Skocz do zawartości

Mój własny wkład w podmieńcowy fandom (czy jakoś tak)


Szonszczyk

Recommended Posts

Tym tematem pragnę zebrać mój wkład w fandom i z podmieńcami w roli głównej. Jest to discordowy bot Rainsalis i mój fanfik "Kucyk w czarnej pelerynie", ale nie dajcie się nazwie tego fika, on opowiada historię nieprzemienionego podmieńca, który przeżywa ciekawe historie, nawet spotyka Celestie... No, ale cóż, więcej nie będę spoilerował, ponieważ warto ten fik po prostu przeczytać, może trochę jest długi i choć próbowałem się streszczać do granic możliwości, a mam do tego tendencję, to było o czym pisać. Mam nadzieję, na jakieś ciekawe komentarze na temat tych dwóch "dzieł", a może nawet dyskusję? (Nie sądzę... ale może?)

 

Rainsalis

Na pierwszy ogień leci mój bot "Rainsalis". Na tą chwilę służy na 11 serwerach i ma nawet dobrą opinię, biorąc pod uwagę, że jest strasznie gadatliwa i może być chamska (niechcący być chamska :v ). Główną jej funkcją jest całkiem dobrze napisany moduł "reakcji" na teksty. Przykładowo na wiadomość "xD" odpowiada "hehe", każda taka reakcja może zostać zmieniona, a każdy użytkownik może utworzyć swoje i będą one działać na każdym innym serwerze. Ma to swoje plusy, reakcji jest ponad 600 (duże i małe litery są odróżniane), a także minusy, bo nie da się (może na chwilę obecną) ustalać reakcji działających tylko na jednym serwerze.

Bot ma znacznie więcej możliwości, ale nie będę się o nich rozpisywać, bo możecie sprawdzić je sami! Wystarczy dodać mojego bota na serwer za pomocą linku:
https://discordapp.com/oauth2/authorize?client_id=331852174109966338&scope=bot&permissions=68512864 (Aktualizacja linku z 11.03.18)

(pomoc odnośnie komend: sz help)

Spoiler

image.png.c987c71f3d7d659de506cdff56dce875.png

 

Kucyk w czarnej pelerynie

Stworzony bohater przeze mnie miał być tylko do dodania jako postać epizodyczna do fanfika pisanego przez kolegów, ale ci stwierdzili, że oni nie piszą tego na który ja się pisałem i zaczęli pisać innego. Nie ukończyli ani jednego, ani drugiego. Za to z postaci epizodycznej, "kucyk" doczekał się swojej pełnoprawnej opowieści, no i do tego ukończonej. Czy było warto pisać takiego molocha? Nie wiem, bo jeszcze nie dostałem od nikogo szczerej recenzji.

Jak już pisałem, fik opowiada o podmieńcu, zapomnianym przez Chrysalis, który jakimś dziwnym trafem, znalazł się na zadupiu Equestrii, ale za sprawą dziwnego przybysza opowiadającego opowieść o legendarnym miasteczku Ponyville, musi sprawdzić czy cała ta opowieść jest prawdziwa. W tym celu wyrusza na wyprawę i przeżywa przygody. Nie przestraszcie się tylko tagu [RANDOM] i [ROMANS] :v

 

 

  • Lubię to! 1
  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...