Skocz do zawartości

Moja mapa Creative do zwiedzania


Jakubas18

Recommended Posts

W tym temacie udostępnię i pokażę wam moją mapę Creative ale nie będę wstawiał screenshotów bo zepsuję wam niespodziankę.:rbd:Mapa dostała mojej aktualności, dzięki w której zrobiłem kilka nowych budowli i zmieniłem u takich NPC niby głowy z oryginalnego gracza.:ihaabloom:

Mapa do pobrania

 

Mapa do pobrania(Nowy link)

 

 

Edytowano przez Jakubas18
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jakubas18 napisał:

Nie masz na serio Minecrafta, Triste Cordis??:shock: Możesz sobie pobrać tą grę z internetu jeśli chcesz:D

 

Miałem na konsoli, ale mnie potwornie znudziła, szybko się od niej odbiłem. Po prostu nie moje klimaty.   

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.02.2018 o 19:13, Jakubas18 napisał:

W tym temacie udostępnię i pokażę wam moją mapę Creative ale nie będę wstawiał screenshotów bo zepsuję wam niespodziankę.:rbd:

Mapa do pobrania

Źle udostępniłeś Link :fluttershy3: i prosiłbym o jego poprawienie (właściwy link powinien kończyć się na ?dl=0).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak

Edit:

Mapa całkiem ciekawa, niektóre budowle były nawet niezłe ale...2018-02-12_15_31_40.thumb.png.ab2b9085349b16f5791698318f61c2d7.png

Biblioteka potrzebuje update :bonbon2:. Bym zapomniał ten "najdłuższy most na świecie" ma "tylko" 1488 kratek długości (i pewnie był budowany na wandzie) :fluttershy6:

Ogółem wielkie +++ za same chęci i ilość budowli (mi osobiście by się tyle nie chciało budować)

Edytowano przez Uncommon_Nick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...