Skocz do zawartości

hejka


Capper The Cat

Recommended Posts

Hejka wszystkim. Jest mi bardzo miło poznać wszystkich Bronies i Pegasis i fajnie, że znalazłem kogoś, z kim mogę porozmawiać na temat MLP.  Mój ulubiony kucyk? Rainbow Dash. Dlaczego? Bo jest naprawdę odlotowa i zabawna. Lubię jej wpadki w odcinku "Nowicjuszka Dash", dzięki czemu dostała przezwisko Rainbow Kraksa. Pozdro dla administracji.

Edytowano przez Capper The Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Capper The Cat napisał:

Hejka wszystkim. Jest mi bardzo miło poznać wszystkich Bronies i Pegasis i fajnie, że znalazłem kogoś, z kim mogę porozmawiać na temat MLP.  Mój ulubiony kucyk? Rainbow Dash. Dlaczego? Bo jest naprawdę odlotowa i zabawna. Lubię jej wpadki w odcinku "Nowicjuszka Dash", dzięki czemu dostała przezwisko Rainbow Kraksa. Pozdro dla administracji.

Witam na tej zacnej brzozie internetu.

Witam, witam. 

Czujesz się przywitany? 

Rainbow lubisz? Czemu nie. 

Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Orsiro napisał:

Nie ma co się zrażać ;) Życie i tak jest ciężkie, a ten serial nadaje mu sens...

Tak więc, czy jesteś już w podsiadaniu ulubionej postaci? Czym się na ogół interesujesz? :pinkie:

 

Ogólnie jak na początku napisałem jest nią Rainbow Dash, a interesuję się elektroniką, a tak naprawdę dobrze się na niej znam, dokładniej chodzi o interfejs telefonów i tabletów i lubię słuchać muzyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Orsiro napisał:

 

No to masz już za sobą, mi zostało jeszcze 3,5 roku technikum samochodowego . Jeśli chodzi o nudę, na pewno znajdziesz tu coś ciekawego.

Miłego pobytu na forum życzę ;) 

Mam pytanko do wszystkich. Na czym oglądacie MLP, a jeśli na telefonie/tablecie to powiedzcie ile macie pobranych odcinków (jeśli je pobieracie) okej? To ja też powiem ile ja ich mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie przekłamałeś trochę wieku? 
No ale cóż, rozgość się na forum, nie zapewniam, ze znajdziesz tu coś ciekawego, ale można spróbować. 
Jeśli już miałbyś gdzieś uderzać, to polecam tutaj. Zawsze się coś do zabicia czasu znajdzie. Tutaj  możesz dołączyć do jakiejś gry, jeśli cię to interesuje. 
A jeśli masz jakiś plastyczny talent, uderzaj tam albo tu.
MLP zwykle oglądam na komputerze albo na telewizorni. Ile mam pobranych odcinków? Chyba wszystkie, gniją gdzieś na dysku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kruczek napisał:

Na pewno nie przekłamałeś trochę wieku? 
No ale cóż, rozgość się na forum, nie zapewniam, ze znajdziesz tu coś ciekawego, ale można spróbować. 
Jeśli już miałbyś gdzieś uderzać, to polecam tutaj. Zawsze się coś do zabicia czasu znajdzie. Tutaj  możesz dołączyć do jakiejś gry, jeśli cię to interesuje. 
A jeśli masz jakiś plastyczny talent, uderzaj tam albo tu.
MLP zwykle oglądam na komputerze albo na telewizorni. Ile mam pobranych odcinków? Chyba wszystkie, gniją gdzieś na dysku. 

Powiem ci tak:

1. Nie kłamię ile mam lat bo serio mam tyle ile napisałem (czyli 22)

2. Za bardzo nie umiem i wiem że nie będę umiał grać w te wasze gry(nawet nie będę próbował, bo licho wie jak mi wyjdzie, więc mnie nie namawiajcie do tego)

3. Mam 3-letni talent plastyczny

4. A na telefonie mam 29 moich ulubionych odcinków, bo więcej mi się na kartę pamięci nie zmieści i mam wszystkie części My Little Pony:Equestria Girls + kilka dodatkowych odcinków serialu, ale to mam na konsoli PS3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Capper The Cat napisał:

No hej co tam? Jeszcze kolego nie śpisz?

No właśnie o tym rozmyślam bo :ziew: ale zwykle siedzę do 1, lub 2.

Ty widzę, też lubisz posiedzieć do późna. A znasz może poprzednie generacje MLP?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałeś nawiedzony przez Wielką i Potężną Trixie

Witam na forum i pytania ode mnie, skąd pomysł na ten bardzo oryginalny nick? Czy już opowiadasz się za którąś ze stron konfliktu ? Lunarni/Solarni. Czytasz, grasz w coś?

A odpowiadając na twoje pytania, nie mam żadnego po ostatniej śmierci dysku pobranego odc. mlp, i oglądam na laptopie.

Trixie się oddelegowuję :trixie:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Uncommon_Nick napisał:

Zostałeś nawiedzony przez Wielką i Potężną Trixie

Witam na forum i pytania ode mnie, skąd pomysł na ten bardzo oryginalny nick? Czy już opowiadasz się za którąś ze stron konfliktu ? Lunarni/Solarni. Czytasz, grasz w coś?

A odpowiadając na twoje pytania, nie mam żadnego po ostatniej śmierci dysku pobranego odc. mlp, i oglądam na laptopie.

Trixie się oddelegowuję :trixie:

 

Oto moje odpowiedzi na te pytania:

1. Ten nick jest stąd, że mam ten film z tą postacią w obsadzie (MLP:The Movie)

2.Jestem za Lunarnią, bo z Księżniczką Luną są fajne odcinki np. "Luna Odmieniona" i "Dobranoc"

3. Nie czytam i nie gram, tylko prawie codziennie oglądam moje ulubione odcinki, a mam ich 29. Spora kolekcja prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Bertram Quist napisał:

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz tu coś dla siebie ;) 

Jakbyś chciał się czegoś dowiedzieć, o coś spytać lub po prostu popisać to pisz do mnie śmiało :pbpt::pbft::pbat::pbtt::pbrt::pbdt::pblt:

Widzę, że masz Minuette na zdjęcie profilowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.01.2018 o 19:25, Capper The Cat napisał:

Mój ulubiony kucyk? Rainbow Dash. Dlaczego? Bo jest naprawdę odlotowa i zabawna. Lubię jej wpadki w odcinku "Nowicjuszka Dash", dzięki czemu dostała przezwisko Rainbow Kraksa.

 

Winszuję :rdblink:

 

Dnia 13.01.2018 o 19:38, Capper The Cat napisał:

Pomyślałem że zarejestruję sie na takie forum, bo mi się ciutkę nudzi oglądając tylko serial. I też dlatego, bo nie mam o tym z nikim pogadać. Moja rodzina się z tego śmieję i jest mi trochę samotnie.

 

Świetnie to rozumiem i ja też się tu zarejestrowałem, bo żywnie nie ma z kim pogadać o swoich przemyśleniach i emocjach. ALE trafiłeś w dobre miejsce :brohoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...