Skocz do zawartości

*tu wstaw kreatywny, nietuzinkowy tytuł*


Erwin

Recommended Posts

Witam wszystkich! <3

 

Zarejstrowałem się tutaj wczoraj, więc wypada się przedstawić i napisać kilka słów o sobie. Oto jestem! Cóż... Moje imię to Erwin i lubię je bardzo. :fluttershy4: Mam prawie 17 lat. MLP oglądałem już jako mały chłopiec - w podstawówce, może nawet w przedszkolu. Nigdy się z tym nie afiszowałem, ponieważ obawiałem się, że zostanę wyśmiany. Jakiś tydzień temu dowiedziałem się o społeczności Bronies. Mam nadzieję, że znajdziemy wspólny język. Coś więcej o mnie? Lubię wszelakie zwierzęta domowe i interesuję się II wojną światową, a dokładniej tymi złymi, bo nosili ładne mundury i produkowali spoko czołgi. Czasem czytam mangi, piszę RP głównie o tematyce stricte wilczej lub z innymi psowatymi. Kiedyś miałem więcej czasu na takie zabawy... No, ale jakby ktoś chciał mi polecić jakiegoś PBFa, to zapraszam na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w stadzie :bronies:

Mam nadzieję że miło tu spędzisz czas i znajdziesz tu coś dla siebie :giggle:

Kilka pytań:

-Ulubiony kucyk ?

-Słuchasz jakiejś muzyki ?

-Grasz w coś ?

-Od kiedy oglądasz 4 generacje MLP bo gdy byłeś w przedszkolu to chodziły stare generacje a nasza generacja jeszcze nie istniała :) :sweetie:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bertram Quist napisał:

 

Kilka pytań:

-Ulubiony kucyk ?

-Słuchasz jakiejś muzyki ?

-Grasz w coś ?

-Od kiedy oglądasz 4 generacje MLP bo gdy byłeś w przedszkolu to chodziły stare generacje a nasza generacja jeszcze nie istniała :) :sweetie:

- Mój ulubiony kucyk to Rainbow Dash. Za dzieciaka przyciągnęła mnie do siebie swoimi kolorami i już tak zostało.

- Lubię metal - głównie Powerwolf i Sabaton, więc typowo.

- Nie mam czasu na gry, a i nigdy jakoś mnie to nie fascynowało, więc nie. 

- Nie jestem w stanie jednoznacznie określić daty. Zapewne wtedy, kiedy zaczęli emitować to w telewizji, a ja trafiłem przypadkowo na kanał, gdzie właśnie kucyki leciały. 2011? 2012?

 

 

Dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie!

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...