Skocz do zawartości

Zapytaj Rainbow Dash


Jelly

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

Z racji, że Rainbow Dash nie ma co robić po treningach postanowiła poodpowiadać na wasze pytania! Prawda Dash?

 

Jasne! Z chęcią udzielę moim fanom wywiadów czy też opowiem jedną z moich niesamowitych historii! :nipples:

(Tylko wiecie, z umiarem. Opowiadanie o tym samym w kółko robi się nuuudne. :ziew:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tęczowa, parę pytanek:

1) Skąd wzięłaś tak idealnych rodziców, by mieć takie piękne kolory na grzywie? :v

2) Ile trzeba latać, by być tak szybkim jak ty?

3) Za ile bitów podlecisz (podwieziesz, ale wersja lotnicza) mnie do Cloudsdale? Chciałbym zobaczyć całą krainę z dużej wysokości...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Szonszczyk napisał:

Dobra tęczowa, parę pytanek:

 

W końcu ktoś przyszedł! Dajesz! :lazyrainbow:

 

21 godzin temu, Szonszczyk napisał:

1) Skąd wzięłaś tak idealnych rodziców, by mieć takie piękne kolory na grzywie? :v

 

Szczęście! :nipples:

W dodatku od początku było wiadomo, że będę odlotowym dzieckiem, więc Celestia z góry obdarzyła mnie cudowną, wielokolorową grzywą.

 

Przecież Celestia nic nie miała do koloru twojej grzywy, to wszystko geny.

 

Czy zawsze musisz psuć całą zabawę? :facehoof:

 

21 godzin temu, Szonszczyk napisał:

2) Ile trzeba latać, by być tak szybkim jak ty?

 

Tu nie chodzi o ilość, a jakość.
Możesz być beznadziejnym lotnikiem i podnieść swoje wyniki, a równie dobrze możesz być... dalej tak samo beznadziejny. Na to nie ma jednej reguły, ale, żeby być tak szybkim jak ja - musisz być mną. Innego sposobu nie ma. 
:rd8:

 

21 godzin temu, Szonszczyk napisał:

3) Za ile bitów podlecisz (podwieziesz, ale wersja lotnicza) mnie do Cloudsdale? Chciałbym zobaczyć całą krainę z dużej wysokości...

 

Najpierw musiałabym znaleźć czas w moim napiętym grafiku. No chyba, że masz coś jeszcze do zaoferowania, bo za same bity mogę załatwić podróż w jedną stronę, bez możliwości powrotu, a zakładam, że miałbyś mały problem z przeżyciem w Cloudsdale.:dunno:

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 23.02.2018 o 20:04, Glarez napisał:

Mam parę pytań:

 

No to czekam! :rd10:

 

Dnia 23.02.2018 o 20:04, Glarez napisał:

1.Jakiego typu muzyki słuchasz?

 

Rzadko mam okazję czegokolwiek słuchać, ale kiedy zdarzy mi się okazja to wybieram najchętniej kawałki od Vinyl! 

 

Dnia 23.02.2018 o 20:04, Glarez napisał:

2. Co sądzisz o swoich wielbicielach , a co o tych którzy cię nienawidzą?

 

Pomijając, że czasem chcą za dużo razy słuchać moich niesamowitych opowieści - kocham wszystkich wielbicieli! :rainbowglasses:

 

A odnośnie ludzi, którzy nie przepadają za mną - niech mówią co chcą, ja jestem pewna swojej superowości i nie wiedzą co tracą!  

 

Dnia 23.02.2018 o 20:04, Glarez napisał:

3. Wielki ten twój dom , ile kosztowało cię chmur aby go zbudować?

 

Budowałam go z dobry miesiąc! Ale nie zapłaciłam ani monety, bo przyjaciel, który pracował wtedy w fabryce pogody załatwiał mi po znajomości! :lazyrainbow:

 

Dnia 23.02.2018 o 20:40, Jakubas18 napisał:

1. Jak traktuje cię Scootaloo jako siostrę?

 

Mam czasem wrażenie, że traktuje mnie jak byśmy były siostrami od zawsze. Mimo to, że przygarnęłam ją pod swoje skrzydła stosunkowo niedawno - świetnie się dogadujemy! 

