Skocz do zawartości

Tatzlpony?


Recommended Posts

Przegladam (od niedawna) Derpibooru, i niekiedy natrafiam tam na niezłe dziwy i mutacje. Jedno z nich wywołało u mnie ciekawość pomieszaną z mindfuckiem. Oto to to właśnie:

https://derpibooru.org/1613097?q=tatzljack

Otagowane jest jako Tatzljack, ale to tylko jedna z wariacji, bo jest również cała galeria Tatzlpony. Wiecie moze o co w tym chodzi, i jaka jest geneza tego czegos?
Niepokoje sie... xD

Mam nadzieje ze dobry dział wybralem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho. Pewnie masz racje ze chodzi o tą glistę. Widac podobieństwo, ale jakos nie moglem skojarzyć. :) Ciekawi mnie skad ludzie biorą pomysly na takie hybrydy? :F Chociaż nie powinienem się dziwic - wedrując po Derpibooru zauważyłem sporo dziwnych przeksztalcen poniaczy. Mozna powiedziec iz randomowy kucyk moze przybrac formę wszelaką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże... no to teraz juz naprawde mną pozamiatało. xD Nie, nie ma zadnej podpuchy, ale zbieg okolicznosci, i to srogi. :F Nick to po pierwsze, w robocie go wymyslilem. ;) A Tatzlpony, czy wlasciwie Tatzljack znalazlem niedawno na Derpibooru i zastanawialem sie co to jest. Zwlaszcza geneza w famdomie mnie zainteresowala.

To chyba jednak zbyt duzy zbieg okolicznosci, by mogl sie wyjasnic w kilku postach... xD

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...