Skocz do zawartości

Kącik fanów animacji Disney'a


Sowenia

Recommended Posts

21 godzin temu, Zandi napisał:

czy jakiegiś złoczyńcę z Disnerya lubicie o to  mi chodziło bo Uszata widać lubi Variana

 

No pewnie, że lubimy :) Absolutnym numerem jeden jest oczywiście Bill Cipher (cwany, zabawny, świetny głos i śmiech maniaka, który nie męczy) 

Spoiler

 

 

A czy jest ktoś jeszcze? Hmm... Na pewno Toffee (chłodny spokój, dobry kombinator). Może jeszcze Skaza?

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Uszatka napisał:

@Zandi Przypomniałeś mi właśnie, że przecież Gravity Falls jest od Disneya, a ja uwielbiam Billa Ciphera ~

heh o tej postaci  nie wspomniałem ale moja sygna jest jemu poświecona, bo lubię go zarówno w oryginalnej formie jak też w formie Bippera

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo iż w avku mam ulubionego po części villaina z serialu od Disneya to zapominam ciągle, że Disney ma też całe grono innych kreskówek xD Na dobrą sprawę od niedawna mogę też do grona swoich best Disney villains dorzucić Darth Vadera :v 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Uszatka napisał:

Mimo iż w avku mam ulubionego po części villaina z serialu od Disneya to zapominam ciągle, że Disney ma też całe grono innych kreskówek xD Na dobrą sprawę od niedawna mogę też do grona swoich best Disney villains dorzucić Darth Vadera :v 

heh gdyby nie hate  hajterów Lucasa to nadal by było to niezależne studio ale Darth Jar Jar zadziałał i mamy Star Wars po mysiej stronie mocy

PS

Jako że praca w końcu napisana i tylko wysłać do promotrki to chciałby się zabrać za oglądanie "Coco" bo widziałem tylko 1 sceny i to

Spoiler

 

powiem że piosenka chwytliwa zwłaszcza en espaniol gentes , ale czy sama animacja jest równie dobra ?

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zandi napisał:

ale czy sama animacja jest równie dobra ?

 

Animacja jest cudowna! Zakochałam się w tym filmie od pierwszego obejrzenia. Nie dość, że widoki piękne, muzyka wpadająca w ucho i poruszająca, to jeszcze sama fabuła - choć nie jakaś super nieprzewidywalna, to jednak wzrusza, porusza i no...bardzo polecam. Na końcu to aż mam łzy w oczach za każdym razem ;w; 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2018 o 02:05, Uszatka napisał:

 

Animacja jest cudowna! Zakochałam się w tym filmie od pierwszego obejrzenia. Nie dość, że widoki piękne, muzyka wpadająca w ucho i poruszająca, to jeszcze sama fabuła - choć nie jakaś super nieprzewidywalna, to jednak wzrusza, porusza i no...bardzo polecam. Na końcu to aż mam łzy w oczach za każdym razem ;w; 

ja tak miałem przy ostatniej scenie jaką udało mi się zobaczyć jak Miguel gra na strychu na gitarze 1 raz

ps

Coco obejrzane i chyba to będzie moja ulubiona animacja PiXara, tyle w niej emocji, choć i tak najbardziej rozczulający moment był pod koniec filmu

Edytowano przez Zandi
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...