Raxoros

Członkowie Armii

Recommended Posts

Witaj zbłąkana duszyczko!

Jeżeli uważasz, że jesteś godzien dostąpić zaszczytu

bycia w armii, wypowiedz do Króla swoje imię

oraz pozycje, którą chcesz w armii reprezentować nędzny śmiertelniku!

Niech przed Tobą drży cała Equestria!

Lista: Nick - Pozycja/Funkcja

1. Raxoros - Pierwszy Generał Wielkiego Króla Sombry

2. Jelly - Główny Kapitan Sił Powietrznych

3. Hetman WK - Drugi Dowodzący Strateg

4. Lunar Zagłady - Naczelny Zwiadowca

Edited by Raxoros

Jelly zgłasza swoją gotowość do wstąpienia w szeregi Armii Wielkiego Króla i byłaby zaszczycona móc przejąć funkcję Głównego Kapitana Sił Powietrznych.

Mam nadzieję, że Rainbow nie będzie na mnie zła...

A więc nie wszystko stracone. Jest szansa na odzyskanie tego co prawowite. Oby tylko obecny generał nie podzielił losu poprzedniego.

W każdym razie, ponownie zgłaszam swą kandydaturę, na stanowisko drugiego dowodzącego stratega. Zgaduję, że siły nasze na razie liche, ale nie problem. I najemników można ściągnąć. A resztę tej zbieraniny, w trymiga, przekształci się w prawdziwe wojsko. Nie problem też, przewodzić różnego rodzaju siłom zbrojnym. Od piechoty, artylerii, po te najbardziej...innowacyjne. Potrzeba trochę praktyki.

Edited by Raxoros

Witaj wielki królu jeżeli twe słowa są prawdziwe a twój wróg jest Ten o którym mówisz z wielką chęcią z wielką ochotą przyłącze się do twojej Armii. 
Oferuje swoje zdolności w zakresie infiltracja  wrogiej armii i terytorium nieprzyjaciela  moje oczy przystosowane do widzenie w nocy są do twojej dyspozycji. Nikt się przede mną nie ukryje , krążę pośród mroku i cienia nie pragnę zaszczytów i stanowisk a jedynie chce widzieć Bolesny upadek naszego wspólnego Wroga. Oferuje ci również posługę mych braci i sióstr nocy. Dotrzymaj królu obietnicy zagłady naszego wroga a szeregi twej Armii wkrótce zostaną zwiększone...
Moje imię nie ma znaczenia , jestem cieniem i mrokiem  bezszelestnym sztyletem dla wroga, nazywaj mniej jak chcesz ,chce ujrzeć śmierć naszego wroga. Ostatni oddech, iskrę życie upływającą z oczu...

• Upvote 2