Raxoros

Pierwszy Turniej Na Chwałę Sombry

Turniej  

28 użytkowników zagłosowało

1. 1. Na polu bitwy której gry ma się odbyć turniej?

• Unreal Tournament
      6
    • League Of Legends
      9
    • Counter-Strike: Global Offensive
      2
    • Heroes 3
      2
    • Warcraft 3
      0
    • Overwatch
      3
    • Hearthstone
      4
    • Worms Armageddon
      3
    • TF 2
      7

Recommended Posts

WITAJCIE WOJOWNICY!

DZIŚ NADSZEDŁ CZAS CHWAŁY, CZAS WIELKICH CZYNÓW

CZAS WIELKIEGO TURNIEJU NA CZEŚĆ KRÓLA!

JUŻ TERAZ WEŹ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU, NA JAKICH POLACH BITWY MA SIĘ ODBYĆ WALKA!

OCZYWIŚCIE KRÓL SOMBRA NAGRODZI ZWYCIĘZCÓW, O TO MOŻECIE BYĆ PEWNI!

PS.

Jeżeli masz propozycje na inną grę, napisz na priv, lub pod postem, a dodam

Osobiście uważam, że Unreal Tournament jest najlepszą opcją (jest stworzona właśnie do takich turniejów)

Dokładna Data Turnieju: zostanie podana wkrótce

Lista Biorących Udział: zostanie otwarta po zakończeniu głosowania na grę

Nagrody: zostaną podane wraz z datą (wstępnie Psc oraz parę innych ciekawych rzeczy)

A TERAZ TCHÓRZE, STAWAJCIE DO WALKI I POKAŻCIE PRAWDZIWĄ WOJNĘ!

fantasyare_34n489n2.thumb.jpg.69b7a611b59f5b09170d27348206b218.jpg

Edytowano przez Raxoros
  • +1 1

Dnia 6.02.2018 o 15:31, PervKapitan napisał:

Głosuje na OW, ale tylko dlatego, że tylko tę grę posiadam, a tych darmowych które tam są nie lubię i nie umiem D:

Znaczy, dla mnie Unreal Tournament jest najlepszą opcją, bo ta gra trudna do ogarnięcia nie jest, i jest stworzona do tego, ale po to dałem ankietę, żeby to uczestnicy mogli wybrać. Najwyżej, jak będzie duża rozbieżność (tak jak teraz :v)  to zrobi się turniej z paru gierek. Inna sprawa, że też to zależy od ilości chętnych, ale co do tego to jest jeszcze sporo czasu.

1 minutę temu, Raxoros napisał:

Znaczy, dla mnie Unreal Tournament jest najlepszą opcją, bo ta gra trudna do ogarnięcia nie jest, i jest stworzona do tego, ale po to dałem ankietę, żeby to uczestnicy mogli wybrać. Najwyżej, jak będzie duża rozbieżność (tak jak teraz :v)  to zrobi się turniej z paru gierek. Inna sprawa, że też to zależy od ilości chętnych, ale co do tego to jest jeszcze sporo czasu.

A to jest gra darmowa czy płatna? Jakby była darmowa to mogę nawet spróbować.

Bo wydaje mi się, że największe szanse ma taki LoL - darmowy i popularny.

4 minuty temu, PervKapitan napisał:

A to jest gra darmowa czy płatna? Jakby była darmowa to mogę nawet spróbować.

Bo wydaje mi się, że największe szanse ma taki LoL - darmowy i popularny.

Tak jest za darmo, i nawet sam ją ściągam, bo chce przetestować i spróbować. Jednak tak sobie myślę i na chwilę obecną najlepszą opcją byłyby pojedynki w kilku grach, a nie w jednej. Czyli np. zamiast turnieju tylko w lolu i jednej dużej nagrody rozbiłoby to się na parę pojedynków w 3 grach i byłoby 3 zwycięzców, każdy w innej grze. Dodatkowo zamiast jednej dużej nagrody byłyby 3 nieco mniejsze. Jednak to jest tylko pomysł, więc sam plan turnieju jeszcze na pewno się zmieni.