 

Dnia 23.02.2018 o 20:40, Jakubas18 napisał:

2. Co zrobiłaś gdy Fluttershy została twoją pierwszą przyjaciółką?

 

To bardzo ciekawe pytanie, bo na równi lubię swoje przyjaciółki. To chyba niewiele by zmieniło, mimo, że mamy różne podejście do ogółu to i tak utrzymujemy bardzo dobry kontakt.

 

Dnia 23.02.2018 o 20:40, Jakubas18 napisał:

3. Czy lubisz jak ktoś żartuje sobie z kogoś?

 

Zależy. Dopóki ta osoba nie czuje się urażona to nie, ale pamiętajmy - wszystko z umiarem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cześć Dash jako że jeszcze zima trwa to się spytam jak sobie z nią radzisz czy jest to dla ciebie przerwa od hardcorowego latania i skupiasz się na innych aktywnościach jak chociaż by hokej czy narty? 

2. Jak z lataniem w czasie mrozu czy śnieżycy nie masz problemów z oblodzeniem z doświadczenia wiem że o to bardzo łatwo (wcale nie jestem lotnikiem ale mam trochę wspólnego)? 

3. Jestem twoim wielkim fanem i naśladowcą ale też tak jak ty sportowcem choć nie tak wybitnym. Wiosna lada chwila wybuchnie a wraz z nią sezon i zawody zjazdowe. W tym roku chcę opanować żywioł powietrza z którym mam najwięcej problemów jako że nie mam skrzydeł tak jak ty. Wyznaję zasadę że jak się uczyć to od najlepszych, może mogła byś mi udzielić jakiejś prostej rady jak poczuć zupełny luz w powietrzu tak żeby żadnej hopy się już nie bać a w zasadzie to lądowania. Wiem że w tym roku muszę kilka rekordów pobić koniecznie przy okazji nie lądując w szpitalu połamany. Może twoje rady dodadzą mi skrzydeł i będą cenniejsze od złota.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 25.02.2018 o 14:47, Jakubas18 napisał:

1. Czy lubisz Starlight i Trixie?

 

Obie dały mi w przeszłości nieźle w kość... 

 

Nieźle to mało powiedziane.

 

Emm, wracając... nawet je teraz polubiłam, tworzą razem zgrany zespół.

 

Dnia 25.02.2018 o 14:47, Jakubas18 napisał:

2. Co sądzisz o swojej legendzie o Flashu Magnusie?

 

Flash Magnus jest taki odważny, lojalny, pewny siebie... aż brak mi słów na opisanie jego niesamowitości! :soawesome:

 

Dnia 25.02.2018 o 14:47, Jakubas18 napisał:

3. Czy zdarzył ci się jakiś sen albo koszmar czy coś w tym stylu?

 

Oczywiście, chyba jak każdy kuc w Equestrii.

 

Spoiler

Aż specjalnie odkopałam, od 4:10. 

Rianbow mnie zabije.

 

 

*Zerka na Jelly i planuje jak się jej pozbyć.* Czy ty przypadkiem nie chciałaś iść do Akademii Wonderbolts? :rd10:

 

*Chowa się.*

 

Dnia 2.03.2018 o 21:47, MGR Dash napisał:

1. Cześć Dash jako że jeszcze zima trwa to się spytam jak sobie z nią radzisz czy jest to dla ciebie przerwa od hardcorowego latania i skupiasz się na innych aktywnościach jak chociaż by hokej czy narty? 

2. Jak z lataniem w czasie mrozu czy śnieżycy nie masz problemów z oblodzeniem z doświadczenia wiem że o to bardzo łatwo (wcale nie jestem lotnikiem ale mam trochę wspólnego)?   

