Skocz do zawartości

Jak myślicie czy postacie z filmu mlp wystąpią w 8 sezonie?


Gość

Recommended Posts

Hipogryfów będzie całkiem sporo.

 

Ale jakieś ważniejsze postacie z filmu raczej nie wystąpią. Czemu tak sądzę? W wyciekach nie było, no i to by za dużo kosztowało. Raczej nie wsadzą takiej Skystar, bo by musieli ściągać jej aktorkę głosową, a ona raczej wysoko ceni swój czas.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cahan napisał:

Hipogryfów będzie całkiem sporo.

 

Ale jakieś ważniejsze postacie z filmu raczej nie wystąpią. Czemu tak sądzę? W wyciekach nie było, no i to by za dużo kosztowało. Raczej nie wsadzą takiej Skystar, bo by musieli ściągać jej aktorkę głosową, a ona raczej wysoko ceni swój czas.

 

Zawsze mogą zatrudnić kogoś, kto brzmi podobnie. Zrobili tak w serialu Wojny Klonów, gdzie całkiem nieźle "podrobiono" Evana McGregora. Mam tylko nadzieję, że hipogryfy nie będą wciśnięte na siłę, byle mieć powód do sprzedawania zabawek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednym wycieku były tam te hipogryfy o ile pamiętam, zatem rasy jakie spotkaliśmy w filmie może się pojawią, ale czy główne postaci, to się okaże jeszcze. Ja bym chciał Tempest zobaczyć.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.02.2018 o 01:00, Cahan napisał:

Raczej nie wsadzą takiej Skystar

 

Epizod by mogli dać spokojnie. Pytanie tylko czy by im się jakkolwiek opłacało to zrobić, by nahajpować broniaków w kosmos.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja mam nadzieję ujrzeć ponownie Tempest. To jedna z najlepiej napisanych postaci w serii. Przynajmniej według mnie.

 

Poza tym chętnie bym zobaczył Capper'a albo chociaż o nim usłyszał. Nie wiem czemu ale polubiłem tego kota. 

Dnia ‎2018‎-‎02‎-‎07 o 09:19, Niklas napisał:

Pytanie tylko czy by im się jakkolwiek opłacało to zrobić, by nahajpować broniaków w kosmos.

Hype mógłby spowodować ponowne pielgrzymki do sklepów co przyniosłoby Hasbro zyski. Nie licząc kosztów zatrudnienia ponownie tych samych aktorów, raczej wyszłoby im to na dobre.

 

Dnia ‎2018‎-‎02‎-‎28 o 02:29, MGR Dash napisał:

Jagodowy rożek lodowy jak ja bym chciał ją zobaczyć w serialu. 

Witam w klubie.:rd8:

  • +1 1
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, swinkipinki napisał:

mogłaby zostać nową uczennicą Twilight :godpony:

Wolałbym żeby tak się nie stało. Dlaczego? Ano dlatego, że Twilight jest dość irytującą nauczycielką (moim zdaniem). 

 

Dnia 7.02.2018 o 09:19, Niklas napisał:

 

Epizod by mogli dać spokojnie. Pytanie tylko czy by im się jakkolwiek opłacało to zrobić, by nahajpować broniaków w kosmos.

Nie musieli by dawać tej samej osoby do podłożenia głosu. Znaleźliby tańszy "zamiennik" :) 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Triste Cordis napisał:

Nie musieli by dawać tej samej osoby do podłożenia głosu. Znaleźliby tańszy "zamiennik" :) 

Zwłaszcza, że w serialu kilka postaci miało zmieniane głosy na przestrzeni sezonów...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Triste Cordis napisał:

Wolałbym żeby tak się nie stało. Dlaczego? Ano dlatego, że Twilight jest dość irytującą nauczycielką (moim zdaniem). 

 

Może odrobinkę, ale zauważ, że ostatnimi czasy odmienione postacie trafiają pod jej kopytka, stała się mentorką dla pragnących zmiany. No i jeszcze ta szkoła przyjaźni, raczej nikt inny nie wziął by jej pod opiekę, chyba że będzie żyła własnym życiem jak Trixie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, swinkipinki napisał:

No i jeszcze ta szkoła przyjaźni, raczej nikt inny nie wziął by jej pod opiekę,

Jest jeszcze Starlight i Sunset, moim zdaniem one byłyby lepszymi mentorkami, bo doskonale wiedzą przez co przeszła Tempset, bo podobnie jak ona, robiły złe rzeczy, zanim poznały się na tej całej przyjaźni.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, BiP napisał:

Jest jeszcze Starlight i Sunset, moim zdaniem one byłyby lepszymi mentorkami, bo doskonale wiedzą przez co przeszła Tempset, bo podobnie jak ona, robiły złe rzeczy, zanim poznały się na tej całej przyjaźni.