Najlepsze do takich turniejów byłyby Wormsy, gdyby jedynie były darmowe czy coś, albo sporo ludzi miało jakąś część :P

• +1 2

=

1 minutę temu, Lemi napisał:

Najlepsze do takich turniejów byłyby Wormsy, gdyby jedynie były darmowe czy coś, albo sporo ludzi miało jakąś część :P

Wormsy zawsze można dodać, to też jest całkiem ciekawy pomysł (o ile nie genialny pomysł), tylko jaką część? :lunathink:

Stałbym za Armageddonem, ale to tylko moje zdanie. Za częścią która najlepiej w praktyce by wyszła

Worms Armageddon kosztuje grosze (bodajże 8 zł na g2a, lub nawet spiracić łatwo :v, ale to już na własną rękę, nie na tym forum), i przez game ranger.

No to zabieram się za przetestowanie multika w Wormsach w następnych dniach i możliwe, że będę miał nowego faworyta.

Dla mnie powinieneś dodać Team Fortress 2 może nie zdobędzie dużo głosów ale kto wie :giggle: Każdy zna i kiedyś na pewno grał w TF2 :pinkie:

• +1 1
  • Lubię to! 1

Mi się podoba pomysł z cywą 5 i warcraft 3, choć wtedy mało osób by grało, ok 20(chodzi o cywe)? O ile się nie mylę. (Ps. Może EU4, ale i tak pewnie będę w mniejszości )

Edytowano przez Lonley Shadow

1 godzinę temu, Bertram Quist napisał:

Dla mnie powinieneś dodać Team Fortress 2 może nie zdobędzie dużo głosów ale kto wie :giggle: Każdy zna i kiedyś na pewno grał w TF2 :pinkie:

Zostało dodane

10 minut temu, Jakubas18 napisał:

Brakuje mi tu wiele innych gier takie jak: Heroes 4, Heroes 5, Heroes 6, Disciples 2, Disciples 3, Civilization 3, Civilization 4, Civilization 5 i World of Warcraft:spitfire2:

Co do Heroes to żeby nie spamić, dałem najbardziej uniwersalną część. Disciples niestety nie ogrywałem i miałbym tutaj problem z jakimkolwiek moderowaniem. Civki posiadają ten problem że przy wyrównanej rozgrywce są naprawdę długie. A world of Warcraft to gear oraz klasa. Postać postaci nie równa. Czyli. ktoś kto ma na top tierze rozwiniętego np. disco priesta nie jest w stanie walczyć przeciwko fury/arms warriorowi, i od razu odpada z turnieju.

• +1 1

5 minut temu, Jakubas18 napisał:

To kiedy będzie czas na Heroesy żebyśmy zagrali??

Nie za bardzo zrozumiałem czy chodzi Ci o to żebyśmy zagrali w heroesy na turnieju czy prywatnie więc odpowiem na oba. :shrug2:

Na turnieju nie liczyłbym zbytnio, bo chcąc nie chcąc inne gry mają więcej fanów i H3 raczej nie zostaną wybrane.

A jeżeli chodziło Ci prywatnie, to wystarczy napisać na privie i można pograć. 

1 minutę temu, Po prostu Tomek napisał:

Przez chwilę myślałem że to coś jak magiczne pojedynki i turnieje rycerzy jakie zorganizowali w dziale Kryształków. Jestem nieco rozczarowany.

A jakie magiczne pojedynki byś chciał? Wszystko da się załatwić :v

1 minutę temu, Po prostu Tomek napisał:

Przez chwilę myślałem że to coś jak magiczne pojedynki i turnieje rycerzy jakie zorganizowali w dziale Kryształków. Jestem nieco rozczarowany.

Nikt Ci nie broni zorganizować czegoś takiego samemu :fluttershy5:

• +1 1

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się