD.

pozdrawiam, Ziemniak.

Edytowano przez Ziemniakford111222
zapominalski ja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, Luna Braveness napisał:

- mam chęci samobójcze bo w szkole mnie wyśmiewają

- mam nadwagę (to jeden z powodów dlaczego mnie wyśmiewają

Witam na forum :) Dwie sprawy:

1. Jeśli nie żartujesz to pogadaj z kimś o tym. Takie myśli to cholernie poważna sprawa

2. Umm... nadwagę powiadasz? Gdzie, bo nie widzę :rarity5: Wyglądasz tak, jak powinnaś, wszystko w normie. No chyba, że chcesz wyglądać jak wieszak na ubrania z jakiejś Gali czy innego Bravo (jest to w ogóle jeszcze w kioskach?). 

 

Jeśli chcesz pogadać o tym problemie napisz TUTAJ. Znajdą się osoby, które postarają się pomóc. Zawsze możesz też napisać do mnie na PW.

Miłego dzionka 

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia ‎2017‎-‎12‎-‎30 o 20:28, Triste Cordis napisał:

 

Witam na forum :) Dwie sprawy:

1. Jeśli nie żartujesz to pogadaj z kimś o tym. Takie myśli to cholernie poważna sprawa

2. Umm... nadwagę powiadasz? Gdzie, bo nie widzę :rarity5: Wyglądasz tak, jak powinnaś, wszystko w normie. No chyba, że chcesz wyglądać jak wieszak na ubrania z jakiejś Gali czy innego Bravo (jest to w ogóle jeszcze w kioskach?). 

 

Jeśli chcesz pogadać o tym problemie napisz TUTAJ. Znajdą się osoby, które postarają się pomóc. Zawsze możesz też napisać do mnie na PW.

Miłego dzionka 

Bravo spadło z rowerka jakoś z dwa miesiące temu.

Witam serdecznie na forum i życzę miłej zabawy! Fandom to raczej przyjazne miejsce, o ile zachowuje się podstawowy RiGCz, więc raczej możesz czuć się tu bezpiecznie. Wagą się nie przejmuj, dopóki BMI utrzymuje się w granicach zdrowego rozsądku :twiblush:

Dobranoc, zapraszam na priwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...