darkblodpony

Mroczna dusza [Oneshot][Alternate Universe][Bez gore itp]

Recommended Posts

Witam kolejny raz z nowym opowiadaniem, które jest niejako kontynuacją poprzednich, lecz także osobną częścią. Dłużej nie zwlekając życzę wam miłego czytania.

Mroczna dusza

Autor: Darkbloodpony

Korekta i pre-riding: @Cinram @Nataniel Avenetrus Glorius @Altius Volantis

Opis: Canterlot stolica Equestrii władana niepodzielnie przez jedyną prawowitą, królową. To tam Whine Star udał się osobiście złożyć raport z wykonanej wcześniej misji. Tymczasem władczyni postanawia wyeliminować ostatnie zagrożenie dla jej planów...

LINK

Od Autora: W tym miejscu chcę serdecznie podziękować wszystkim osobom zajmującym się korektą opowiadania w szczególności zaś wyróżnić @Cinram, który poświęcił najwięcej swojego cennego czasu na doprowadzenie moich wypocin do porządku dziennego. Dzięki za wszystko pogromco  pre jeźdźców :pinkie3:    

Edytowano przez darkblodpony
  • +1 1

Przybyłem,

Zobaczyłem,

Przeczytałem.

Spoiler

Co do kwestii Discorda - świetnie ująłeś to, że nie ma chaosu, tylko złożoność. 

Do samych postaci - chyba najbardziej spodobała mi się pluszowa Celestia, mimo iż ani razu się nie odezwała. 

Fabularnie  - nieźle, spodobało mi się zakończenie, dość zagadkowe, nie za dobre i nie zbyt złe. Po prostu  - miejsce na kontynuacje. Co jest minusem dla mnie, wole gdy wszystko jest w całości (jako plik jeden, nie na osobne części serii). 

Co dalej... 

nazwanie Fluttershy sekretarzem generalnym było dla mnie bynajmniej prześmieszne i przeironiczne w historycznym kontekście. 

Zastanawia mnie też, czy Discord, gdy był sznurem, słyszał, że Fluttershy chce by go zabito, czy uznał to za żart. Samego żartu i puenty z której chciał się śmiać Mark średnio rozumiem. Ale cóż - pewnie dowiem się w swoim czasie. 

Ocena końcowa...

9--/10 - czyli kebab. Dlatego że tak dziwnie ucięte i za trochę mało fascynującą fabułę, chociaż nie powiem, jest dobra, może jak przeczytam dodatek coś się zmieni. Dziesiątka to ocena, przy której nie wiem co musiałoby się dziać, bym ją wystawił...

Pozdrawiam i liczę na rozwinięcie, Ziemniak.

• +1 2

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się