Skocz do zawartości

Witam


Shaxx

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Od czego by tu zacząć... , a już wiem. Serial o kucykach oglądam już od bodajże 2012 roku, ale dopiero na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy zaznajomiłem się z fandomem. Przez te lata odcinki oglądałem sporadycznie od czasu do czasu (z wyjątkiem pierwszych 2 sezonów, które w mig skończyłem) nieświadom takich pojęć jak brony, czy pegasister. Od taka typowa bajka dla dziewczynek, która jakoś przypadła mi do gustu. Dopiero po jakimś miesiącu lub dwóch po premierze filmu w kinach postanowiłem bardziej zagłębić się w temat i wylądowałem m. in. tutaj. Mam nadzieję, że spotkam ciekawych ludzi do konwersacji i poszerzę swe grono znajomych.

Z natury jestem trochę nieśmiały i małomówny. Mam 17 lat i posiadam umysł ścisły. Co do zainteresowań to najbardziej lubię gry komputerowe (gram na PS4). Z gatunków to głównie gry akcji i przygodówki. Miecz, czy spluwa bez znaczenia.

 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj w naszych skromnych progach! Rozsiądź się wygodnie, zaglądnij do interesujących Cię zakątków naszego forum i przede wszystkim baw się dobrze! 
Zawsze jestem chętna do rozmowy czy udzielenia odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące fandomu:enjoy:
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, no witam, pięknie i serdecznie witam.

15 godzin temu, Shaxx napisał:

Mam nadzieję, że spotkam ciekawych ludzi do konwersacji i poszerzę swe grono znajomych.

Znajdziesz dużo ciekawych ludzi. To ci mogę zagwarantować, nawet bardziej, niż to, że jestem głodny.

15 godzin temu, Shaxx napisał:

 Co do zainteresowań to najbardziej lubię gry komputerowe (gram na PS4). 

To bardziej gry wideo niż komputerowe :p. Chociaż... terminy są zamienne... ale tu raczej bym użył terminu gra wideo. Mniejsza...

 

Pozdrawiam, Ziemniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...