Skocz do zawartości

Nienadzwyczajna kucykowa wojna w nieodległej przyszłości [PL][Oneshot][Comedy][Slice of Life]


Recommended Posts

zkdt-1432483540-102008-full.jpg.458e02aa2a87881369362ad14c17e4e0.jpg

 

Nienadzwyczajna kucykowa wojna w nieodległej przyszłości

Oryginał [ENG]

Autor: anowack

Tłumaczenie: Rarity

Prereading: @Zodiak

Opis: Dawno, dawno temu, w czarodziejskiej krainie Equestrii…

 

Tydzień temu Twilight Sparkle została koronowana na czwartą księżniczkę Equestrii. Dzisiaj w Ponyville odbywa się 1003. Ceremonia Letniego Słońca, a księżniczki Celestia i Luna pragną wakacji. Z dwoma takimi młodymi władczyniami jak Cadance i Twilight, które mogą je zastąpić, nic nie może pójść źle.

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na komentarz. Moim zdaniem to bardzo dobra komedia. Plusem na pewno jest zachowanie tego, co znamy z serialu, czyli klimatu i kreacji postaci, a także element zaskoczenia, bo muszę przyznać, że takiego obrotu spraw się nie spodziewałem. Co do jakości tłumaczenia, większych czy mniejszych uwag nie mam. Daję okejkę.

 

Ocena: 10/10 :cheese:

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne twoje tłumaczenia.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Miałam to skomciać zaraz po tym jak się ukazało, ale zupełnie o tym zapomniałam. Co my tu mamy? Kolejne świetne tłumaczenie autorstwa naszej ukochanej Rarity. Jest zacnie.

 

A sam fanfik to przyjemna komedyjka w serialowych klimatach. Ten fanfik nadawałby się na scenariusz odcinka. Lekkie, przyjemne, ciekawe, ciepłe i sympatyczne. Aż szkoda, że tak szybko się skończyło, mimo że NKWWNP jest całkiem długa jak na oneshota (dłuższa niż większość opowiadań tego typu). Gorąco polecam.

  • Lubię to! 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...