Skocz do zawartości

¡Hola!


GGX

Recommended Posts

Heya!

 

Chciałbym się trochę zintegrować z społeczeństwem oglądającym kucyki i trafiłem tutaj.

Generalnie mam na imię Łukasz, 16 lat, interesuje się wszystkim co związane z elektroniką oraz ogólnie lubię słuchać naukowego bełkotu. :interesting: 

W wolnym czasie lubię sobie pograć w Terrarie, Lige legend itp. oczywiście oglądać kucyki (Luna najlepsza :lunasmile:) i generalnie bawić się elektroniką. Bardzo podoba mi się język hiszpański, teraz jestem na 4 sezonie mlp w tym języku. Genialnie ten serial brzmi po hiszpańsku, a jeśli chodzi o polski to oczywiście wszystko obejrzane :D.

 

Nie chciałem się zbytnio rozpisywać, bo bym do jutra się nie wyrobił, adiós!

 

 

 

 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, GGX napisał:

Heya!

 

Chciałbym się trochę zintegrować z społeczeństwem oglądającym kucyki i trafiłem tutaj.

Generalnie mam na imię Łukasz, 16 lat, interesuje się wszystkim co związane z elektroniką oraz ogólnie lubię słuchać naukowego bełkotu. :interesting: 

W wolnym czasie lubię sobie pograć w Terrarie, Lige legend itp. oczywiście oglądać kucyki (Luna najlepsza :lunasmile:) i generalnie bawić się elektroniką. Bardzo podoba mi się język hiszpański, teraz jestem na 4 sezonie mlp w tym języku. Genialnie ten serial brzmi po hiszpańsku, a jeśli chodzi o polski to oczywiście wszystko obejrzane :D.

 

Nie chciałem się zbytnio rozpisywać, bo bym do jutra się nie wyrobił, adiós!

Ave. 

Integruj się zatem.

Jak lubisz naukowy bełkot to poczytaj specjalistyczne artykuły na Wikipedii, jest tam takowego sporo. 

Hiszpański? Wole polski i łacinę xd (angielskiego nie znam, a łacinę chce znać... absurdy ziemniaków, odcinek 13)

Czymże jest dzisiaj, jeśli nie jutrem, o którym było mówione wczoraj? Nie śpiesz się, jak chcesz się rozpisać to pisz i tyle. 

Cóż...

Pozdrawiam, Ziemniak. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...