Skocz do zawartości

Zwykły, normalny tytuł


Uncommon_Nick

Recommended Posts

Witam wszystkich to czytających

A więc, po 4? 5? latach w fandomie, zdecydowałem się na założenie konta na tym forum, ulubiony kuc? hmm Trixie, podstawowe informacje można znaleźć na moim profilu (bardziej szczegółowe pewnie podam w przyszłości / jak ktoś poprosi). Zainteresowania? Również można tam znaleść, ale pozwole sobie dodać parę przykładów gier: Foxhole, Minecraft, Factorio (jestem otwarty na propozycje, poza grami MOBA których osobiśnie nie cierpie). Mogę również coś (amatorsko) obwektorować, jeśli oczywiście będe mieć wolny czas, jak i będe wstanie to zrobić.

Jestem otwarty na pytania :tempt:

Edytowano przez Uncommon_Nick
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalona niech będzie wielka Celestia. Witaj fanie Trixie, wielkiej i wspaniałej Trixie potężnej, Trixie magicznej, Trixie coś tam dalej! Tż lubię Minecrafta, mamy tutaj w grach temat o zimowym poniaczowym serwerze. Brakuje aktywnych graczy niestety. Ja gram i kilka innych osób, każdy w swojej porze gra. Cóż mnie spytać ciebie o... Czemu tak późno wpadasz? Gdzież cie nosiło po zakrętych drogach fandomu wiecznie martwego?

PS. Szkalują powiadasz? Jak? Z powodu?

Edytowano przez Barrfind V.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym szkalowaniem to bardziej takie dla żartu było (Z tego co wiem to na Ponymeecie w Białymstoku wiele osób mnie znało/kojarzyło). Czemu tak późno? Poprostu wątpie że będe jakoś bardzo aktywny na tym forum (musiałby mnie jakiś temat naprawdę zaciekawić). A i to że przez ten czas zwykle grałem z moją mini-ekipą (max. 3 osoby) w gry, to nie czułem potrzeby zakładania konta :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, co człek to tradycja. Do zobaczenia w miejscach w takim razie. Ludziska tutaj nie gryzą, póki co przynajmniej. Ciekawe co się dzieje, że tyle osób nagle dochodzi do forum. Ale mam dziwne wrażenie, że zakładają konto i znikają. Nie wiem po co ale cóż, co kto lubi. Have a nice day, my friend. Jakbyś czegoś potrzebował to mnie znajdziesz w okolicy.

Edytowano przez Barrfind V.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Perszing napisał:

Witaj na forum :brohoof:

:brohoof:

 

12 minut temu, Bertram Quist napisał:

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz tu coś dla siebie :) 

Jakbyś chciał o coś zapytać czegoś się dowiedzieć lub po prostu popisać to pisz śmiało :tempt:

Jak nie zapomnę :bronies::bonbon2:

 

Spodziewałem się jakiegoś pytania, więc ktoś? coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Uncommon_Nick napisał:

Spodziewałem się jakiegoś pytania, więc ktoś? coś?

Ja! Ja! Czemu piszesz posta pod postem, choć regulamin tego zabrania :rdblink:?

 

Witaj na forum i baw się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj przybyszu, masz bardzo dobry gust jeśli chodzi o kucyki~
Chciałeś pytania? Masz troszkę... 
Czytasz? Co czytasz? Czemu czytasz? Lubisz czytać?
Ile masz lat!? 
Dlaczego w pierwszym poście tak bardzo zraniłeś słowo "znaleźć"? Ziet to taka ładna literka, na pewno jest jej przykro, że o niej zapominasz~

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kruczek napisał:

Witaj przybyszu, masz bardzo dobry gust jeśli chodzi o kucyki~
Chciałeś pytania? Masz troszkę... 
Czytasz? Co czytasz? Czemu czytasz? Lubisz czytać?
Ile masz lat!? 
Dlaczego w pierwszym poście tak bardzo zraniłeś słowo "znaleźć"? Ziet to taka ładna literka, na pewno jest jej przykro, że o niej zapominasz~

Dziękuje za poprawę i dopiero jakieś 20 min temu naprawiłem "ź" miałem przypisany zrzut ekranu pod kombinację alt + z. Czytam w wolnym czasie i gdy mam na to ochotę, czyli rzadko, ostatnio skończyłem z tych dłuższych fanfików "Łowcę Dusz", do tego staram się być na bierząco z "Muzyka to magia" i "Cień Nocy". Czytam, kiedy mam zły humor i staram się go poprawić lub gdy czuje do tego potrzebe. Czy lubie? Jak zaczynam jakiś fanfik, to zwykle czytam po parę rozdziałów dziennie, i strasznie trudno mi wtedy przestać. Niestety przez to właśnie staram się fanfiki do minimum ograniczać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PervKapitan napisał:

Priwiet.

Jakie filmy oglądasz? Czy oglądasz jakieś kreskówki poza MLP? Masz jakieś konsole czy jesteś PC Mustard Race?

Filmy? Jakie mi do gustu przypadną Ostatnio Bright. Kreskówek ostatnio nie oglądam poza MLP. Mam gdzieś kurzącego się Xbox360, ale głównie pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Uncommon_Nick napisał:

Filmy? Jakie mi do gustu przypadną Ostatnio Bright. Kreskówek ostatnio nie oglądam poza MLP. Mam gdzieś kurzącego się Xbox360, ale głównie pc.

A oglądałeś film MLP, ten co niedawno wyszedł w kinach? 

Lubisz może westerny czy nie przepadasz za tym antycznym gatunkiem? :perv:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PervKapitan napisał:

A oglądałeś film MLP, ten co niedawno wyszedł w kinach? 

Lubisz może westerny czy nie przepadasz za tym antycznym gatunkiem? :perv:

Tak, byłem na MLP:The Movie, a co do westernów, nie mam problemu z żadnym gatunkiem filmowym.

Edytowano przez Uncommon_Nick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Uncommon_Nick napisał:

Tak, byłem na MLP:The Movie, a co do westernów, nie jestem uprzedzony do żadnego gatunku filmowego.

Więc powiedz mi, Niebywały Nicku, jaka muzyka najczęściej jest odtwarzana przez Ciebie? Możesz podać gatunek, gatunki, zespół, zespoły, jak tam wolisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Uncommon_Nick napisał:

Cahan posta pod postem? Mam nadzieje że to nie było tylko po to żeby się upewnić czy przeczytałem regulamin.

Wiem, że nie przeczytałeś :badass:

Połączyłam Ci 3 posty w tym temacie. Kiedy chcesz coś dodać, to używaj opcji "Edytuj".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cahan napisał:

Wiem, że nie przeczytałeś :badass:

Połączyłam Ci 3 posty w tym temacie. Kiedy chcesz coś dodać, to używaj opcji "Edytuj".

Teraz rozumiem, o co chodziło z tymi postami, a co do regulaminu, czytałem go już z 3 razy [to jest 1 raz, kiedy w końcu zebrałem się na założenie tu konta :tempt:].

Edytowano przez Uncommon_Nick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...