Skocz do zawartości

Podmieńców ciąg dalszy...


Szonszczyk

Recommended Posts

Dawno nie pisałem żadnego tematu... bo niby o czym? Serial ma chwilę przerwy, więc nawet podmieńce sobie wypoczywają. Lecz dzisiaj naszło mnie pytanie: co dalej z naszymi tęczowymi/czarnymi przyjaciółmi? Czy pojawią się w kolejnych sezonach? Czy znajdą miejsce w którymś z powstających filmów. Ostatnie wycieki dały nam trochę info o nadchodzącej, piątej generacji kucyków. Czy w niej znajdzie się miejsce dla podmieńców? Czy zastanawialiście się, jak dużo straciłby serial, gdyby changelingi tak po prostu zniknęły?

 

Przynajmniej według mnie, temat podmieńców w mlp jest tematem bardzo ciekawym. W niewielu innych utworach literackich z gatunku fantasy mamy do czynienia z takimi stworzeniami, więc widzę tu spory potencjał, który fajnie byłoby, gdyby nie został zmarnowany. Można nawet zrobić pluszaki-podmieńce jakby ktoś chciał. Halo Hasbro! Ja tak ładnie proszę...

 

I kiedy, do cholery jasnej, doczekamy się zmiany Chrysalis na, jak ja przynajmniej nazywam przemienioną władczynię podmieńców, Rainsalis?

 

Ps. proszę, żeby obeszło się bez spoilerów. Jak ja dałem radę się wstrzymać, by żadnego nie wstawić, to wy też dacie radę :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był nałogowym hazardzistą, to postawił bym na zachowanie podmieńców w 5G, chociaż mam cichą nadzieję, że ta generacja nie nadejdzie i pozostanie czwarta... Mają dużo niewykorzystanego potencjału. Ciekawie by było, gdyby prócz tęczowego gniazda pojawiło się nowe, czarne, stworzone przez wygnaną Krystyne. WINCYJ WOJNY! Co do samej Krystyny... Raczej nie widzę u niej tęczowej przyszłości. Stawiał bym raczej na podzielenie losu Króla Sombry.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miały Podmieńce nagle zniknąć to by było dość żałosne :ming: Mam nadzieję na więcej odcinków z nimi, jak z samym Thoraxem, oraz że albo początek sezonu (najlepiej) albo finał będzie znów z Chrysalis. Czy w końcu przemieni się, czy dalej będzie twardo stać na swoim? Szczerze to już dość pokazała i dała popalić kucom, więc nie wiem czy byłby jeszcze jakiś sens ciągnąć jej zło...chyba, że by miała zjednoczyć się z Sombrą, który jakimś cudem jednak przeżył. To by było dobre, dwóch najlepszych villianów serii <3 W każdym razie - jak się Chrysalis nie pojawi to jej chcę i pragnę. Tak samo resztę podmieńców. Byleby nie były znów tępym tłumem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmieńce to bardzo wyjątkowe i na swój sposób urocze stworzenia (nienawidzę wyglądu przemienionej formy, ale to się da przecierpieć). W sumie kto by nie chciałby mieć możliwość zmiany swojego wyglądu ot tak? :wow:

Jest wiele okazji, by wykorzystać ich wizerunek jako dodatek, tło, czy też jako głównych bohaterów: podmieńcy próbujący przyzwyczaić się do życia wśród kucyków i biegający sobie po Ponyville, dziesięć Twilight, które koczują pod zamkiem czy delegację przyjaźni kuców do Królestwa Podmieńców.

Są to moje luźne myśli, pierwsze pomysły, które przyszły do głowy, a na pewno znalazłyby jeszcze o wiele

 gorsze lepsze!

 

Odnośnie do występowania w fantasy... chyba jedynymi porównywalnymi istotami są Boginy, które stricte przyjmowały taki wygląd, jak największy lęk człowieka stojącego przed nim oraz animadzy i metamorfomadzy, ale również i te umiejętności są ograniczone: animag może zmieniać się tylko w jedno stworzenie, a metamorfomadzy mogą zmieniać poszczególne części ciała czy twarzy. Oprócz tego nic podobnego nie przychodzi mi do głowy (tylko HP i kuce mam w głowie, więc co się dziwić).

 

 

Czy Hasbro wykorzysta podmieńców w G5? W sumie zostaje nam czekać do tego... 2021 rok, o ile się dobrze orientuję, i wypatrywać ich. A jeśli się zdecydują - zostaje żyć w nadziei, że nie zrobią z nich oklapniętych ciot czy podnóżków na usługach księżniczek.

 

Zmiana Chrysalis... chyba wolę, żeby zdechła niż się zmieniła w tego kolorowego cosia. Mroczna otoczka wokół jej postaci zniknie, a moja czasoprzestrzeń kucykowa runie, ale kto co lubi, tak? :dunno:

 

14 godzin temu, Raxoros napisał:

Wydaję mi się, że podmieńce już tak się zadomowiły w serialu (miały parę dedykowanych odcinków itp.), więc Hasbro raczej ich nie porzuci. Jednak to zawsze kucyki będą na pierwszym miejscu i to się raczej nie zmieni, więc co do pluszaków, nie byłbym takim optymistą. 

Dali Twilight skrzydła, by po jakimś czasie mogliśmy zobaczyć koncept arty jej jako ziemniaka. Więc odnośnie tego, że Hasbro "nie porzuci" koncepcji podmienców można się spierać.

 

10 godzin temu, Razh napisał:

Ciekawie by było, gdyby prócz tęczowego gniazda pojawiło się nowe, czarne, stworzone przez wygnaną Krystyne.

Aż chciałabym to zobaczyć wojnę dwóch gniazd - Thoraxa i Chrysalis. Przetrwają tylko najsilniejsi!

 

7 godzin temu, PervKapitan napisał:

Szczerze to już dość pokazała i dała popalić kucom, więc nie wiem czy byłby jeszcze jakiś sens ciągnąć jej zło...chyba, że by miała zjednoczyć się z Sombrą, który jakimś cudem jednak przeżył. To by było dobre, dwóch najlepszych villianów serii <3 

Ja tam uważam, że za mało namieszała w Equestrii i spokojnie mogła wyrządzić większe szkody. A wizja zjednoczenia Sombry z Kryśką i wejście z buta do Canterlotu byłoby fajnym pomysłem na huczne rozpoczęcie sezonu! Takie odcinki to ja bym brała jak ciepłe bułki! :rainderp:

Jak tak patrzę to się sporo rozpisałam. :I

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...