Skocz do zawartości

Recommended Posts

Proszę o ocene rysunek nie mój narysowany przez pewnego znajomego.

 

Imię:Lunar Dash

 

Wiek:21 Lat

 

Zainteresowania:latanie,muzyka,pieczenie ciast

 

Zalety:Odważny,szybki,lojalny

 

Wady:kłamliwy,zazdrość

 

Rasa:Pegaz

 

Płeć:Ogier

 

Spoiler

 

 

 

6b0d845e82527518dae4925fa1d7e10a.jpg

 

 

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorystyka według mnie jest 10/10, co prawda oczy bym zrobiła innego koloru, ale też pasują. Tak samo raczej te "iskierki" bym zrobiła tylko na futrze, nie na grzywie czy też, o dziwo, kopytach (które w sumie wyglądają na raciczki)

Rysunek na mniejszym poziomie, ale nie mówię, że jest źle, jednak tutaj nie chce oceniać rysunku a OCka. Interesujący CM. Ale niestety nic nie wiemy o nim. 

Zamierzasz napisać jakąś historię tego OCka? Albo jakieś dane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę nie pisać historii bo nie umiem (a nie chce się upokarzać więc nie próbuje) ale dane mogę napisać ^^

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Sam nie wiem czy czytam opis OCka czy kartę Pokemona. I nie, nie chodzi mi o sam rysunek (jest spoko), ale całokształt. Tłumaczenie "nie ma historii bo nie umiem" to żadne wytłumaczenie. Ot, takie "pies zjadł mi zeszyt". Jeżeli przynajmniej nie spróbujesz, to nigdy się nie nauczysz. Ba, nawet nie napisałeś talentu. Co ten znaczek reprezentuje? Umiejętność produkcji pasty do zębów? Póki co, oceniam na:

 

2/10 (bez rysunku byłoby 1/10)

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
  • Nie lubię 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szczerą opinie ^^

Historie napisałem ale jej nie publikowałem,i postanowiłem ją usunąć. Bo była krótka i prosta .Już nie będę pisał od nowa bo po prostu mi się nie chce,przy następnym OC bardziej się postaram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ekhem, ekhem~
Trochę szkoda, że nie zrobiłeś jednak tej historii. Taki OC bez historii z samymi drogowskazami typu zalety i zainteresowania jest strasznie smutny. Zawsze mi się to kojarzyło z pluszowym misiem, który wygląda ładnie i ma potencjał na zostanie twoim kumplem, ale kiedy po niego sięgasz okazuje się że nie ma w sobie pluszu. Ten plusz jest jednak potrzebny, tak samo jak plusz ciska trochę życia w przytulankę tak historia nadaje postaci charakter. 
Nie wiem czy to lenistwo, czy po prostu brak wiary we własne siły, ale obrazek jest świetny, a historię dałoby radę doszlifować, od tego właśnie są te tematy. Większość rad które tu znajdziesz odnoszą się do historii postaci, w ten sposób autor wie co poprawić i może to w każdej chwili edytować. 
Pomyśl nad tym kumplu, chętnie bym zobaczył jak jednak decydujesz się na trochę pluszu, bo póki co niewiele tutaj do podziwiania ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...