Skocz do zawartości

Wróg [NZ][Human][Crossover][Violence][Adventure]


Recommended Posts

A więc stało się.

Po ponad rocznym oczekiwaniu na dogodny moment, czas to zrobić. Jest to mój pierwszy fanfic, aczkolwiek przez ten czas trochę zostało w nim zmienione i różni się od wersji pierwotnej. Zdążyłem naskrobać też następne...części? No, rozdziały, przez co od razu będą trzy.

 

Opis: Ile to antagonistów mieliśmy w serialu? No paru było. Mniej lub bardziej niebezpieczni. Z każdym sobie natomiast radzono i pamięć o złych znikała. Czasami tylko była wspominana. Aczkolwiek Equestria, będzie musiała zmierzyć się z czymś kompletnie innym. Bo bestia ta jest przebiegła, groźna, nieprzewidywalna(A przy tym dobrze uzbrojona)

Cóż to jest? Przekonajcie się

 

Jeszcze parę kwestii, które mogą odstraszyć. Raz, wiadomo co jest w tagach, ale spokojnie. Bez pochopnych decyzji.

Sprawa druga, bardziej poważna, czyli kwestia techniczna, która może być co najwyżej przyzwoita.

 

Podziękowania kieruje do Świeżego Rekruta, za wsparcie, korektę i pre-read.

 

Spoiler

Informacja dla tych którzy znają się co nieco na Warhammer Fantasy. Jest to cross, ale linia czasowa jest całkowicie zmieniona. Było mi tak wygodnie, moja wizja, dziękuje.

 

Nie przedłużając:

Preludium

Rozdział 1

Rozdział 2

Rozdział 3

Rozdział 4

Rozdział 5

Rozdział 6

 

Ps. Prosiłbym, o wypowiedzenie się w komentarzach, co jest dobrze( o ile coś takiego jest) co jest źle, abym na przyszłość mógł wiedzieć do czego przywiązać większą uwagę. I nie mówię tu o kwestii technicznej(choć ta też jest ważna) a o treści. Ogólnie, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie, bo to bardzo pomaga. Dziękuje.

Edytowano przez Hetman WK
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
10 minut temu, IloveSombra napisał:

Pisz dalej, całkiem przyjemnie się czyta. Btw nie za mało trupów i spalonych heretyków jak na klimat WF?

 

Przede wszystkim, dziękuje za pochwałę. Trochę się szczerze bałem odbioru, ale jak widzę źle nie jest.

 

A co trupów i herezji...cierpliwości, to też będzie. :cool: Nawet więcej niż trochę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No cóż. Choć aktywność w komentarzach tak sobie, to żeby nie było, kolejny rozdział.

 

Dla zainteresowanych. Następny, znaczy szósty może pojawić się niedługo, lub już dużo później. Ale to się jeszcze okaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Reakcjonista napisał:

To jest naprawdę świetne. Troszkę kuje w oczy strona techniczna, ale fabuła nadrabia to z nawiązką. Nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów.

Kwestie techniczne, to moja słaba strona. Ale cieszę się, że chociaż fabuła jest...wynagrodzeniem, powiedzmy. Następny rozdział, powinien pojawić się niedługo, ale nie daje stuprocentowej gwarancji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to zacznę od tego, że podoba mi się koncepcja całego opowiadania. Wspomniana strona techniczna faktycznie wymaga poprawy, nie mówię tu o interpunkcji, bo sam mam z nią problemy, ale o pisowni niektórych słów, bądź fraz. Nie zdarza się to na szczęście tak często, ale jednak kłuje w oczy. 

Kolejną sprawą, do której się przyczepie jest przemowa przed bitwą z początku powieści. To nie jest Twoja mocna strona. 

Ogólnie nie licząc niektórych rozwiązań stylu, które zastosowałeś, a które są akceptowalne "ledwo, ledwo", to całość jest dobra w odbiorze i czytało się mi przyjemnie. Ponadto z każdym kolejnym rozdziałem jest coraz lepiej jeśli chodzi o historie, którą przedstawiasz. 

Z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że moje opowiadanie dostarcza jakiejś satysfakcji.

Co do początku...cóż, pisałem ją gdy jeszcze moje umiejętności były takie sobie. Wydawała mi się że jest ok, ale widocznie się myliłem.

Ale jak zauważyłeś, kolejne rozdziały, to jakby następny stopień jakości. Następny, raczej niedługo się pojawi i się okaże czy idzie w górę, czy w dół.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto ląduje kolejny rozdział i od razu mam informację dla zainteresowanych.

Rozdział szósty, jest ostatnim, który został z mojego zapasu. W ogóle to miał być dłuższy, ale stwierdziłem że lepiej zakończyć bo ogólnie sytuacja była odpowiednia.

Oczywiście, nie znaczy to że następne części, nie będą się pojawiać. Zwyczajnie odstęp czasowy będzie dużo większy. I nie obiecuje żadnej regularności. Rozdział pojawi się, jak będzie gotowy.
Póki co dziękuje tym, którzy zdecydowali się czytać mój twór i mam nadziej że ten najnowszy też wam do gustu przypadnie i że będziecie nadal czekać na kolejne. :)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...