 

Uwielbiam jeździć z Pinkie na łyżwach!
A odnośnie latania - nie mogę sobie pozwolić na jakieś większe akrobacje i szybkości, skrzydła bardzo zamarzają podczas przelatywania bez chmury. Wtedy skupiamy się głównie na treningach pod technikę latania i przerabiamy (niestety) teorię. 
:rainbowcry:

 

Dnia 2.03.2018 o 21:47, MGR Dash napisał:

3. Jestem twoim wielkim fanem i naśladowcą ale też tak jak ty sportowcem choć nie tak wybitnym. Wiosna lada chwila wybuchnie a wraz z nią sezon i zawody zjazdowe. W tym roku chcę opanować żywioł powietrza z którym mam najwięcej problemów jako że nie mam skrzydeł tak jak ty. Wyznaję zasadę że jak się uczyć to od najlepszych, może mogła byś mi udzielić jakiejś prostej rady jak poczuć zupełny luz w powietrzu tak żeby żadnej hopy się już nie bać a w zasadzie to lądowania. Wiem że w tym roku muszę kilka rekordów pobić koniecznie przy okazji nie lądując w szpitalu połamany. Może twoje rady dodadzą mi skrzydeł i będą cenniejsze od złota.  

 

Bardzo miło poznać kolejnego fana! A odnośnie rad... szczerze nie wiem jak mogę doradzić nielotowi. W powietrzu trzeba zawsze zachować skupienie, rozluźnić się i daść się ponieść wiatrowi, a przy lądowaniu starać się jak najbardziej zamortyzować wstrząsy. Życzę Ci powodzenia i trzymam kopytka! :efWiK: 

  • Mistrzostwo 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jelly napisał:

 

Obie dały mi w przeszłości nieźle w kość... 

 

Nieźle to mało powiedziane.

 

Emm, wracając... nawet je teraz polubiłam, tworzą razem zgrany zespół.

 

 

Flash Magnus jest taki odważny, lojalny, pewny siebie... aż brak mi słów na opisanie jego niesamowitości! :soawesome:

 

 

Oczywiście, chyba jak każdy kuc w Equestrii.

 

  Odkryj ukrytą treść

Aż specjalnie odkopałam, od 4:10. 

Rianbow mnie zabije.

 

 

*Zerka na Jelly i planuje jak się jej pozbyć.* Czy ty przypadkiem nie chciałaś iść do Akademii Wonderbolts? :rd10:

 

*Chowa się.*

 

 

Uwielbiam jeździć z Pinkie na łyżwach!
A odnośnie latania - nie mogę sobie pozwolić na jakieś większe akrobacje i szybkości, skrzydła bardzo zamarzają podczas przelatywania bez chmury. Wtedy skupiamy się głównie na treningach pod technikę latania i przerabiamy (niestety) teorię. 
:rainbowcry:

 

 

Bardzo miło poznać kolejnego fana! A odnośnie rad... szczerze nie wiem jak mogę doradzić nielotowi. W powietrzu trzeba zawsze zachować skupienie, rozluźnić się i daść się ponieść wiatrowi, a przy lądowaniu starać się jak najbardziej zamortyzować wstrząsy. Życzę Ci powodzenia i trzymam kopytka! :efWiK: 

Dzięki Dash za dobrą radę co do latania wbrew pozorom jest bardzo cenna. Lecę... Jutro ją wypróbować a łyżwy są AWESOME!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jakubas18 napisał:

1. Jak bardzo lubisz Applejack?

 

Jest świetną kompanką do różnych zawodów, zmagań siłowych i ogólnego ruchu. No i robi przepyszny cydr i sok jabłkowy! 

No i szczerze podziwiam ją za szczerość. :rainderp:

 

5 godzin temu, Jakubas18 napisał:

2. Czy ty na serio nie lubisz ciast Pinkie?

 

Em... nie chodzi o to, że nie lubię ciast Pinkie Pie - nie lubię żadnych ciast. Od dziecka tak mam, od tych wszystkich słodkich kremów i nadzień dostaję mdłości. :dunno:

 

5 godzin temu, Jakubas18 napisał:

3. Czy chciałabyś brać udział w jakichkolwiek wyścigach?

 

A co, jesteś chętny? :nipples:

 

3 godziny temu, MGR Dash napisał:

Dzięki Dash za dobrą radę co do latania wbrew pozorom jest bardzo cenna. Lecę... Jutro ją wypróbować a łyżwy są AWESOME!

 

No to tym bardziej powodzenia! 