W sumie racja, Starlight w końcu skończyła naukę przyjaźni, więc jej nowym zadaniem może być opieka nad Tempest. Kto wie.

 

Chociaż dla mnie, to taki rozwlekły wątek, Celestia uczy Twilight, Twilight uczy Starlight, Starlight uczyłaby Tempest... myślę, że wymyślą coś innego. 

Edytowano przez swinkipinki
  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, swinkipinki napisał:

Może odrobinkę, ale zauważ, że ostatnimi czasy odmienione postacie trafiają pod jej kopytka, stała się mentorką dla pragnących zmiany. No i jeszcze ta szkoła przyjaźni, raczej nikt inny nie wziął by jej pod opiekę, chyba że będzie żyła własnym życiem jak Trixie.

Wiem, ale Twilight po prostu robi to źle w irytujący (mnie) sposób. Chce na siłę wciskać lekcje dla Starlight. Po tylu latach bycia padawanką Celestii powinna rozumieć na czym polega nauczanie. 

 

A co do szkoły przyjaźni to myślę, że będzie dyrektorką, a cała reszta nauczycielkami (nie wiem, nie czytam spoilerów). Możliwe, że i CMC będą miały w tym jakiś udział (praktykantki? :fswhat:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Triste Cordis napisał:

Wiem, ale Twilight po prostu robi to źle w irytujący (mnie) sposób. Chce na siłę wciskać lekcje dla Starlight. Po tylu latach bycia padawanką Celestii powinna rozumieć na czym polega nauczanie. 

 

A co do szkoły przyjaźni to myślę, że będzie dyrektorką, a cała reszta nauczycielkami (nie wiem, nie czytam spoilerów). Możliwe, że i CMC będą miały w tym jakiś udział (praktykantki? :fswhat:

Jak Ty dasz rade obejzec 8 sezon, gdzie Twilight bedzie uczyc w szkole :twilight3: pewnie tez bedzie dawac "zadania domowe" typu znajdz przyjaciela itd, cala Twili :twilight5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczyła jeszcze występ jakiś naszej seksownej piratki Kapitan Celaeno :lunaderp: 

W samym filmie pokazała się dość...no film był zdecydowanie za krótki i jeszcze nie zdążyła pokazać swojej postaci do końca, a ma spory potencjał. Poza tym jest piratką.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2018 o 08:52, BiP napisał:

Jest jeszcze Starlight i Sunset, moim zdaniem one byłyby lepszymi mentorkami, bo doskonale wiedzą przez co przeszła Tempset, bo podobnie jak ona, robiły złe rzeczy, zanim poznały się na tej całej przyjaźni.

Ja bym zamiast tej Tempest lepiej dał Sunset Shimmer, bo brakowało jej jako oficjalnej postaci tego serialu "Przyjaźń to Magia" i myślę że ona mogłaby być w Serii 8.:NjdaT:

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Triste Cordis napisał:

Wiem, ale Twilight po prostu robi to źle w irytujący (mnie) sposób. Chce na siłę wciskać lekcje dla Starlight. Po tylu latach bycia padawanką Celestii powinna rozumieć na czym polega nauczanie. 

Zdecydowanie zgoda. Moje opinia w tej sprawie idzie jeszcze dalej, ale to nie temat od tego. 

 

18 godzin temu, swinkipinki napisał:

Jak Ty dasz rade obejzec 8 sezon, gdzie Twilight bedzie uczyc w szkole :twilight3: pewnie tez bedzie dawac "zadania domowe" typu znajdz przyjaciela itd, cala Twili :twilight5:

Istnieje nadzieja że jako dyrektorka nie bedzie już brała czynnego udzialu w nauce, a zajmie się zarządzaniem placówką. :F Z resztą z Mane6 nikt nie nadaję się do kadry nauczycielskiej... do tej roli najbardziej pasowała by Starlight, bo przynajmniej nauczyła by młokosów własnego myslenia. 

Wracając do głównego tematu - nie spodziewam się postaci z filmu w sezonie 8, ani nawet 9. Je należało by potraktowac jedynie jako uzupelnienie w scenariuszu filmu, ktory NIJAK nie przekłada się na to co dzieje się w serialu. Może jedynie hipogryfy i kuce morskie, ale to wydaje mi się połączoną akcją scenarzystów od tych dwoch roznych produkcji, na życzenie/z nakazu Hasbro, of course. 

Jezeli jednak mial bym wymienic którąś postać z filmu która przypadla mi do gustu, i "chyba" chciał bym zobaczyć ją w serialu to bylby to Capper. 



 

Edytowano przez ByczekPazerny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...