Skocz do zawartości

Dekrety Celestii


Szonszczyk

Recommended Posts

Ile można zajmować się ustawami budżetowymi, projektami remontów dróg i resztą tej całej papierologii…? Nudzi mi się… Mój nowy doradco, masz dla mnie jakieś propozycje?

 

Tak jest, moja Pani! Mam trochę pomysłów, a oto kilka z nich:

 

Dekret wolnościowy

Dzisiaj wszelkie sprawy załatwia Luna.

 

O, świetnie. Jej przyda się praktyka, a mnie urlop… :>

 

Kijowy dekret

Wybijanie komuś oka za pomocą kija jest od dziś surowo karane. Kij użyty w tym przedsięwzięciu może się, jakimś dziwnym trafem, znaleźć w czyimś zadku...

 

Dekret numer 1.69 kategorii trudności S

Wszyscy poddani, kiedy spotkają Lunę na mieście, mają obdarować ją ciastkiem…

… a o 21 dzisiejszego dnia nastąpi oddanie mi wszystkich ciastek uzbieranych przez księżniczkę Lunę i zostaną one skonsumowane do końca dnia. :>

 

O! A może Wy macie pomysł na jakiś dekret?

Wyobraźcie sobie, że macie nieograniczoną władzę! Więc… do dzieła dekretu!

 

Niech moc Słońca będzie z Wami!

  • +1 1
  • Haha 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekret spa:

W każdą sobotę księżniczka która zjadła w bieżącym tygodniu najwięcej kalorii ma uroczyście przeprowadzić inspekcję i samodzielnie sprawdzić sprawność i funkcjonalność wszystkich maszyn do ćwiczeń oraz saun w jednym z królewskich spa.

 

Dekret chaosu:

Każdy kuc który w Equestrii będzie się notorycznie wyrażał w sposób nie szanujący swej mowy ojczystej ma raz w miesiącu napisać słodki list do Discorda z pozdrowieniami.

 

Dekret zła:

Z dniem dzisiejszym od obywateli pobierany będzie dodatkowy podatek w wysokości 1 złotej monety rocznie na poczet konserwowania i modernizacji klatki Tireka.

 

1 godzinę temu, Szonszczyk napisał:

Kijowy dekret

Wybijanie komuś oka za pomocą kija jest od dziś surowo karane. Kij użyty w tym przedsięwzięciu może się, jakimś dziwnym trafem, znaleźć w czyimś zadku...

@Szonszczyk czy Ty aby na pewno masz na myśli dekrety księżniczki Celstii a nie jej karykatury Mol***i?

 

Edytowano przez Chip
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Chip napisał:

a nie jej karykatury Mol***i?

Dlaczego ja to muszę robić...

 

Pojedynczy dekret

Jest tylko jedna wersja Celestii i jestem nią ja! Inne Celestie nie istnieją i jest zakaz używania ich imion w moim pałacu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekret czarnoksięstwa

Magii używa się na własną odpowiedzialność. Z przyzwanych wściekłych demonów, nieudanych transmutacji kończyn, sklonowanych osobników będzie rozliczać się w piekle.

 

Dekret nad dekretami

Zasady są po to, żeby je łamać. Więc już możesz. Nie, nawet powinieneś. Chrzań te głupie dekrety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
×
×
  • Utwórz nowe...