Mój ulubiony sport zimowy! Ale jeszcze trochę i trzeba będzie pożegnać się z zimą i powrócić do ostrych treningów... :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witaj Rainbow Dash mam na imię Krystian chcę ci klika pytań zadać

1 Widzie że bardzo lubisz sport a jakie bo ja bardzo lubię grać w piłkę nożną i mogę ci powiedzieć że jestem najlepszy 

2 Ile razy ci się zdarza zrobić wielkie boom 

3 Lubisz muzyki słuchać bo ja tak a bardziej to disco polo i śpiewam na scenach 

4 co sądzisz o swoich przyjaciółkach a którą bardziej lubisz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Dnia 22.04.2018 o 13:30, Krystianoronaldo napisał:

1 Widzie że bardzo lubisz sport a jakie bo ja bardzo lubię grać w piłkę nożną i mogę ci powiedzieć że jestem najlepszy 

 

I tak założę się, że byłabym lepsza! :rd8:

 

Dnia 22.04.2018 o 13:30, Krystianoronaldo napisał:

2 Ile razy ci się zdarza zrobić wielkie boom 

 

Od czasu do czasu, jak jest okazja. :lazyrainbow:

 

Dnia 22.04.2018 o 13:30, Krystianoronaldo napisał:

3 Lubisz muzyki słuchać bo ja tak a bardziej to disco polo i śpiewam na scenach 

 

Już chyba wcześniej wspominałam - najczęściej sięgam po muzykę Vinyl.

 

Dnia 22.04.2018 o 13:30, Krystianoronaldo napisał:

4 co sądzisz o swoich przyjaciółkach a którą bardziej lubisz

 

Wolę nie wybierać, wszystkie uwielbiam! :rdblink:

 

Dnia 24.04.2018 o 19:06, TotallyNormalGuy napisał:

Hej, umm... Rainbow Dash. Co byś powiedziała gdyby, emm... Ktoś był w tobie zakochany?

 

W sumie zależy. Spotkałam już rzeszę fanów zakochanych w mojej osobie i dzielnie próbujących iść w moje ślady, ale tak szczerze mówiąc - zależy od kuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 12.06.2018 o 10:46, Littlepip 02 brony napisał:

Jak sobie radzisz ze stresem ?

 

Szybki powietrzny spacer, a jeśli mam więcej czasu to parę rodziałów Dzielnej Do przy herbatce w domku.

 

 

Tworzy jedną z lepszych muzyk w całej Equestrii! :soawesome:

 

Dnia 12.06.2018 o 10:46, Littlepip 02 brony napisał:

I co myśli o tobie Sipitfier :spitfire:

 

Jest świetnym kapitanem i potrafi nieźle zmotywywać... :rd11:

 

Dnia 24.06.2018 o 20:14, TotallyNormalGuy napisał:

Czy kiedykolwiek miałaś sytuacje, w której byłaś bliska... Śmierci?

 

Szczerze powiem, że niektóre kucyki mówią, że od Ponaddźwiękowego Bum można umrzeć, więc można uznać, że tak z parę razy? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hej Rainbow! 

Jaką najwyższą prędkość do tej pory osiągnęłaś?

Czy wśród Wonderbolts ktoś próbował powtórzyć twój wyczyn z ponadźwiękowym bum?

Które kucyki najbardziej szanujesz i dlaczego?

Czy masz aspiracje, aby kiedyś zrzucić ze stołka kapitana Spitfire i sama zasiąść na tym miejscu?

Jak sądzisz, czy Scootaloo pójdzie kiedyś w twoje ślady?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dnia 30.09.2018 o 14:03, darkblodpony napisał:

1) Co myślisz o batponych?

2) Jak tam tank?

3) Jak myślisz Scoot nadawała by się na kaskadera?

4) Co twoi rodzice myślą o Washouts? 

 

1. Wyglądają spoko, ale nie chcę widzieć nigdy więcej Flutterbata! :rd11:
2. Właśnie wróciliśmy z treningu. Jest cały, żywy, a nawet ostatnio podrósł! :rdhug:
3. Bardzo dobrze jej wychodzą akrobację, ale... jest jeszcze za młoda na to. :rd4:
4. Uważają, że robią bardzo dobre show i chcieli mnie nawet namówić, bym dołączyła do nich... :rd:

 

Dnia 30.09.2018 o 21:09, misterspauls napisał:

Siema Dashie jak tam zdrówko?

