Skocz do zawartości

Sugestie i opinie dotyczące działu


PervKapitan

Recommended Posts

TvzFU8u.png

 

Tutaj możecie pisać o tym, co sądzicie o dziale Fluttershy pod moją opieką. Co byście zmienili, co byście dodali. Jeśli wam się coś nie podoba to śmiało piszcie - przyjmę na cycki tę krytykę i postaram się poprawić. Oczywiście pochwały też można pisać. Nie obrażę się wcale :3

Tylko bądźcie delikatni, jeśli wyrażacie swoją opinię, szczególnie tą negatywną...

Nie przesadzaj, każda krytyka jest mile widziana. Oczywiście uzasadniona, bo inaczej krytyką nie jest. Oraz oczywiście nie może łamać to regulaminu.

 

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Za wcześnie na jakiekolwiek opinie, ale coś tam można zasugerować. Przydałby się obrazek powitalny. Powinnaś też ukryć lub przenieść do archiwum ten nieszczęsny konkurs fotograficzny. Przypomina jedynie o porażce poprzedniego opiekuna :)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Triste Cordis napisał:

No cóż. Za wcześnie na jakiekolwiek opinie, ale coś tam można zasugerować. Przydałby się obrazek powitalny. Powinnaś też ukryć lub przenieść do archiwum ten nieszczęsny konkurs fotograficzny. Przypomina jedynie o porażce poprzedniego opiekuna :)  

Nie wiem jak ale jakoś przeoczyłam, że coś tutaj napisałeś :rainderp: 

Zrobiłam temat oczywiście żeby był w razie jakby ktoś miał jakieś uwagi potem ^^ Ale rzeczywiście, zastanawiałam się co z tymi konkursami zrobić, ale chyba dam je do archiwum. Co do obrazka powitalnego to dziś postaram się tym zająć :3 

Dziękuję za porady :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że wywaliłaś, mogłaś w sumie coś zrobić z tymi zdjęciami
gościu zjebał ale ludzie ładne fotki napykali, mogłaś zrobić dla nich specjalną galerię natury, tematyka bodajże była jesienna, mogłaś zrobić taki temat z galerią i na każdą porę roku zorganizować konkurs fotograficzny
aktualnie zimowa natura, śnieżek bla bla
potem wiosna i lato, byłoby spoko~^^ 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kruczek napisał:

szkoda, że wywaliłaś, mogłaś w sumie coś zrobić z tymi zdjęciami
gościu zjebał ale ludzie ładne fotki napykali, mogłaś zrobić dla nich specjalną galerię natury, tematyka bodajże była jesienna, mogłaś zrobić taki temat z galerią i na każdą porę roku zorganizować konkurs fotograficzny
aktualnie zimowa natura, śnieżek bla bla
potem wiosna i lato, byłoby spoko~^^ 

 

O to jest fajny pomysł ^^ Jakaś galeria natury tworzona przez użytkowników~ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

@Kruczek Welp, masz rację. Nie przyglądałam się teraz tym konkursom i cóż, byłam pewna, że nikt by tak nie zostawił... :rainderp: 

Jeśli się da to mogę cofnąć i coś z tym zrobię.

 

 

btw 

Dnia 15.08.2017 o 23:55, ClearFog napisał:

Nagrody
Tutaj  będzie ciekawie ponieważ do wygrania są trzy analogowe aparaty fotograficzne!
Kolejno dla trzech zwycięzkich miejsc będą to:
Miejsce 1: PRAKTICA Tlova B
Miejsce 2: Agfa Silette Prontor SVS
Miejsce 3: Pentax Espio 115

:ming: 

Niestety będę musiała "trochę" zmienić nagrody, ale cóż. xD

Edytowano przez PervKapitan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PervKapitan napisał:

@Kruczek Welp, masz rację. Nie przyglądałam się teraz tym konkursom i cóż, byłam pewna, że nikt by tak nie zostawił... :rainderp: 

Jeśli się da to mogę cofnąć i coś z tym zrobię.

 

Jeśli wyrzuciłaś to do Archiwum to nadal tam jest i jeszcze sobie posiedzi. Możesz na przykład założyć temat-galerię i w nim dać odnośnik do tematu konkursu. Albo wrócić temat do działu, zamknąć go i niech sobie wisi na dole, jak ktoś zechce to poogląda. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...