Skocz do zawartości

[Archiwa Forum] [PROPOZYCJA] Poziomy reputacji


Szonszczyk

Recommended Posts

Przeglądając panel administratora natchnąłem się na dwie rzeczy, które nie były aktualizowane od... w sumie nie wiem, ale nie wnikam :v Po prostu było to dawno i mam ochotę je zmienić. Chodzi tu o:

1) Poziomy reputacji

Czyli to co wyświetla się pod reputacją na waszym profilu np. "Legenda forum" lub też "wzorowa".

2) Rangi

Czyli to co sobie możecie zmieniać i co nadaje wam te kropki (teraz będące bardzo tęczowe btw. :v ).

 

I to na tym pierwszym chciałbym się dzisiaj skupić.

Na chwilę obecną mamy rangę w zależności od ilości reputacji:

Spoiler

 

0 Neutralna

25 Dobra

50 Wyśmienita

100 Wzorowa

500 Legenda Forum

2000 Łowcy Reputacji (...)

 

Co trzeba zmienić? Na pewno pododawać więcej rang. Poza tym, z danym poziomem reputacji można nadać obrazek (tak samo jak mają teraz użytkownicy z reputacją na poziomie 2000+) i przydałby się pomysł co tam wstawić (bo powiem szczerze nie mam pomysłu, liczę na waszą kreatywność).

 

Moje proponowane zmiany

Nowe poziomy reputacji:

Spoiler

0 Neutralna

25

50 Dobra

100

200

500 Wzorowa

1000 Legenda Forum

2000 (pretendenci do łowców reputacji? :v )

4000 Łowcy Reputacji

 

Nazwy trzeba by przetasować, ponieważ niektóre wydają mi się nieodpowiednie na dany poziom, to po pierwsze, a po drugie: trzeba by dodać nowe nazwy.

Mam nadzieję, że mi pomożecie byśmy razem coś zmienili na tym naszym forum :tia:

 

No i mam też nadzieję, że dobrze wyjaśniłem...

  • +1 2
  • Nie lubię 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lonley Shadow napisał:

-100 Nightmare Moon

- 50 Discord

0 Trixie

25 Nowa Trixie

50 Starlight Glimer 

100 Sanset Shimer

I tak dalej

1000 Twilight Sparkle

2500 Candence

5000Luna

10000 Celestia

Nie, bo część osób może nie lubić danych kucy, a poza tym słabo to będzie wyglądać na moje. Najlepszy pomysł autorstwa @Kruczek, fajny, zabawny. 

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lemi napisał:

Jakby już coś zmieniać to popieram idee Kruczka i zostawienie raka na - :D

Ja nawet nie wypisywałem raka, bo ty jest zbyt dobre by zmieniać... ale dobra :v

 

Muszę przyznać, że @Kruczek wrzucił dobrą rozpiskę, ale mam parę zastrzeżeń:
-dodałbym jakiś jeszcze jeden poziom około 200-250 reputacji, ponieważ zmiana dotknęłaby dużą ilość osób

-to są POZIOMY reputacji od których liczy się dana ranga, a nie przedział :v (ale to niezbyt ważne teraz)

 

No ale jak tak dużo osób zagłosowało... można zmienić... a obrazki wrzucić adekwatne do nazwy (jeśli forumowy grafik pozwoli :tia:).

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Szonszczyk napisał:

jeśli forumowy grafik pozwoli

 

Ja chętnie zrobię jakieś proste, ale ładne graficzki do rang~ Coś lepszego niż po prostu kopie ikonek działowych. 

 

I zgadzam się z większością tutaj, że propozycja Kruczka najlepsza ^^ 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany zostały wprowadzone. Wszystkie poziomy reputacji wziąłem z posta Kruczka, któremu bardzo dziękuję za naprawdę dobry pomysł. Wprowadziłem jedną małą zmianę: dodałem jeden poziom za 250 i lekko przesunąłem poziom "wzorowa" i "świetna", by za 50 reputacji był poziom "bardzo dobry". Jeśli sądzicie, że zrobiłem źle, jestem otwarty na propozycje :wow:

Teraz poziomy mają się następująco:

Spoiler

image.png

 

Teraz pozostaje mi czekać na obrazki od @Uszatka. (Z góry dziękuję za obietnice ich wykonania :v  )

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sosna napisał:

Ale graficzka dla "Raczka" już jest w sumie i wygląda dokładnie tak samo, jak emotka :rak: 

 

Tylko, że nie mogłam znaleźć tej grafiki + emotka ma zbyt wyraźne białe "brudy" pomiędzy głową i szczypcami. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Uszatka napisał:

 

Trochę za mały. Dec woli bym mu robiła grafiki w większej rozdzielczości więc wolałabym jednak użyć większego raczka. Ale dzięki ^^

Wolę, ponieważ mogę je dostosować wedle własnego uznania, a nie prosić Cię co minutę o zmianę rozdzielczości :ming: 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Kurde, a już traciłem nadzieję, że ktoś będzie narzekał na te czysto kosmetyczne (ale jednak!) zmiany :|

Dziękuję, że wyprowadziłeś mnie z tego zwątpienia.

 

Anyłej, temat przerzucam do archiwum, albowiem od miesiąca propozycja jest już wprowadzona w życie.

Jakby ktoś chciał się tu jeszcze wypowiedzieć, to proszę się zgłosić do któregokolwiek Moderatora.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...