1.Co myślisz o szkole Twilight?

2.Co zrobisz jakby człowiek pojawiłby się w Equestrii?

3.Czy masz już chłopaka?

PS.Pozdrów od te mnie swoje przyjaciółki.;)

 

A dobrze, dobrze, dzięki!
1. Kolejna szkoła dla jajogłowych, jedyną fajną rzeczą tam są moje lekcje! 
:dunno:
2. Czło... co? :wtf:
3. Pominę to pytanie. :ziew:
Dziewczyny również Ciebie pozdrawiają! 

 

Dnia 15.10.2018 o 13:28, Stormy Mood napisał:

Hej Rainbow! 

1. Jaką najwyższą prędkość do tej pory osiągnęłaś?

2. Czy wśród Wonderbolts ktoś próbował powtórzyć twój wyczyn z ponadźwiękowym bum?

3. Które kucyki najbardziej szanujesz i dlaczego?

4. Czy masz aspiracje, aby kiedyś zrzucić ze stołka kapitana Spitfire i sama zasiąść na tym miejscu?

5. Jak sądzisz, czy Scootaloo pójdzie kiedyś w twoje ślady?

 

1. No powiedzmy sobie szczerze, szybciej niż Rainboom nie da się.:rd9:
2. Próbować, próbowali. Z jakim skutkiem? A słuszałeś, by któryś z Wonderboltów to zrobił? No właśnie! :rd10:
3. Mówiąc szczerze to długo by wymieniać... :rd4:
4. Już kiedyś o tym mówiłam, szybciej mnie Spitfire zabije. *cichutko szepcze* Chociaż byłoby fajnie zostać kapitanem... :HLihR:
SŁYSZAŁAM TO SZEREGOWA! :spitfire:

Lepiej będę uciekać... :wut:

5. Ciężko mi teraz to stwierdzić, zwłaszcza przez to, że dalej nie umie latać... :rd2:

Dnia 16.11.2018 o 00:36, Starlight Sparkle napisał:

Cześć Rainbow.

1. Co sądzisz o Lightning Dust? 

2. Myślisz, że mogłybyście zostać przyjaciółkami? 

3. Ty masz swoje ponaddźwiękowe bum, a Lightning Dust posiada jakąś specjalną zdolność? 

4. Kiedy wreszcie udowodnisz AJ, że w Equestrii jest tylko jeden Żelazny Kucyk? 

 

1. Postępuje głupio dalej, mam nadzieję, że jeszcze się ogarnie. :efWiK:
2. Aktualnie... nie. Może jakby się zmieniła to pewnie, przyjaźń działa cuda i takie tam. :HLihR:
3. Nie wiem szczerze, musisz jej się spytać... :dunno:
4. W wiosnę mamy kolejne starcie, zobaczymy kto tym razem wygra! :rd12:

  • +1 2
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 28.12.2018 o 15:11, misterspauls napisał:

Cześć Dashie ty moja najlepsza lotniczko w całej Equestrii!!

1. Co sądzisz o Crozy Glow?

2. Czy Twilight zasłużyła na skrzydła?

3. Czy lubisz swoich uczniów?

PS. Super latałaś na ostatnim pokazie :pinkiesmile:  

Pozdrawiam cie ty moja tęczówko :rwink:

 

1. Crozy Glow...? Ah, chodzi o Cozy, tego małego pegaza. No cóż, powiedzmy sobie szczerze, serio ma coś nie teges w swojej główce. :rd2:

2. Jak najbardziej tak, to co zrobiła i robi dla Equestrii jest niesamowite! W dodatku gdyby nie ona, to nie miałabym tylu wspaniałych przyjaciół! :rd6:

3. Oczywiście! Czasami zdarzają się małe wpadki, ale mimo to cieszę się, że mogę z nimi pracować! :X

Dzięki i również pozdrawiam! :rd9:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...