Skocz do zawartości

Tablica ogłoszeń


PervKapitan

Recommended Posts

lNUjY9v.png

 

Witam was wszystkich przy tablicy ogłoszeń~

Czasami zdarzy się, że będę musiała przekazać wam coś ważnego.

Wesołego, bądź wręcz przeciwnie...

I właśnie tutaj dam wam o tym znać.

 

 

W każdym razie mam dla was pierwsze ogłoszenie. 

Opiekunem działu od dnia dzisiejszego została PervKapitan~

A witam. 

Liczę na owocną współpracę z nowym opiekunem oraz w wasze zaangażowanie w dyskusje, zabawy i wszelkie inne tematy~

Edytowano przez PervKapitan
  • +1 3
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam was wszystkich serdecznie~ Nie będzie to właściwie takie stricte ogłoszenie, ponieważ to od zawsze mogło być robione przez was. 

Ale bardzo gorąco chciałam zachęcić wszystkich, którzy posiadają ponadprzeciętną widzę na temat wychowywania konkretnych zwierząt do zakładania postów. Albo takich apelacyjnych jak ja założyłam już parę, albo po prostu informacyjnych. Wszelkie tematy będą sprawdzane przeze mnie czy nie piszecie tam głupotek, a jeśli będą naprawdę mądre to zostaną przypięte. Na pewno też coś ciekawego wymyślę dla osób, które udzielają się bardziej w dziale :fluttershy5:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Chciałam złożyć oficjalne podziękowania dla @Cahan, @Lemi, @W.B., @Keks, @Shaxx, @GlaceCordis za dużą aktywność w Chatce Fluttershy. Jestem ogromnie wdzięczna za poświęcony czas w dyskusjach, zabawach i konkursach, dzięki wam dział żyje, a moje starania nie idą na marne :yay:. Niech poniższe zdjęcie zmotywuje was i innych do dalszej aktywności na forum :squee:

3X3iSwS.jpg
  • +1 1
  • Mistrzostwo 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...