Cahan

Zecora 2018 - plany i zapisy

Recommended Posts

Mam parę planów i pomysłów, które chciałabym wprowadzić w dziale w tym roku. Jednak uznałam, ze wcześniej zapytam Was czy bylibyście tym zainteresowani:

- poszerzenie tematyki działu o chemię i biochemię, głównie w formie quizów i zabaw (od czasu do czasu)

- mini sesja RPG, krótka i ograniczona w czasie gra survivalowa, wymagająca myślenia oraz wiedzy biologicznej czy umiejętności składania rymów oraz rozwiązywania zagadek - takie gry odbywałyby się co jakiś czas i były na określoną liczbę osób. Klimaty MLP i crossovery.

- bitwy rapowe między userami

• +1 3

Propozycje wyglądają dosyć ciekawie i oryginalnie. Quiz z chemii? Czemu nie! (Można by było się nieźle pośmiać przy wpadkach na randomowych pytaniach) Same bitwy rapowe z odpowiednim dystansem do siebie również mogłyby być dosyć zabawne.

Przed chwilą, Triste Cordis napisał:

Raper ze mnie żaden, ale chodzi o dobrą zabawę, prawda?

Wiadomo. Oraz o poprawienie statystyk działu :zecora3:

Nah, zapisz mnie. Raczej nie lubię rapu ale jeśli nie będzie przekleństw to mogę. To w końcu okazja by kogoś pojechać :fluttershy4:.

A czemuż nie - to może być nawet zabawne. Skoro rzuciłem się z ząbkami na Lunę, to równie dobrze mogę zarapować na kogoś innego.

Zapisuję się, bo czemu by nie? To może być całkiem zabawne :v

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się